HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

20.02.2011., nedjelja

KK BUSOVAČA - KK POSUŠJE 60-112

KK Posušje je u sklopu XV kola lige HB gostovalo kod ekipe iz Busovače i ostvarilo uvjerljivu pobjedu.Košarkaši Posušja su u ovaj susret ušli ozbiljno prije svega u obrani gdje domaćinu nisu dopustili da se razigra. Otvaranje utakmice i cijelu prvu četvrtinu koju je Posušje dobilo rezultatom 9-30 obilježio je Milan Keser koji je u tom perodu dao 22 poena. U nastavku susreta Keseru se pridružuje Mustapić koji sa dvije trice na kraju poluvremena odvodi Posušje na uvjerljivih 24-57.U nastavku susreta gostujući trener daje priliku svim igračima što ovi koriste i povećavaju prednost koja na kraju iznosi uvjerljivih plus 52. Pored Kesera i Mustapića dobro su iskoristili minutažu Petar Soldo (6) Dominik Jukić (7) i Ivica Širić(12) a kod domaćina naboli je bio Šabić (11)