HRVATSKI KOŠARKAŠKI KLUB POSUŠJE

10.12.2009., četvrtak

Odigrano III kolo juniorske lige hb. KK Posušje-KK Široki 74-76

Sinoć je odigrano III kolo lige Herceg-Bosne za juniore, nažalost naši dečki nisu uspijeli upisati prve bodove protiv šuterski raspoložene ekipe iz Širokog Brijega. Razlog zbog kojeg tek igramo III kolo lige su senirske Kup utakmice koje se također odigravaju u istom terminu pa su susreti I i II kola odgođeni do daljnjega. Utkmica koja od prve minute do početka zadnje četvtine nije vodila nigdje nego pobijedi domaćina mnoge je nazočne i prevarila. Ekipa Posušja je cijelu utakmicu vodila od 10 do 20 razlike a u zadnju četvrtinu su ušli sa 15 koševa prednosti, no tu i počinju problemi za Posušku momčad, previše promašaja, previše izgubljenih lopti da bi momci iz Širokog sve to lagano iskoristili i sigurnim šutevima se malo po malo vraćali u utakmicu. Sami podatak da je u zadnjoj četvrtini ekipa Posušja dala samo 4 koša sve vam govori. Minutu prije kraja utakmice Posušje je imalo pet koševa viška da bi mladi Topalović u tri napada pogodio dva puta za 2 koša te jednu tricu i dovodi svoju ekipu na plus dva razlike odnosno 74-76. Posušje je imalo 5,6 sekundi do kraja i priliku da odvede utakmicu u produžetke ili evtualne pobijede ali nisu to iskoristili...

POSUŠJE: Gradska sportska dvorana. Gledatelja 100. KK Posušje-KK Široki 74-76. Po četvrtinam (20:16, 25:20, 25:19, 4-21). Suci:Miličević i Marić

Posušje: Grančić, A.Ramljak(15), Kevilj(2), Širić, Penava, Begić(19), Matković, M.Ramljak(28), Vranješ(2), Leko(8), Nenadić
Trener: Robert Jurišić

Široki: Nikolić, Ivšić(10), Brkić, Babić(15), Ćavar(6), Bubalo(20), Topalović(9), Leko(8), Škrobo(5), Planinić, Galić(3), Sopta
Trener: Ivica Marić

- 15:41 - Komentari (6) - Isprintaj - #