HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

25.02.2012., subota

KK POSUŠJE - KK BUSOVAČA 78-65

U XII kolu prve lige HB KK Posušje je ugostilo ekipu Busovače i teže od očekivanog pobjedilo rezultatom 78-65.Košarkaši Posušja su prelomili utakmicu u trećoj četvrtini u kojoj su stvorili prednost od 12 poena što su do kraja sačuvali . Prvo poluvrijeme je prošlo u izjednačenoj borbi. Posušje bolje otvara susret i koševima Jukića i Šakote ostvaruje prednost od 6 poena (10-4). Nastavak susreta donosi bolju igru Busovače koja stiže prednost i prelazi u vodstvo i prvo poluvrijeme završava sa pola koša prednosti (36-37).U trećoj četvrtini Posušje boljom igrom odlazi na plus 12 i rješava pitanje pobjednika. Pored Jukića i Šakote dobro su odigrali Širić, Mustapić i Begić a kod gostiju najbolji su bili Jezildžić i Brnada.

(20-21, 16-16,25-12, 17-16)
Posušje, GSD. Gledatelja 300
Suci, Miličević,Marić,Grbavac

KK POSUŠJE, Rezo 3,Begić 8, Jukić 7, Širić 17, Polić, Vlajčić, Penava,A. Ramljak 1, Mustapić 16, Đerek, P.Ramljak, Šakota 26
Trener, T. Mustapić

KK BUSOVAČA, Brnada 13, Biogradlija 6, Dizdarević, Mihaljević, Lovrić 3, Marić 11, Karanović 5, Katava, Jezildžić 17, Gudelj 10
Trener, J. Križanović

- 13:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.02.2012., petak

Posušje zamrznuto na -15

Uvjerljiva pobjeda gostiju iz Širokog.

U okviru 10. kola A1 Košarkaške lige Herceg - Bosne košarkaši Posušja izgubili su pred svojim navijačima od susjeda iz Širokog Brijega, Širokog II rezultatom 48-63. Ovo je bio neočekivan i neugodan poraz naših košarkaša.http://www.radioposusje.ba/sport/1254-a1-koarkaka-liga-h-b-posuje-zamrznuto-na-15.html

- 12:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #