HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

22.11.2010., ponedjeljak

Poraz u Vitezu..... KK Vitez - KK Posušje 67:64

U V kolu lige Herceg-Bosne ekipa Posušja je pretrpjela prvi poraz u sezoni i to od izravnog konkurenta za ulazak u prvu ligu BiH ekipe Viteza. U utakmici koja je bila neizvijesna do samoga kraja u kojoj su se izmijnjivala vodstva sa obe strane, ipak je domaćinska ekipa Viteza ovaj put izvukla deblji kraj te a kraju slavila sa 3 koša prednosti. Ekipa Posušja je bolje ušla u susret , zonskim presingom su odmah napravili seriju od 9:2 da bi trener domaćih Pandza zvao time out , što je domaćine vratilo u susret koševima najboljeg igrača susreta Krizanovića i odličnoga Palavre za kojih igrači Roberta Jurišića nisu imali riješenje. U nastavku susreta utakmica izijednačena uz dosta promasaja sa obe strane i grubu igru što je rezultiralo dosta osobnih pogrešaka sa obe strane . U drugom poluvrijemenu igra Posušja se raspada te Vitezani preuzimaju incijativu
i uspijevaju prijeći u lagano vodstvo što su uspijeli zadrzati do samog kraja . Moramo spomenuti da je Posušje imalo priliku za pobijedu ali preko 10 promašenih slobodnih bacanja u zadnjoj četvrtini i lošoj igri nisu uspijeli slomiti raspolozenog protivnika.

Vitez, GSD , Gledatelja 600 KK Vitez - KK Posušje 67:64 (15:23, 20:14, 15:9, 17:18) Suci: Drmić, Stapić, Lovrić

Vitez: Blaškan 3, Mlakić, J.Šero 2, I.Šero 12, Smajlović, Krizanović 19, Ivanković, Frljić, Šimić 2, Hajder 10, Palavra 19, Biogradlija
Trener: Josip Pandza

Posušje: Rezo 11, Ramljak, Jukić, Šljuka 14, Begić 10, Penava 6, Vranješ, Mustapić 4, Derek, Leko 6, Keser 13, Nenadić
Trener: Robert Jurišić

- 11:06 - Komentari (1) - Isprintaj - #