Kickboxing klub Budokai Rovinj

20.05.2008., utorak

JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE U FULL CONTACTU

Mateo i Bojan

U Nedjelju 18.svibnja u Sračinecu kod Varaždina održano je prvenstvo Hrvatske za juniore u disciplini full contactu. Kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastupio je sa svoja dva natjecatelja u
full contact disciplini. Mateo Bonassin nastupio je u kategoriji +91 kg i u samom finalu izgubio je od natjecatelja iz kickboxing kluba Sv.Jure, s obzirom da Mateo prvi puta nastupa rezultat je više nego dobar. Bojan Mišković inače seniorski prvak Hrvatske u light contactu ovaj puta nastupio je u full contactu do 81 kg. Prvu borbu odradio je bez večih problema i uvjerljivo pobjedio, drugu borbu polufinale pobijedio je čvrstog protivnika iz kickboxing kluba Sv.Duh a u finalu se borio protiv viceprvaka svijeta i prvaka Hrvatske u boksu Viko Stojanov iz kluba Croatia Zadar, i u odličnoj borbi prepunoj lijepih akcija, Bojan Mišković pokazao se je boljim od svojeg protivnika i odlukom sudaca 3:0 uvjerljivo pobijedio i postao novi prvak Hrvatske u full contactu.

Proglašenje najboljih

- 14:05 - Komentari (27) - Isprintaj - #

06.05.2008., utorak

KICKBOXING PRVENSTVO ISTARSKE ŽUPANIJE U BALAMA

Medalje

04.05 Nedjelja, u velikoj dvorani u Balama održano je županijsko prvenstvo u kickboxingu u disciplinama light i semi contact. Domačin županijskog natjecanja je bio kickboxing klub "Budokai". Na natjecanju su sudjelovali klubovi iz Istarskog kickboxing saveza. Na natjecanju je nastupilo oko 220 natjecatelja svih uzrasta.
Za kickboxing klub Budokai nastupilo je 23 natjecatelja.

Održano prvenstvo Hrvatske u light contacu

U subotu 03.05. u Splitu, održano je prvenstvo Hrvatske za starije kadete i seniore. Naš kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastupio je sa svoja tri natjecatelja u seniorskoj kategoriji. Paulo Benussi nastupio je u seniorskoj kategoriji do 94 kg. Iako je vodio tokom cijele borbe ipak je u trečoj rundi morao predati borbu, zbog ozljede nosa koju je nedavno zadobio na natjecanju prije ovog državnog prvenstva. Boris Mišković nastupio je također u seniorskoj kategoriji ali do 89 kg i u finalu je pobijedio prošlogodišnjeg prvaka i tako postao novi prvak Hrvatske do 89 kilograma. Bojan Mišković je nastupio isto u seniorskoj kategoriji iako je još junior. Nastupio je u kategoriji do 84 kg i pobijedio sve svoje protivnike i također postao prvak Hrvatske.

O klubu

Kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastao je 2005 godine.Budokai klub ima trenutno oko 50 članova svih uzrasta. Mi, članovi ovog kluba do sada smo bili izuzetno uspješni, osvojili smo preko 50 medalja (zlatnih, srebrnih i brončanih),imamo dva seniorska prvaka, dva viceprvaka Hrvatske, i 4 medalje na svjetskom nivou natjecanja a o ostalim međunarodnim i nacionalnim prvenstvima da i ne pričamthumbup .Učestvujući na raznim natjecanjima, proputovali smo cijelu Lijepu našu i velik dio Europe, stekli smo mnoga poznanstva i prijateljstva. A uskoro ćemo proputovati i svijet.

GLAVNI TRENER
Pero

Pero Mišković

Glavni trener i osnivač kickboxing kluba "Budokai" Rovinj i Budokai kluba "Rovinj-Bale" je Pero Mišković nosilac crnog pojasa 3. dan. Uporno trenira i priprema pojedine članove za evropska a i svjetska natjecanja gdje uz sva zalaganja i daljnji rad rezultati neće izostati.