HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

30.01.2011., nedjelja

KK POSUŠJE-KK LIVNO 81-72

Posušje je u XII kolu lige HB na svom parketu teže nego što se očekivalo pobjedilo vrlo dobre goste iz Livna. Posušje je na početku susreta povelo rezltatom 7-2 ali uporni gosti tricama Periše i Dronjića odrzavaju priključak i prvu četvrtinu završavaju u svoju korist 23-24. U drugoj četvrtini ekipe se izmjenjuju u vodstvu, a na poluvrijeme se odlazi minimalnom prednošću domaćina 40-39.
U nastavku susreta stvari dolaze na svoje mjesto, gdje ekipa Posušja pravi osjetniju razliku i ima najveću prednost u susretu 72-56, da bi gosti završnicu odigrali bolje i do kraja smanjuju prednost na 9 poena razlike. Kod gostju najbolji su bili Dronjić (22), Dizdar (16) i Džepina (12) a kod domaćina Keser (22), Šljuka (15) pet trica i Begić (15)

POSUŠJE GSD Gledatelja 200
KK POSUŠJE - KK LIVNO 81-72 (23-24, 17-15, 19-11, 22-22 ) Suci: Križanac, Prskalo, Sesar
Posušje: Rezo 2, Ramljak 2, Šljuka 15, Jukić, Begić 15, Penava 4, Soldo, Mustapić 5, Đerek 4, Leko 9, Keser 22, Širić 3
Trener: R. Jurišić
Livno: Periša 11, Grabovac, Šarić, Dizdar 16, Kovač, Ojvan 8, Mandić, Vrdoljak 3, Semren, Dronić 22, Džepina 12
Trener: A. Džepina

- 15:26 - Komentari (1) - Isprintaj - #