HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

28.04.2011., četvrtak

Pobjeda Posušja u Vitezu... KK VITEZ - KK POSUŠJE 72-80

KK Posušje je u četvrtom kolu "lige 3" gostovalo u Vitezu i poslije bolje igre tijekom cijele utakmice zabilježilo pobjedu kojom su ponovo došli na prvo mjesto.Košarkaši Posušja bolje otvaraju utakmicu i u prvoj četvrtini ostvaruju prednost koja na kraju iznosi 11 poena (11-22). U nastavku utakmice ista slika Posušje nastavlja sa dobrom igrom i odlazi na najveću prednost od 19 poena razlike koju domaćin pred kraj poluvremena sa osvojenim loptama i dvije trice smanjuje i na odmor se odlazi rezultatom 27-40. U drugom poluvremenu domaćin igra agresivnije i nošen navijačima smanjuje razliku i treću četvrtinu završava u svoju korist ( 26-19 ) .U zadnjoj četvrtini Vitez smanjuje prednost i 6 minuta do kraja poravnava rezultat na 64-64, da nedođe do potpunog preokreta pobrinuo se Ivo Begić koji koševima donosi prednost Posušju i u završnici slobodnim bacanjima Danijel Rezo i Begić osiguravaju pobjedu svojoj ekipi.Pored Reze koji je predvodio ekipu sa 22 poena i Begića(19) dobro su odigrali Keser(17) Leko((10), i Širić.Kod domaćina bolji od ostalih bili su Dedić (24) i Suljić (14).U idućem kolu KK Posušje na svom parketu igra sa ekipom KK Grude.