Kickboxing klub Budokai Rovinj

21.04.2008., ponedjeljak

JOŠ JEDAN USPJEH MLADIH BUDOKAI BORACA

Ekipa

U subotu 21.travnja održao se otvoreni kup "Top terme 2008". Na otvorenom kupu je nastupilo oko 120 natjecatelja.
Naš kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastupio je sa svoja tri člana. Marko Opšivač je nastupio kao stariji kadet u light contactu do 63 kg, i osvojio je zasluženu broncu to jest treče mjesto, pokazavši vrlo veliku upornost tijekom borbi i sigurni smo da če drugi put biti puno bolje. Bojan Mišković nastupio je kao junior u light contactu do 84kg i osvoji očekivano prvo mjesto. Njegov stariji brat Boris Mišković nastupio je kao senior u light contactu do 89 kg i preko 89 kg i osvojio je prvo mjesto u obje kategorije. Na kraju turnira proglašavali su se najbolji ,gdje su naši borci bili također uspješni. Bojan Mišković proglašen je najboljim juniorom u light contactu a Boris Mišković je također proglašen najboljim natjecateljem u light contactu i to u seniorskoj kategoriji.

Boris i Bojan

Prošli vikend u Bihaću se održalo Otvoreno prvenstvo BiH, poznatije kao BiH Open, na kojem je nastupilo 628 natjecatelja iz 5 država. Na ovom jakom natjecanju, članovi kickboxing kluba "Budokai" Rovinj su osvojili 3 zlatne medalje.
Na ovom natjecanju je nastupio Boris Mišković i Bojan Mišković, koji su prikazali potpunu spremnost i potpuno nadvladali svoje protivnike.
Boris Mišković je nastupio u dvije seniorske kategorije -89 kilograma i +89 kilograma u disciplini light contactu i u oba dvije kategorije otišao je do kraja i osvojio 1.mjesto.
Njegov mlađi brat Bojan Mišković nastupio je u juniorskoj kategoriji do 84 kg u disciplini light contactu i također otišao do finala i osvojio zlatnu medalju.
Ovo natjecanje najbolja je potvrda spremnosti natjecatelja kickboxing kluba "Budokai" Rovinj jer sad još malo slijedi prvenstvo Hrvatske za seniore na kojem če nastupiti tri naša natjecatelja i nadamo se najboljem uspjehu.

Dečki, čestitam vam i samo tako naprijed !!

O klubu

Kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastao je 2005 godine.Budokai klub ima trenutno oko 50 članova svih uzrasta. Mi, članovi ovog kluba do sada smo bili izuzetno uspješni, osvojili smo preko 50 medalja (zlatnih, srebrnih i brončanih),imamo dva seniorska prvaka, dva viceprvaka Hrvatske, i 4 medalje na svjetskom nivou natjecanja a o ostalim međunarodnim i nacionalnim prvenstvima da i ne pričamthumbup .Učestvujući na raznim natjecanjima, proputovali smo cijelu Lijepu našu i velik dio Europe, stekli smo mnoga poznanstva i prijateljstva. A uskoro ćemo proputovati i svijet.

GLAVNI TRENER
Pero

Pero Mišković

Glavni trener i osnivač kickboxing kluba "Budokai" Rovinj i Budokai kluba "Rovinj-Bale" je Pero Mišković nosilac crnog pojasa 3. dan. Uporno trenira i priprema pojedine članove za evropska a i svjetska natjecanja gdje uz sva zalaganja i daljnji rad rezultati neće izostati.