KICKBOXING

ponedjeljak, 31.05.2010.

Kickboxing u sustavu školskog natjecanja

U Bakru, u novoj sportskoj dvorani nadaleko poznate Pomorske škole, u subotu, 29. svibnja održano je Prvenstvo školskih sportskih klubova osnovnih škola Primorsko - goranske županije u semi contactu.

Izvršni, ali i odlični organizatori bili su Kickboxing klub "Draga" iz Rijeke (kojeg vode Klaudio Vukušić i Ivan Lisac) i Kickboxing savez Primorsko - goranske županije (kojeg vodi Igor Bezjak).

Nastupilo je 58 natjecatelja - 37 učenika i 21 učenica iz ukupno 21 osnovne škole iz cijele Primorsko - goranske županije. Nastupili su učenici iz sljedećih osnovnih škola:

1. OŠ "Bakar" Bakar
2. OŠ "Brajda" Rijeka
3. OŠ "Čavle" Čavle
4. OŠ "Dolac" Rijeka
5. OŠ "Eugen Kumićić" Rijeka
6. OŠ "Fran Franković" Rijeka
7. OŠ "Fran Krsto Frankopan" Krk
8. OŠ "Gelsi" Rijeka
9. OŠ "Gornja Vežica" Rijeka
10. OŠ "Ivan Zajc" Rijeka
11. OŠ "Kraljevica" Kraljevica
12. OŠ "Milan Brozović" Kastav
13. OŠ "Nikola Tesla" Rijeka
14. OŠ "Pećine" Rijeka
15. OŠ "Podmurvice" Rijeka
16. OŠ "Srdoči" Rijeka
17. OŠ "Sveti Matej " Viškovo
18. OŠ "Vežica" Rijeka
19. OŠ "Vladimir Gortan" Rijeka
20. OŠ "Vladimir Nazor" Crikvenica
21. OŠ "Zamet" Rijeka

a ostvareni su sljedeći rezultati:

Učenici:
-32kg
1. Kristijan Kardum "Fran Franković"

2. Marino Marković "Sveti Matej"
3. Adam Čorak "Podmurvice"
3. Gabriel Dražić "Dolac"

-37 kg
1. Roko Vuleta "Bakar"

2. Hrvoje Peulić "Zamet"
3. Lovro Krapić "Sveti Matej"
3. Leonardo Radanović "Gelsi"

-42 kg
1. Teo Čendak "Brajda"

2. Mirko Jonjić "Sveti Matej"
3. Paulo Brkljačić "Sveti Matej"

-47 kg
1. David Davidović "Fran Franković"

2. Armin Kušmić "Fran Franković"
3. Marko Jelić "Gelsi"
3. Gabrijel Burazer "Fran Krsto Frankopan"

-52kg
1. Marko Stojanović "Ivan Zajc"

2. Dino Benedetti "Vladimor Nazor"
3. Ivan Požega "Bakar"
3. Dino Halepović "Kraljevica"

-63kg
1. Mario Ramzi "Ivan Zajc"

2. Ernest Štimac "Gelsi"
3. Filip Perušić "Čavle"

+ 63kg
1. Dominik Škibola "Bakar"

2. Patrick Margan "Bakar"
3. Renato Mujkanović "Srdoči"
3. Elvis Vojić "Milan Brozović"

Učenice:
-25kg
1. Diana Halepović "Kraljevica"

2. Barbara Bodrožić "Sveti Matej"

-28kg
1. Sara Pešut "Sveti Matej"

2. Ela Znaor "Fran Krsto Frankopan"

-32 kg
1. Nikolina Zeman "Bakar"

2. Lorena Jurišić "Sveti Matej"
3. Matea Miliša "Brajda"

-37 kg
1.Ivana Vidrih "Vladimir Gortan"

2. Sara Barić "Nikola Tesla"
3. Ana Krnjec "Fran Krsto Frankopan"

-42 kg
1. Tea Divanović "Vežica"

2. Tea Kranjec "Fran Krsto Frankopan"

-50 kg
1. Lea Barković "Nikola Tesla"

2. Mara Ikić "Bakar"
3. Laura Pašić "Brajda"
3. Marta Peček "Fran Franković"

+ 60kg
1. Dora Golac "Bakar"

2. Iva Vukušić "Vladimir Gortan"
3. Silvija Krajcer "Gornja Vežica"

Najboljima su proglašeni Lea Barković iz OŠ "Nikola Tesla" - Rijeka i Marko Stojanović iz OŠ "Ivan Zajc" - Rijeka, a ukupno najuspješniji su bili učenici i učenice Osnovne škole "Bakar".


A kažu da slika govori tisuću riječi, pa pogledajte tih nekoliko tisuća riječi ;-)))



Svečano otvaranje Školskog sportskog natjecanja Osnovnih škola Primorsko - goranske županije, održano u Bakru, 29. svibnja 2010.


Armin Kušmić (lijevo) i Gabrijel Burazer


Marta Falezić (lijevo) i Marta Peček


Sara Pešut (lijevo) i Ela Znaor


Tea Divanović pobjednica i Tea Kranjec


Službene osobe natjecanja: Kristina Pilko (voditeljica natjecanja), suci Davor Oštrić, Sara Milanja, Andrej Kljun i Kristian Benac, desno je predsjednik Kickboxing saveza Primorsko - goranske županije Igor Bezjak koji otvara natjecanje, a u pozadini službeni liječnik dr. David Bonefačić


Eto.



- 23:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 30.05.2010.

Kickboxing u lipnju

Evo koje aktivnosti očekuju kickboksače u lipnju:

Međunarodne aktivnosti:

5.-7. lipnja - Svjetski kup "Best Fighter 2010"
Rimini, Italija
semi contact, glazbene forme - kadeti, juniori i seniori
light contact, full contact - seniori
prema sadašnjim informacijama, za ovo natjecanje registrirano je više od 1650 natjecatelja

12. lipnja - Međunarodni kup "Izlake Open 2010"
Izlake, Slovenija
semi i light contact za starije kadete i juniore

19. lipnja - Međunarodni kup "Tešanj Open 2010"
Tešanj, Bosna i Hercegovina
semi, light, full contact, low kick, K1, aero kickboxing, glazbene forme
za djecu, mlađe i starije kadete, juniore i seniore


WAKO Pro borbe za titule:

Osim međunarodnih natjecanja prethodno spomenutih, hrvatske kickboksače u lipnju očekuju još dva važna događaja, oba 12. lipnja, ali na dva različita kraja Europe.

U subotu, 12. lipnja će se u Zaječaru, Srbija Marin Roso, član KBK "Sveti Duh" iz Osijeka, u pratnji svog trenera Tomislava Bilandžića boriti za titulu WAKO Pro Europskog prvaka u low licku, -85,100 kg, protiv Srbina Bobana Stojanovića.
više na WAKO Pro službenim stranicama

Istog dana na drugom kraju Europe, u Palma de Mallorci, Španjolska, Marko Tomasović, član KBK "Pit Bull" iz Splita, u pratnji trenera Marka Žaje boriti će se za WAKO Pro Europskog prvaka u K1, +94,200 kg, protiv Španjolca Damiana Garcie.
više na WAKO Pro službenim stranicama

Obje borbe biti će borbe večeri na gala priredbama koje se održavaju u Zaječaru odnosno u Palma de Mallorci.


Domaće aktivnosti:

Što se planiranih aktivnosti kickboksača tiče, došlo je do nekoliko promjena, ali i novih natjecanja u kalendaru natjecanja, pa Vam u prilogu dostavljam reviziju 3 kalendara natjecanja za 2010. godinu.

Što nas to očekuje u lipnju?

Osim međunarodnih natjecanja koja sam prethodno spomenuo, na domaćoj sceni nas očekuje:

19. lipnja u Splitu, dvorana Pit Bulla
- izvršni organizator KBK "Pit Bull" - Split, prof. Marko Žaja
Hrvatsko prvenstvo u K1 za seniore i
Hrvatsko prvenstvo u full contactu za juniore


26. lipnja u Korenici, dvorana srednje škole
- izvršni organizator KBK "Škorpion" - Zagreb, Zdravko Begović
Otvoreni kup "Plitvice 2010"
u semi contactu za djecu, mlađe i starije kadete i juniore te
u light contactu za starije juniore i seniore

26. lipnja u Vrgorcu
- izvršni organizator KBK "Sveti Jure" - Vrgorac, Davor Jović
Pozivni turnir "Sveti Jure" u čast Dana grada Vrgorca
borbe u full contactu, low kicku i K1 u kojima će sudjelovati juniori i seniori

27. lipnja u Splitu, na Poljudu
- izvršni organizator KBK "Mornar" - Split, Stipan Jurišić
Pozivni turnir "Vanila Fight 3"
borbe u full contactu, low kicku i K1 u kojima će sudjelovati juniori i seniori

Kao što imate prilike vidjeti, Hrvatsko prvenstvo u K1 za seniore, predviđeno 12. lipnja 2010. u Poreču, odgođeno je za tjedan dana kasnije - 19. lipnja 2010. u Splitu.


I na kraju - izdana je treća revizija kalendara natjecanja za 2010. godinu. Pogledajte, a i kalendar u boxu (lijevo) usklađen je s najnovijom revizijom.






Eto, baš neka gužva. Neka, neka.


- 22:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 29.05.2010.

Lijepe vijesti s Balkanskog prvenstva


Nakon drugog dana Balkanskog prvenstva, lijepe vijesti iz hrvatskog tima:

- zlatne medalje i titule balkanskog prvaka u semi contactu osvojili su:
Katarina Jelenčić, -50 kg
Adam Blauhorn, -60 kg
Davor Šiljac, -69 kg i

- srebrne medalje su osvojili i postali balkanski viceprvaci:
Robert Basara, -63 kg
Robert Višnjić, -74 kg
Antonio Hodak, -79 kg
Hrvatski tim u semi contactu.

Sutra, zadnjeg dana su na programu borbe u "Open" kategoriji.


Bravo, svaka čast. Eto, i naši natjecatelji u semi contactu uspješno slijede naše borce iz "tvrdih" opcija.


- 19:34 - Komentari (1) - Isprintaj - #

četvrtak, 27.05.2010.

Put na istok

Danas je na daleki put u Burgas, grad na Crnomorskoj obali na istoku Bugarske, krenula mala i mlada hrvatska delegacija - hrvatska kickboxing reprezentacija. U Burgasu se od 28. do 30 svibnja održava Balkansko kickboxing prvenstvo u semi i full contactu, te low kicku za seniore.

Hrvatsku reprezentaciju vode Zoran Cicvar i Zvonko Kar, a natjecatelji nastupaju u semi contactu.

Sastav hrvatske reprezentacije je:

1. Adam Blauhorn, -60 kg
2. Robert Basara, -63 kg
3. Davor Šiljac, -69 kg
4. Robert Višnjić, -74 kg
5. Antonio Hodak, -79 kg
6. Katarina Jelenčić, -50 kg

Muški dio sastava su članovu Kickboxing kluba "Tigar" iz Karlovca, dok je jedina djevojka u reprezentaciji članica Kickboxing kluba "BTI" iz Zaboka.

Što reći na kraju ovog posta - sretan put, puno uspjeha i siguran sam da će koja balkanska titula doći u Hrvatsku.

- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 26.05.2010.

Evo i službenih rezultata iz Szegeda

Stigli su i sližbeni rezultati sa Svjetskoh kickboxing kupa Szeged 2010, održanog od 20. do 23. svibnja u Szegedu, Mađarska.

Evo, pogledajte:

XVI. Kickboxing World Cup
2010 május 21 - 23, Szeged

Kids semi - contact
Girls
25 kg

1. Julia Dawidowicz - POL - Alien
2. Partikuc Derisa - ROU - Tiger Club Karate Arad

+32 kg
1. Nováki Laura - HUN - Yoko SE
2. Blazenka Jolic - CRO - Kickboxing Club

Boys
25 kg

1. Bálint Martin - HUN - Király Team
2. Birtha Dominik - HUN - Dragonteam
3. Zajácz Bence - HUN - Dragonteam
3. Vitányi Marcell - HUN - Dragonteam

28 kg
1. Romváry Erik - HUN - Árpád DSE
2. Hegedűs Olivér - HUN - Király Team
3. Bolfán Ákos - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely

32 kg
1. Nagy Zalán - HUN - Király Team
2. Tino Milinovic - CRO - Kickboxing Club

+32 kg
1. Bednanics Dominik - HUN - 4Fight Kick - Box
2. Dino Buterin - CRO - Kickboxing Club
3. Mesesan Adrian Liviu - ROU - Tiger Club Karate Arad
3. Nagy Martin - HUN - Király Team
-
Cadet 1 semi - contact
Gils
28 kg

1. Török Szonja - HUN - Király Team
2. Fábián Rita - HUN - Füzesgyarmat

32 kg
1. Török Szonja - HUN - Király Team
2. Cigelová Martina - SVK - KBC Bardejov

37 kg
1. Murvai Lívia - HUN - Király Team
2. Herejkova Nikola - CZE - Kosagym Kadan
3. Fodor Vanessza - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Laurincz Boglárka - HUN - Újkígyósi Kickbox SE

42 kg
1. Berta Rebeka - HUN - Király Team
2. Ivana Ilieva - BUL - Ikken Bulgaria
3. Oliwia Dobies - POL - Club Beskid Dragon
3. Adrianna Skowrytko - POL - LKSW Dan

47 kg
1. Berta Rebeka - HUN - Király Team
2. Adrianna Skowrytko - POL - LKSW Dan
3. Ivana Ilieva - BUL - Ikken Bulgaria
3. Tóth Veronika - HUN - Király Team

+47 kg
1. Szabó Dorina - HUN - Király Team
2. Sabina Herainova - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Poroszlai Ramóna - HUN - Füzesgyarmat
3. Karolina Konieczny - POL - Club Beskid Dragon

Boys
28 kg

1. Fejsak Michael - CZE - Kosagym Kadan
2. Adam Dawidowicz - POL - Alien
3. Viczián Roland - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

32 kg
1. Veres Roland - HUN - Király Team
2. Borislav Ivailov Radulov - BUL - Radulov
3. Artem Rumshevich - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Stolbov Maksim - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

37 kg
1. Borislav Ivailov Radulov - BUL - Radulov
2. Dimitur Dqkov - BUL - Ikken Bulgaria
3. Veres Roland - HUN - Király Team
3. Simon Sanjet - BUL - Ikken Bulgaria

42 kg
1. Dimitur Dokov - BUL - Ikken Bulgaria
2. Császár Levente - HUN - Skorpió SE
3. Nikolai Evgeniev Milanov - BUL - Radulov
3. Dimitur Vasilev - BUL - Ikken Bulgaria

47 kg
1. Takó Roland - HUN - Yoko SE
2. Csonka Attila - HUN - Yoko SE
3. Vörös Attila - HUN - Makó Budo Klub
3. Sider Ivanov - BUL - Ikken Bulgaria

+47 kg
1. Petar Spasenich - BUL - Ikken Bulgaria
2. Tanács Gergő - HUN - COMBAT "D" SC
3. Sider Ivanov - BUL - Ikken Bulgaria

Cadet 2 semi - contact
Girls
42 kg

1. Veres Mercédesz - HUN - Király Team
2. Veronika Peneva - BUL - Ikken Bulgaria
3. Viski Ágnes - HUN - Fontana Kick - box SE
3. Varga Veronika - HUN - Király Team

46 kg
1. Veres Mercédesz - HUN - Király Team
2. Veronika Peneva - BUL - Ikken Bulgaria
3. Németh Natália - HUN - Király Team
3. Kristin Mizurska - BUL - Ikken Bulgaria

50 kg
1. Sas Viktória - HUN - Király Team
2. Németh Natália - HUN - Király Team
3. Makó Evelyn - HUN - Makó Budo Klub
3. Schreirich Réka - HUN - Zoltek SE

55 kg
1. Berta Viktória - HUN - Király Team
2. Karla Bartolin - CRO - KBK Ninja
3. Makó Evelyn - HUN - Makó Budo Klub
3. Gilyán Regina - HUN - Király Team

60 kg
1. Kristina Jurjrvic - CRO - Kickboxing Club
2. Gilyán Regina - HUN - Király Team
3. Berta Viktória - HUN - Király Team
3. Lora Borisova - BUL - Ikken Bulgaria

65 kg
1. Kristina Jurjrvic - CRO - Kickboxing Club
2. Lora Borisova - BUL - Ikken Bulgaria
3. Liszkai Krisztina - HUN - Yoko SE

+65 kg
1. Alina Kravchuk - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
2. Jorcsák Dorina - HUN - PTE PEAC RFC

Boys
42 kg

1. Rohoczi Jenő - HUN - Király Team
2. Verhás Olivér - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
3. Bodor Luboslav - SVK - KickboxLeon Forest Revúca
3. Homolya Dániel - HUN - Yoko SE

47 kg
1. Rohoczi Jenő - HUN - Király Team
2. Balogh László - HUN - Fontana Kick - box SE
3. Homolya Dániel - HUN - Yoko SE
3. Kamil Daniel - POL - LKSW Dan

52 kg
1. Jakus Gábor - HUN - Király Team
2. Javor Petrov - BUL - Ikken Bulgaria
3. Varga Martin - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
3. Kiss Roland - HUN - Árpád DSE

57 kg
1. Erdei Brúnó - HUN - Király Team
2. Ruslan Dimitrov Dimitrov - BUL - Radulov
3. Kiss Roland - HUN - Árpád DSE
3. Javor Petrov - BUL - Ikken Bulgaria

63 kg
1. Szilágyi Sándor - HUN - Király Team
2. Erdei Brúnó - HUN - Király Team
3. Jakub Motaj - POL - LKSW Dan
3. Ruslan Dimitrov Dimitrov - BUL - Radulov

69 kg
1. Szilágyi Sándor - HUN - Király Team
2. Murvai Márton - HUN - Király Team
3. Landherr Péter - HUN - Körmend
3. Imatov Dmitry - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

+69 kg
1. Murvai Márton - HUN - Király Team
2. Farkas Ádám - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
3. Németh Marcell - HUN - Yoko SE
3. Golubovskii Pavel - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

Junior semi - contact
Women
50 kg

1. Sándor Cintia - HUN - Király Team
2. Albert Barbara - HUN - Dragon SC
3. Hirjakova Petra - SVK - KickboxLeon Forest Revúca

55 kg
1. Hanicz Nelly - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Kádas Adrienn - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

60 kg
1. Busa Andrea - HUN - Yoko SE
2. Pap Eszter - HUN - Körmend
3. Szakál Diána - HUN - Pelso SE
3. Madlen Dimitrova - BUL - Ikken Bulgaria

65 kg
1. Krivova Ksenia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Nagy Henrietta - HUN - Király Team
3. Tombácz Tímea - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Kornelia Kieloch - POL - Club Beskid Dragon

70 kg
1. Blanka Sindlerova - CZE - Czech Fullcontact Union
2. Krivova Ksenia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Nagy Henrietta - HUN - Király Team

Men
57 kg

1. Kovács Ádám - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Vizsnyiczai Richárd - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Verhás Bence - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
3. Takó Patrik - HUN - Yoko SE

63 kg
1. Pesti Benedek - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Vojtech Kotrba - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Todor Hristov - BUL - Inter - Bulgaria
3. Khasaev Shamil - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

69 kg
1. Almási Bence - HUN - Yoko SE
2. Nagy Gergő - HUN - Skorpió SE
3. Sadygov Nidzhat - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Hasaev Shamil - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

74 kg
1. Iványi Gábor - HUN - Király Team
2. Petr Fatka - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Almási Bence - HUN - Yoko SE
3. Völgyi Erik - HUN - 4Fight Kick - Box

79 kg
1. Iványi Gábor - HUN - Király Team
2. Krasheninnikov Alexander - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Antoni Rosenov Markovski - BUL - Radulov
3. Völgyi Erik - HUN - 4Fight Kick - Box

84 kg
1. Krasheninnikov Alexander - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Hartyányi Péter - HUN - Yoko SE
3. Kovács János - HUN - Mezőberény SSE

94 kg
1. Dzavaryan Sergey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Dienes Balázs - HUN - Körmend

+94 kg
1. Dzavaryan Sergey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Brenucz László - HUN - Battonya Barátság Sportegyesület
-
Adult semi - contact
Women
50 kg

1. Gránási Bettina - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Németh Janka - HUN - Zoltek SE
3. Rétlaki Renáta - HUN - Újkígyósi Kickbox SE
3. Yegemberdiyeva Mariyam - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation

55 kg
1. Ryumina Anastasia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Kádas Adrienn - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Molnár Mónika - HUN - Esztergomi KBSE
3. Diligens Klaudia - HUN - Király Team

60 kg
1. Ryumina Anastasia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Wágner Vivien - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. Szűcs Anita - HUN - Hunyadi SE
3. Busa Andrea - HUN - Yoko SE

65 kg
1. Dancsecs Bojána - HUN - Körmend
2. Krivova Ksenia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Nagy Henrietta - HUN - Király Team
3. Busa Andrea - HUN - Yoko SE

70 kg
1. Kondár Anna - HUN - Király Team
2. Blanka Sindlerova - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Semenova Maria - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Murashova Irina - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

+70 kg
1. Kondár Anna - HUN - Király Team
2. Murashova Irina - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Jóni Andrea - HUN - Király Team
3. Semenova Maria - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

Men
57 kg

1. Verhás Bence - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
2. Vizsnyiczai Richárd - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

63 kg
1. Hirsch Viktor - HUN - Zoltek SE
2. Veres Richárd - HUN - Király Team
3. Sergeii Biesiedin - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Khasaev Shamil - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

69 kg
1. Gerasimov Mikhail - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Veres Richárd - HUN - Király Team
3. Haska Szabolcs - HUN - Yoko SE
3. Almási Bence - HUN - Yoko SE

74 kg
1. Gömbös László - HUN - Király Team
2. Kristian Andonov - BUL - Ikken Bulgaria
3. Lenberg Alexey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Gerasimov Mikhail - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

79 kg
1. Mórádi Zsolt - HUN - Király Team
2. Kristian Andonov - BUL - Ikken Bulgaria
3. Lenberg Alexey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Krasheninnikov Alexander - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

84 kg
1. Imre Tamás - HUN - Király Team
2. Martsevitch Denis - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Shane Jacobs - AUT - Austrian Kickboxing Association
3. Krasheninnikov Alexander - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

89 kg
1. Imre Tamás - HUN - Király Team
2. Martsevitch Denis - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Weszp Viktor - HUN - Ázsia SE
3. Varga Zsolt - HUN - Yoko SE

94 kg
1. Jároszkievicz Krisztián - HUN - Király Team
2. Csikós Péter - HUN - Hunyadi SE
3. Pintér Gábor - HUN - Körmend
3. Varga Zsolt - HUN - Yoko SE

+94 kg
1. Salugin Philipp - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Csikós Péter - HUN - Hunyadi SE
3. Weninger Günther - AUT - Austrian Kickboxing Association
3. Dzavaryan Sergey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
-
Cadet 1 light - contact
Girls
32 kg

1. Farkas Julianna - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Mácsár Dorina - HUN - Szarvasi ITF Taekwon do klub
3. Cigelová Martina - SVK - KBC Bardejov
3. Fábián Rita - HUN - Füzesgyarmat

37 kg
1. Nikola Hammerova - CZE - Czech Fullcontact Union
2. Herejkova Nikola - CZE - Kosagym Kadan
3. Kovatchová Ivana - SVK - Steel Trans Kosice
3. Gumanova Dominika - SVK - Steel Trans Kosice

Boys
28 kg

1. Viczián Roland - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Fejsak Michael - CZE - Kosagym Kadan

32 kg
1. Veres Roland - HUN - Király Team
2. Artem Rumshevich - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Kovatch Filip - SVK - Steel Trans Kosice
3. Fésű Lajos - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE

37 kg
1. Vetor András - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Mádi Bálint - HUN - Fontana Kick - box SE
3. Mézes Dávid - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Oláh József - HUN - Makó Budo Klub

42 kg
1. Nyergesi Tamás - HUN - Zoltek SE
2. Takács Bendegúz - HUN - Király Team
3. Vörös Attila - HUN - Makó Budo Klub
3. Bolfán Ádám - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely

47 kg
1. Takó Roland - HUN - Yoko SE
2. Mészáros Attila - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

+47 kg
1. Tanács Gergő - HUN - COMBAT "D" SC
2. Opauszki Dávid - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
-
Cadet 2 light - contact
Girls
46 kg

1. Elszaszer Kitti - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Sandra Paszek - POL - Club Beskid Dragon
3. Viski Ágnes - HUN - Fontana Kick - box SE
3. Fabiana Bytyqui - CZE - Czech Fullcontact Union

50 kg
1. Makó Evelyn - HUN - Makó Budo Klub
2. Sabina Herainova - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Kéri Nóra - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Gremen Petra - HUN - Taksony Vezér SE

55 kg
1. Karla Bartolin - CRO - KBK Ninja
2. Ébelle Fruzsina - HUN - Esztergomi KBSE
3. Sylwia Szimala - POL - Club Beskid Dragon

60 kg
1. Éltető Daniella - HUN - Gönczi Team
2. Liszkai Krisztina - HUN - Yoko SE
3. Torma Lilla - HUN - Fontana Kick - box SE

Boys
42 kg

1. Bryukhanov Maxim - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Verhás Olivér - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
3. Vasyl Denov - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Sári Máté - HUN - Yoko SE

47 kg
1. Berczi Ábel - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Ibraghimov Magamed - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Petr Zadera - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Dér Ádám - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE

52 kg
1. Borisov Andrey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Yuzdenskiy Stepan - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Kádas Gábor - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Olcan Goran - SRB - Jedinstvo Novi Becej

57 kg
1. Novák Norbert - HUN - Yoko SE
2. Szabó Tamás - HUN - Esztergomi KBSE
3. Vigmond Sándor - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. Alexeev Maxim - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

63 kg
1. Elszaszer Dávid - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Tomas Cisar - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Marcel Tancos - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Vas Tamás - HUN - Grál AKM Kick_Box team

+69 kg
1. Farkas Ádám - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
2. Cristea Cristian - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Vas Dávid - HUN - COMBAT "D" SC
3. Lamanec Denis - SVK - KBC Bardejov
-
Junior light - contact
Women
50 kg

1. Albert Barbara - HUN - Dragon SC
2. Hirjakova Petra - SVK - KickboxLeon Forest Revúca
3. Csorba Cintia - HUN - HMV - i ITF Taekwon do klub
3. Manaka Maryna - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

55 kg
1. Hanicz Nelly - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Kádas Adrienn - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Szepesiova Patrícia - SVK - Steel Trans Kosice
3. Olajos Enikő - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE

60 kg
1. Szép Adrienn - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely
2. Szakál Diána - HUN - Pelso SE
3. Pap Eszter - HUN - Körmend

65 kg
1. Tereza Martinkova - CZE - Czech Fullcontact Union
2. Kyselová Lenka - SVK - Steel Trans Kosice
3. Tombácz Tímea - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Kornelia Kieloch - POL - Club Beskid Dragon

Men
57 kg

1. Vizsnyiczai Richárd - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Igor Khrushch - UKR - Ukraine Kickboxin Federation

63 kg
1. Pesti Benedek - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Vanta Viliam - SVK - Slovakia
3. Vojtech Kotrba - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Fülöp Imre - HUN - Szegedi Tigers SE

69 kg
1. Sadygov Nidzmat - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Pavel Benedikt - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Gasko Pavol - SVK - Steel Trans Kosice
3. Dejan Kolarov - BUL - Inter - Bulgaria

74 kg
1. Quintz Norbert - HUN - Esztergomi KBSE
2. Petr Fatka - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Bezanuk Lubos - SVK - KickboxLeon Forest Revúca
3. Stanislav Rudenko - UKR - Ukraine Kickboxin Federation

79 kg
1. Kovács János - HUN - Mezőberény SSE
2. Bakos József - HUN - COMBAT "D" SC
3. Hegedűs Dávid - HUN - Árpád DSE

84 kg
1. Ferencz David - CZE - Kosagym Kadan
2. Szép Ferenc - HUN - Király Team
-
Adult light - contact
Women
50 kg

1. Németh Janka - HUN - Zoltek SE
2. Yegemberdiyeva Mariyam - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Gránási Bettina - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Rétlaki Renáta - HUN - Újkígyósi Kickbox SE

55 kg
1. Molnár Mónika - HUN - Esztergomi KBSE
2. Gregusova Zuzana - SVK - Slovakia
3. Szepesiova Patrícia - SVK - Steel Trans Kosice
3. Berseneva Olga - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

60 kg
1. Wágner Vivien - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Andó Bettina - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Szakál Diána - HUN - Pelso SE
3. Szép Adrienn - HUN - Kondor & Controll SE Szombathely

65 kg
1. Tombácz Tímea - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Vizsnyiczai Viktória - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Tereza Martinkova - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Kyselová Lenka - SVK - Steel Trans Kosice

70 kg
1. Semenova Maria - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Fenyvesi Márta - HUN - Zoltek SE
3. Tóth Imola - HUN - Beremendi Építők

Men
57 kg

1. Kondacs György - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Kovács Ádám - HUN - Szegedi Tigers SE

63 kg
1. Kozgov Nikolay - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Hirsch Viktor - HUN - Zoltek SE
3. Pesti Benedek - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Lavrentyev Andrey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

69 kg
1. Takács Péter - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Quintz Norbert - HUN - Esztergomi KBSE
3. Sergeii Papov - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Sartakov Alexander - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

74 kg
1. Bertalan Levente - AUT - Austrian Kickboxing Association
2. Khabibullin Marat - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Yulamanov Ruslan - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Lenberg Alexey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

79 kg
1. Zsarkó Dániel Péter - HUN - HMV - i ITF Taekwon do klub
2. Lenberg Alexey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Tóth Ladislav - SVK - Steel Trans Kosice
3. Dinnyés Zoltán - HUN - Beremendi Építők

84 kg
1. Martsevitch Denis - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Visnai Matej - SVK - Steel Trans Kosice
3. Hargitai Viktor - HUN - Esztergomi KBSE
3. Engler Matej - SVK - Steel Trans Kosice

89 kg
1. Andre Tvedt - NOR - Norwegian Kickboxing Federation
2. Hegyes Dominik - SVK - Steel Trans Kosice
3. Békési Sándor - HUN - Gajdán Tai Qi SE
3. Kulikovskikh Ivan - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

94 kg
1. Salugin Philipp - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Vojtech Brzon - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Balgabayev Zholdasbek - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation

+94 kg
1. Vetrov Alexey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Igor Kravchuk - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
3. Titov Bronislav - RUS - Russian Kickboxing Federation
-
Junior full - contact
Women
56 kg

1. Pribojszki Kata - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
2. Tigay Kristina - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Dominika Bak - POL - SK Kick Boxing Kielce

Men
54 kg

1. Kiss Roland - HUN - Kabai Fontana
2. Kalynov Artem - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Sundukou Uladzidlau - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Finn Olav Ulvund - NOR - Fighter Kickboxing Klub Oslo

63,5 kg
1. Bakhyshly Bakhysh - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Niklas Wallin - FIN - Budokan
3. Krystian Szewczyk - POL - SKKB PL Lublin
3. Lazaronak Aliaksandr - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

86 kg
1. Darko Ivanovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Khramov Mikhail - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
-
Adult full - contact
Women
48 kg

1. Mirja Luukkonen - NOR - Fighter Kickboxing Klub Oslo
2. Shlupakova Aliaksandra - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

52 kg
1. Marielle Hansen - NOR - Norwegian Kickboxing Federation
2. Suleimenova Saniya - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Dyékiss Nóra - HUN - UD SE
3. Vandaryeva Katsiaryna - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

56 kg
1. Tonje Sorlie - NOR - Team Norway
2. Kalinichenka Viktoryia - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

60 kg
1. Thea Therese Naess - NOR - Team Norway
2. Fam C. Elgan - NOR - Norwegian Kickboxing Federation
3. Camilla Viksten - FIN - Finnish Kickboxing Federation
3. Miroshnichenko Ksenia - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

65 kg
1. Cathrine Fonnes - NOR - Team Norway
2. Anne Katas - FIN - Finnish Kickboxing Federation
3. Trimmel Nicole - AUT - Austrian Kickboxing Association
3. Samatova Gulbanu - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation

70 kg
1. Birgit Oksnes - NOR - Team Norway
2. Martina Jindrova - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Varga Tímea - HUN - Esztergomi KBSE

Men
51 kg

1. Kuanov Zhakiya - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
2. Skiba Siarhei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Galiullin Artur - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

57 kg
1. Kudaibergenov Alemzhan - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
2. Kupreshkin Aliaksandr - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Barak Filip - SVK - Slovakia

60 kg
1. Isaev Dmitriy - RUS - Russia Saint - Petersburg
2. Dyussupov Abzal - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Buják Tamás - HUN - Esztergomi KBSE
3. Zdunkevich Aliaksei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

63,5 kg
1. Novruzov Ramil - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Tolebekov Bekzhan - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Romanov Stepan - RUS - Russia Saint - Petersburg
3. Bokhanau Siarhei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

67 kg
1. Kadyrbekov Samat - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
2. Benedek Zsolt - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE
3. Aksenov Andrey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Tselitsa Yauheni - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

71 kg
1. Laszák Zoltán - HUN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. Mamuta Ruslan - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Elchin Aliyev - AZE - Azerbaijan
3. Tahil Artur - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

75 kg
1. Sirotkin Andrey - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Markus Hakulinen - FIN - Finnish Kickboxing Federation
3. Zhavoronkov Ivan - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Konan Pavel - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

81 kg
1. Savelyev Ilya - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Arkaidusz Dembinski - POL - Poland
3. Hromek Michal - SVK - Slovakia
3. Sirotkin Oleg - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

86 kg
1. Luchinkin Fedor - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Georgij Fibich - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Kvammen Christen - NOR - Norwegian Kickboxing Federation
3. Denis Polancic - SLO - ZSD Maribor

91 kg
1. Sinitsyn Yauheni - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Petri Surakka - FIN - Finnish Kickboxing Federation

+91 kg
1. Tihamer Brunner - CRO - Viktoria - HS
2. Jukka Saarienen - FIN - Finnish Kickboxing Federation
3. Abdrakhmanov Aidyn - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
-
Junior low kick
Women
65 kg

1. Natasa Radovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Gismeeva Elina - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Sara Sasa - SRB - Serbian Kickboxing Federation

Men
51 kg

1. Ashot Khachaturyan - UKR - Ukraine Kickboxin Federation
2. Nafikov Eduard - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Aliakseyeu Uladislau - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

54 kg
1. Aleksandar Konovalov - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Marozau Pavel - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Vinahradau Aliaksandr - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

57 kg
1. Habash Antoine Krisztián - HUN - Öt Elem SE
2. Khalitov Marat - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Kholad Pavel - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

60 kg
1. Rácz Krisztián - HUN - Kabai Fontana
2. Géczei Róbert - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

63,5 kg
1. Nemanja Glisic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Zibrau Yahor - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Moraru Vladislav - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Milos Glintic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

67 kg
1. Leon Paljisuc - CRO - Kickboxing Club
2. Curu Mihail - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Uros Zdravkovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Igor Popovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

71 kg
1. Nikola Obradovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Meshkuts Aliaksei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Antohii Ilia - MDA - Moldavia Kickboxing Federation

75 kg
1. Alexei Mircia - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
2. Michal Lupinek - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Kis Máté - HUN - Szegedi Tigers SE

91 kg
1. Zakhvatov Dmitry - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
2. Bartkevich Anton - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

+91 kg
1. Frunza Denis - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
2. Gasanov Fuad - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Djordje Mladenovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Krasavin Aliaksandr - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
-
Adult low kick
Women
52 kg

1. Jenni Tiittanen - FIN - Finnish Kickboxing Federation
2. Izotava Katsiaryna - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Fleisz Gyöngyi - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Halamaka Yuliya - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

56 kg
1. Sandra Drabik - POL - SK Kick Boxing Kielce
2. Holubeva Katsiaryna - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

60 kg
1. András Nikoletta - HUN - Mega Tech Thai Box SE
2. Yarmakovich Yuliya - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

Men
51 kg

1. Blizniov Aliaksei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Danijel Bogdanovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Srdjan Nadrljanski - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Ivanou Andrei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

54 kg
1. Emil Kerihov - AZE - Azerbaijan
2. Ferzauli Rizvan - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Milan Savic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Aleksandar Djordjevic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

57 kg
1. Nenad Dimitrijevic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Kruk Yauhen - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Kiss Gábor - HUN - PTE PEAC RFC

60 kg
1. Eduard Mammadov - AZE - Azerbaijan
2. Nurymbetov Zhomart - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
3. Artur Cieciura - POL - Poland
3. Kapustsin Hleb - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

63,5 kg
1. Kassambayev Yersain - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
2. Tselitsa Dzianis - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Iatsenko Konstantin - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Stefan Vuksanovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

67 kg
1. Babak Rustanov - AZE - Azerbaijan
2. Khamionak Andrei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Lukasz Gavlik - POL - Poland
3. Uros Zivkovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

71 kg
1. Zhakupov Sayan - KAZ - Kazakhstan Kickboxing Federation
2. Parviz Abdullayev - AZE - Azerbaijan
3. Meszlényi Gyula - HUN - Szegedi Tigers SE
3. Spadarenka Makc - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

75 kg
1. Nikola Bogdanic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Kamil Sharifov - AZE - Azerbaijan
3. Milan Dragojlovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Parchynski Siarhei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

81 kg
1. Agathe Veejaye - MUS - Mauritius
2. Miika Lumilampi - FIN - Finnish Kickboxing Federation
3. Stevan Mesarovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Milos Neskovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

86 kg
1. Hayal Khalili - AZE - Azerbaijan
2. Abdrashitov Marsel - RUS - Russian Kickboxing Federation 2
3. Vladimir Lekic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

91 kg
1. Sarkhan Jabbarov - AZE - Azerbaijan
2. Slavikouski Valiantsin - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Kuznetsov Valeri - EST - Estonia
3. Abkadirov Eduard - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

+91 kg
1. Makarau Yauheni - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Borodin Artiom - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Davor Dzudovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Nikica Ristic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
-
Junior K1
Women
56 kg

1. Marta Jablonska - POL - Club Beskid Dragon
2. Révész Zsanett - HUN - Magyarország Fighting Kempo

Men
57 kg

1. Avanesov Artem - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Oleksandr Ten - UKR - Ukraine Kickboxin Federation

60 kg
1. Zhychka Aliaksandr - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Krutalevich Vitali - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

67 kg
1. Rubakhau Daniil - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Prepelita Alexandru - MDA - National Oriental Kickboxing Federation
3. Sándor András - HUN - Kaziczbarcikai Kűzdősport SE

75 kg
1. Czakó Ferenc - HUN - Kaziczbarcikai Kűzdősport SE
2. Nagy Dániel - HUN - Békéscsabai Lakótelepi SE

81 kg
1. Apavaloae Denis - MDA - National Oriental Kickboxing Federation
2. Pokorni Ádám - HUN - Magyarország Fighting Kempo
3. Sharmetau Aliaksei - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
-
Adult K1
Women
56 kg

1. Alena Hola - CZE - Czech Fullcontact Union
2. Kuchynskaya Alena - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

60 kg
1. Viaryha Katsiaryna - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Martina Müllerova - CZE - Czech Fullcontact Union

65 kg
1. Halasi Éva - HUN - Szegedi Tigers SE
2. Belush Marya - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
3. Marta Waliczek - POL - Club Beskid Dragon

Men
57 kg

1. Satsuk Yuri - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Frunze Igor - MDA - National Oriental Kickboxing Federation
3. Bodacz Patrik - HUN - PTE PEAC RFC
3. Sárközi Olivér - HUN - Mega Tech Thai Box SE

60 kg
1. Dziatlau Yuri - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Nasibau Rustam - BLR - Belorussian Kickboxing Federation

63,5 kg
1. Zhukouski Yuri - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Bartosz Batra - POL - Puncher Wroclaw
3. Eremin Aleksei - RUS - Russian Kickboxing Federation 2

67 kg
1. Vinahradau Yauheni - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Turan Gafarov - AZE - Azerbaijan

71 kg
1. Guseinovi Zanin - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Elmar Mursalov - AZE - Azerbaijan
3. Cristea Róbert - HUN - Mega Tech Thai Box SE
3. Miroljub Nedeljkovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

75 kg
1. Kosowski Wojciech - POL - Palestra Warszawa
2. Milos Mihaljevic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
3. Pavel Hennrich - CZE - Czech Fullcontact Union
3. Mikko Tirronen - FIN - Finnish Kickboxing Federation

81 kg
1. Reutovich Pavel - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Gierzynski Pawel - POL - Palestra Warszawa
3. Svidró Zsolt - HUN - Rehák Team
3. Ivan Delic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

86 kg
1. Aliaksandrau Uladzislau - BLR - Belorussian Kickboxing Federation
2. Caraman Ivan - MDA - Moldavia Kickboxing Federation
3. Marlók Solt - HUN - Rehák Team
3. Dejan Vuckovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation

+91 kg
1. Milos Mladenovic - SRB - Serbian Kickboxing Federation
2. Nagy Ede - HUN - Rehák Team


Eto.


- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 25.05.2010.

Viktoria Hrvatski Sokol u Szegedu


Od 20. do 23. svibnja 2010. u Szegedu (Mađarska) održavao se 16. Svjetski kickboxing kup. Nastupilo je oko 1000 boraca s oko 1100 startova iz 22 zemlje.

Za kickboxing klub "Viktoria-Hrvatski sokol", pod zastavom grada Osijeka nastupili su Danijel Bjelobrk i Tihomir Bruner.

Danijel Bjelobrk nastupio je u kategoriji juniora u light contactu -74 kg i, osvojio je 5.mjesto.

Tihomir Bruner (Tihamer Brunner) Mađar iz Pečuha hrvatskih korijena, koji je predao zahtijev za dvojno državljanstvo i registriran je za osiječki klub, borio se u full contactu +91 kg u seniorskoj konkurenciji. U finalu je jednoglasno pobjedio poznatog profi borca iz Finske, osvajača niza turnira Jukka Saarienena i osvojio prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar.

Natjecatelje su vodili sportski direktor i trener Vjekoslav Beck i trener Vladimir Stevanović.


Bravo, čestitke.


- 01:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

I Karla Bartolin na postolju Svjetskog kupa


Karla bartolin, mlada članica Kickboxing kluba "Ninja" iz Zaboka, kojeg vodi njen otac i trener Rajko Bartolin, dva se je puta popela na postolje Svjetskog kupa u Szegedu - prvog dana zbog osvajanja srebrne medalje u semi contactu, a drugog dana na najviše postolje zbog osvajanja zlatne medalje u light contactu. Bravo.

Evo vijesti primljene iz Zaboka:

Od 20.-23.5.2010. godine u Mađarskom gradu Szegedu održan je Svjetski kup u kickboxingu.

Sudjelovali su klubovi iz 24 zemlje, s 917 takmičara.

Zabočanka Karla Bartolin nastupala je u skupini starijih kadetkinja do 55 kg u dvije discipline i to u semi contactu i light contactu.

Prvog dana 21.5.2010.g. Karla je nastupala u semi contact disciplini. Prvo protiv Kiraly Zsofije iz Mađarske i pobijedila sa 6 : 2, u drugoj borbi pobijedila je Gilian Reginu iz Kiraly Teama Mađarska (koji su već više godina najbolji Team na svijetu) pobjeda 6 : 5. Treću finalnu borbu protiv Berte Viktorije također iz Kiraly Tima Mađarska (višestruke prvakinje Svjetskih kupova) - pobjeda Mađarske predstavnice 5 : 3. Karla osvaja srebrnu medalju. Teško je bilo protiv publike, sudaca, domaćeg terena i najboljih na svijetu.

Poredak u semi contactu:
1. Berta Viktora - Kiraly Team Mađarska
2. Karla Bartolin - KBK Ninja Zabok - Hrvatska
3. Gilijan Regina - Kiraly Team Mađarska
3. Kiraly Zsofija - Mađarska

Drugi dan 22.5.2010.g. nastupa u light contactu disciplini za kadete starije do 55 kg. Karla pobjeđuje svoje tri protivnice 3:0, jednoglasnom odlukom sudaca. Protiv Austrijske predstavnice Ester Schmit 3:0, protiv Silvije Szmila iz Poljske 3:0, te pobjeda u finalu protiv domaće predstavnice Mađarske Izabele Franzsina 3:0.

Poredak u light contactu:
1. Karla Bartolin - KBK Ninja Zabok - Hrvatska
2. Izabela Franzsina - Mađarska
3. Silvija Szmila - Poljska

Osvajanje prvog i drugog mjesta na Svjetskom kupu samo je odraz odličnog i stručnog rada u zabočkom kickboxing klubu, pod vodstvom bivšeg šampiona Rajka Bartolina, koji ističe da su ove pobjede posebno slatke. "Veoma smo radosni na Karlin oporavak i postignute rezultate, s obzirom na proteklo vrijeme koje Karla nije mogla trenirati zbog prometne nesreće koju je pretrpjela početkom veljače ove godine u centru Zaboka, kada je nesmotreni vozač naletio na dvije djevojčice i to na nogostupu dok su išle u školu".

"Kada bi bilo više razumijevanja od sportskih djelatnika za ovaj ambasadorski sport koji nas odlično prezentira u svijetu, bolju raspodjelu financijskog dijela u športskim zajednicama, te boljih uvjeta za trening. Termini prihvatljivi za djecu, učenike, gdje bi nam bio kraj", ističe trener R. Bartolin.

Čestitke Karli, tati treneru i cijelom Kickboxing klubu Ninja Zabok, na ovim odličnim i svjetskim rezultatima.



Što reći, bravo.


- 01:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Evo i nekoliko sličica iz Szegeda



Karla Bartolin, članica KBK "Ninja" iz Zaboka pobjeđuje.


Karla Bartolin na najvišem postolju Svjetskog kupa


U finalnoj borbi full contacta, u kategoriji +91 kg, Tihamer Bruner, član KBK "Viktoria Hrvarski sokol" pobjeđuje finskog predstavnika Jukku Saarinena


Tihamer Bruner na najvišem postolju svjetskog kupa sa svojim trenerima iz KBK "Viktoria Hrvatski sokol" iz Osijeka - lijevo Vjekoslav Beck i desno Vladimir Stevanović


Eto, baš lijepo.


- 01:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 24.05.2010.

Kickboxing subota u Puli


U subotu, 22. svibnja 2010. su u Puli, u sportskoj dvorani Patinaggio održana dva međunarodna kickboxing kupa:
- "Adria kup" u semi contactu za djecu, mlađe i starije kadete i seniore te light contactu za starije kadete i seniore te
- "Kup Istre" u aero kickboxingu za kadetkinje i juniorke

Ukupno je na natjecanju sudjelovalo 228 natjecatelja iz 18 klubova iz 3 države - Bosne i Hercegovine, Slovenije i Hrvatske.

Izvršni organizator ovog kickboxing natjecanja bio je Kickboxing klub "Lav" iz Pule, kojeg vodi trener Rudolf Oliva.

Evo pregleda ostvarenih rezultata:

Na međunarodnom kupu "Adria kup" sudjelovalo je 215 natjecatelja iz 18 klubova, a natjecanja su se održala u semi i light contactu. Najbolji klub u semi contactu proglašen je Kickboxing klub "Tigar" iz Karlovca (trener: Zoran Cicvara), a u light contactu Kickboxing klub "Lav" iz Pule (trener: Rudolf Oliva).

Dječaci :
- 22 kg
1. Aleksandar Petković - KBK "Lav", Pula

2. Loren Domba - KBK "Lav", Pula
3. Kruno Felja - KBK "BTI", Zabok

- 25 kg
1. Antonio Jurman - KBK "Planet Sport", Pula

2. Tarik Malikić - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Toni Vuković - KBK "Tigar", Karlovac
3. Martin Majsec - KBK "BTI", Zabok

- 28 kg
1. Deni Čosić - KBK "Planet Sport", Pula

2. Ivan Retkovac - KBK "Lav", Pula

- 32 kg
1. Filip Grbić - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Domagoj J. Kubaj - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Toni Bilandžija - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Aleks Maselj - PDK "Izlake", Izlake, Slo

+ 32 kg
1. Dominik I. Kubaj - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Marko Smolić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Lukas Jurašić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Leon Plantanak - KBK "Sračinec", Sračinec

Djevojčice :
- 28 kg
1. Diana Halepović - KBK "Draga", Rijeka

2. Sara Krleža - KBK "Lav", Pula
3. Martina Kaić - KBK "Lav", Medulin

+ 32 kg
1. Sara Vukušić - KBK "Draga", Rijeka

2. Andrea Lukanović - KBK "Lav", Pula

Mlađi kadeti:
- 25 kg
1. Ismar Omičević - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Antonio Jurman - KBK "Planet Sport", Pula

- 28 kg
1. Damir Davodovski - KBK "Tigar", Karlovac

2. Ismar Omičević - KBK "2002", Odžak, BiH

- 32 kg
1. Patrik Čauš - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

2. Dominik Fontana - KBK "Lav", Pula
3. Florijan Halavanić - KBK "Tigar", Karlovac
3.Sebastjan Lazar - PDK "Izlake", Izlake, Slo

- 37 kg
1. Antonio Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac

2. Ivan Bertić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Fran Spudić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Roko Vuleta - KBK "Draga", Rijeka

- 42 kg
1. Mateo Đudarić - KBK "Moslavac", Popovača

2. Paolo Blažina - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Josip Rogalo - KBK "Lav", Pula
3. Leo Mihalić - KBK "Tigar", Karlovac

- 47 kg
1. Karlo Kapusović - KBK "Tigar", Karlovac

2. Aldin Bečirović - KBK "2002", Odžak, BiH
3. Dominik I.Kubaj - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Armin Kušmić - KBK "Kvarner", Rijeka

+47 kg
1.Dino Halepović - KBK "Draga", Rijeka

2. Karlo Kapusović - KBK "Tigar", Karlovac
3. David Gržan - KBK "Lav", Pula
3. Edi Hajdarević - KBK "Lav", Pula

Mlađe kadetkinje:
- 28 kg
1. Petra Dokmanić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

2. Sara Pešut - KBK "Draga", Rijeka
3. Ema Višković - KBK "Planet Sport", Pula
3. Martina Kaić - KBK "Lav", Medulin

- 37 kg
1. Šeila Omičević - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Laura Despot - KBK "Tigar", Karlovac
3. Lorena Jurišić - KBK "Draga", Rijeka
3. Ivana Vidrih - KBK "Draga", Rijeka

- 42 kg
1. Šeila Hadžiefendić - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Šeila Omičević - KBK "2002", Odžak, BiH
3. Tea Divanović - KBK "Draga", Rijeka
3. Ilaria Milevoj - KBK "Budokai Labin", Labin

- 47 kg
1. Šeila Hadžiefendić - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Natali Brozović - KBK "Draga", Rijeka
3. Marijeta Fabijančić - KBK "Planet Sport", Pula

+47kg
1. Ilaria Milevoj - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Iva Vukušić - KBK "Draga", Rijeka

Stariji kadeti:
- 42 kg
1. Marino Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Simon Tomljenović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Paolo Blažina - KBK "Budokai Labin", Labin

- 47 kg
1.Hrvoje Stakor - KBK "Moslavac", Popovača

2. Rok Gregorič - KBK "Budokai", Nova Gorica, Slo
3. Rok Vrtačnik - PDK "Izlake", Izlake, Slo
3. Karlo Pernar - KBK "Moslavac", Popovača

- 52 kg
1. Tin Vučković - KBK "Tigar", Karlovac

2. Ivan Požega - KBK "Draga", Rijeka
3. Mateo Hozjan - KBK "Moslavac", Popovača
3. Josip Stažić - KBK "2002", Odžak, BiH

- 57 kg
1. Zejd Dženanović - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula
3. Sandi Paliska - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Tin Turić - KBK "Moslavac", Popovača

- 63 kg
1. Jaka Hudales - KBK "Kit", Izola, Slo

2. Arnes Pervić - KBK "Lav", Pula
3. Zejd Dženanović - KBK "2002", Odžak, BiH

- 69 kg
1. Jaka Hudales - KBK "Kit", Izola, Slo

2. Almir Hidža - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Zejd Dženanović - KBK "2002", Odžak, BiH

+ 69 kg
1. Dominik Škibola - KBK "Draga", Rijeka

2. Marin Radočaj - KBK "Tigar", Karlovac
3. Kristian Glumac - KBK "Trojan Istra", Pula

Starije kadetkinje:
- 42 kg
1. Lucija Cicvara - KBK "Tigar", Karlovac

2. Ilaria Milevoj - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Ivana Mitrović - KBK "BTI", Zabok
3. Nikolina Zeman - KBK "Draga", Rijeka

- 46 kg
1. Petra Miskić - KBK "Tigar", Karlovac

2. Antonia Mikuljan - KBK "BTI", Zabok
3. Dominika Jurčević - KBK "Tigar", Karlovac
3. Marija Matanović - KBK "2002", Odžak, BiH

- 50 kg
1. Marija Matanović - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Maruša Izlakar - PDK "Izlake", Izlake, Slo
3. Diana Tanushaj - KBK "Lav", Medulin
3. Matea Bajs - KBK "BTI", Zabok

- 55 kg
1. Dora Golac - KBK "Draga", Rijeka

2. Elizabeta Bosanac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Veronika Kušina - KBK "Draga", Rijeka
3. Barbara Jurić - KBK "Lav", Pula

- 60 kg
1. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

2. Katarina Štefanac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Erika Vočinkić - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Sara Smrekar - PDK "Izlake", Izlake

- 65 kg
1. Katarina Cukarić - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin
3. Tea Đuraki - KBK "Lav", Pula
3. Sanja Stiščak - KBK "Tigar", Karlovac

+65 kg
1.Sanja Stiščak - KBK "Tigar", Karlovac

2. Semina Muhtari - KBK "Tigar", Karlovac

Seniori:
- 63 kg
1. Aljaž Benko - KBK "Budokai", Nova Gorica, Slo

2. Izet Beriša - KBK "Tešanj", Tešanj, BiH
3. Arnes Pervić - KBK "Lav", Pula
3. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula

- 69 kg
1. Tilem Zajc - PDK "Izlake", Izlake, Slo

2. Miloš Rozman - PDK "Izlake", Izlake, Slo
3. Andraš Đuraki - KBK "Lav", Pula
3. Aljaž Benko - KBK "Budokai", Nova Gorica

- 84 kg
1. Robert Varošanec - KBK "300", Čakovec

2. Marko Bilić - KBK "Lav", Pula

+ 89 kg
1. Marko Filipović - KBK "Moslavac", Popovača

2. Alen Mumunčehaić - KBK "Lav", Pula

Seniorke:
- 50 kg
1. Katarina Jelenčić - KBK "BTI", Zabok

2. Diana Tanushaj - KBK "Lav", Medulin
3. Martina Mitrović - KBK "BTI", Zabok

- 55 kg
1. Lejla Fejzić - KBK "Tešanj", Tešanj, BiH

2. Barbara Jurić - KBK "Lav", Pula

- 65 kg
1. Mateja Malec - KBK "Moslavac", Popovača

2. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin
3. Višnja Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

+65kg
1.Sumeja Jahić - KBK "Tešanj", Tešanj, BiH

2. Ivona Baričević - KBK "Draga", Rijeka
3. Aleksia Staničić - KBK "Lav", Medulin
3. Ramon Tumbas - KBK "Lav", Pula

LIGHT CONTACT
Stariji kadeti :
- 42 kg
1. Marino Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Luka Rumora - KBK "Planet Sport", Pula
3. Paolo Blažina - KBK "Budokai Labin", Labin

- 47 kg
1. Dino Halepović - KBK "Draga", Rijeka

2. David Davidović - KBK "Kvarner", Rijeka
3. Armin Kušmić - KBK "Kvarner", Rijeka

- 52 kg
1. Ivan Požega - KBK "Draga", Rijeka

2. Mislav Fabijančić - KBK "Planet Sport", Pula
3. Antonio Crleni - KBK "Sračinec", Sračinec

- 57 kg
1. Zejd Dženanović - KBK "2002", Odžak, BiH

2. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula
3. Dorijan Mauša - KBK "Lav", Pula

- 63 kg
1. Renato Mujkanovć - KBK "Kvarner", Rijeka

2. Arnes Pervić - KBK "Lav", Pula

- 69 kg
1. Alvin Ališić -KBK "Kvarner", Rijeka

2. Almir Hodža - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Matej Vidović - KBK "Sračinec", Sračinec
3. Jasmin Škoranec - KBK "Sračinec", Sračinec

+ 69 kg
1. Alvin Ališić - KBK "Kvarner", Rijeka

2. Kristijan Glumac - KBK "Trojan Istra", Pula
3. Leon Turščak - KBK "Sračinec", Sračinec
3. Dominik Škibola - KBK "Draga", Rijeka

Starije kadetkinje :
- 55 kg
1. Diana Tanushaj - KBK "Lav", Medulin

2. Matea Sagadin - KBK "Planet Sport", Pula
3. Veronika Kušina - KBK "Draga", Rijeka

- 65 kg
1. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

2. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin

Seniori:
- 63 kg
1. Sven Gerenčir - KBK "Lav", Pula

2. Arnes Pervić - KBK "Lav", Pula
3. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula
3. Jurica Škoranec - KBK "Sračinec", Sračinec

- 69 kg
1. Alvin Ališić - KBK "Kvarner", Rijeka

2. Andraš Đuraki - KBK "Lav", Pula
3. Mario Maršal - KBK "Kvarner", Rijeka
3. Tomislav Liber - KBK "Sračinec", Sračinec

- 89 kg
1. Luka Vukušić - KBK "Draga", Rijeka

2. David Vuković - KBK "300", Čakovec

+ 89 kg
1.Haris Mujkanović - KBK "Tešanj", Tešanj, BiH

2. Dominik Dolenc - KBK "Sračinec", Sračinec

Seniorke:
- 50 kg
1. Ljljana Zebolc - KBK "300", Čakovec

2. Diana Tanushaj - KBK "Lav", Medulin

-55 kg
1. Karmen Bertić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

2. Sara Ernojić - KBK "Sračinec", Sračinec

-60 kg
1.Tamara Kolomari - KBK "300", Čakovec

2. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

+65kg
1. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin 3:0

2. Ramon Tumbas - KBK "Lav", Pula
3. Ivona Baričević - KBK "Draga", Rijeka


Na međunarodnom kupu "Kup Istre" u aero kickboxingu sudjelovalo je ukupno 13 natjecateljica u dvije dobne skupine - kadetkinje i juniorke, a natjecale su se u natjecateljskim skupinama s i bez podloška.

Najbolja natjecateljica proglašena je Maja Pavlović iz KBK "Lav", Pula, dok je njen klub "Lav", Pula (trener: Rudolf Oliva) proglašen najboljim klubom kupa.


Pojedinačno bez podloška:
Kadetkinje:
1. Tea Đuraki - KBK "Lav", Pula

2. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

Juniorke:
1. Maja Pavlović - KBK "Lav", Pula

2. Tea Đurakii - KBK "Lav", Medulin
3. Ramon Tumbas - KBK "Lav", Pula

Pojedinačno s podloškom:
Kadetkinje:
1. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

2. Tea Đuraki - KBK "Lav", Pula
3. Lamija Ogrić - KBK "Tešanj", Tešanj, BiH

Juniorke:
1. Maja Pavlović - KBK "Lav", Pula

2. Ramon Tumbas - KBK "Lav", Pula

Inače, aero kickboxing nije više u službenom programu na državnim prvenstvima i Hrvatskim kupovima, kao ni na Svjetskim i Europskim kickboxing prvenstvima, ali se ova disciplina još uvijek može prakticirati kao nadopuna treninga u klubovima, kao i na lokalnim natjecanjima.


Eto, a biti će i slika.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 21.05.2010.

Hrvatski sportski almanah





Evo ga, u rukama mi je Hrvatski sportski almanah 2009 - 2010. kojeg već 18. puta izdaje agencija Ars Medija iz Zagreba, u suradnji s Hrvatskim olimpijskim odborom i nacionalnim sportskim savezima.

Na 840 stranica dan je pregled ukupnih ostvarenja hrvatskih sportaša u Hrvatskoj i u svijetu u 2009. godini.

Što se hrvatskog kickboxinga tiče, on je zauzeo 41 stranicu, a tu su:
- osnovni podaci o savezu i vodstvu
- popis svih članova saveza
- rezultati svih nacionalnih prvenstava
- popis ostalih domaćih natjecanja
- rezultati s Europskom kadetskog i juniorskog prvenstva u Puli
- rezultati sa Svjetskog seniorskog prvenstva u Villachu i Lignano Sabbiadoro
- rezultati sa Svjetskih kupova u Sarajevu, Szegedu i Riminiju
- rezultati s "Croatia Open - Final Fight 2009"
- popis ostalih međunarodnih natjecanja
- borbe za profesionalne kickboxing titule
- kalendar natjecanja, te
- popis svih (seniorskih, juniorskih i kadetskih) reprezentativaca koji su nastupali za Hrvatsku kickboxing reprezentaciju u posljednje 4 godine - od 2006. do 2009. gdje je dan ukupni broj nastupa svakog reprezentativca


Eto, ugodno vam čitanje.


- 22:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 20.05.2010.

Deseti "Obračun u ringu" na OTeVeu




Ovogodišnji hrvatski najveći borilački spektakl "Obračun u ringu 10" emitirati će se u tri djela po sat i 15 min na OTV-u i putem satelita - DIGI TV, OPTI TV i MAX TV te putem web stranice OTV-a - Live TV.

Prvi dio sutra, u petak 21. svibnja 2010. u 20 sati.
Drugi dio u sljedeći petak, 28. svibnja 2010., isto u 20 sati, te
treći dio u petak, 4. lipnja 2010. također u 20 sati.

Komentatori su sportski novinar Marko Marović i sportski direktor svih klubova Pit Bull-a prof.Marko Žaja.





Nabavite kokoce i žuju, a borbe su zakon.


- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 19.05.2010.

Jednostavno nemreš bilivit


Evo vijesti koju smo već više godina svi skupa očekivali. Mogu samo reći - napokon.

Dakle:

Izvanreda izborna skupština Zagorskog kickboxing saveza održana je 16. 5. 2010. godine u vijećnici općine Veliko Trgovišće, na kojoj su bili prisutni predstavnici kickboxing klubova:

"BTI" - Zabok: Zvonko Kar, Ivica Deak
"Bušido" - Sveti Križ Začretje: Ivan Draganić
"Hrvatski vuk" - Budinščina: Zoran Egredžija, Dražen Vragotuk
"Hrvatski vuk" - Tuheljske Toplice: Renato Ilić, Matija Mustač
"Hrvatski vuk" - Veliko Trgovišće: Robert Špoljar, Anđelko Ljubej
"Jagarić" - Krapinske Toplice: Stjepan Jagarić
"Ninja" - Zabok: Rajko Bartolin

U punopravno članstvo Zagorskog kickboxing saveza ponovno su primljeni kickboxing klubovi: "Bušido" - Sveti Križ Začretje, "Ninja" - Zabok i "Zmaj" - Bedekovčina, dok je kickboxing klub "Jagarić" - Krapinske Toplice primljen u pridruženo članstvo do trenutka dok ne regulira svoj status u Hrvatskom kickboxing savezu.

Izabran je i novi izvršni odbor kojeg sačinjava po jedan predstavnik svakog kluba, a iz redova Izvršnog odbora izabrano je i novo vodstvo Saveza:

Zvonko Kar – predsjednik
Ivan Draganić – zamjenik predsjednika
Rajko Bartolin – zamjenik predsjednika
Robert Špoljar – tajnik

Također jednoglasno je usvojen i novi Statut Saveza.

Ovo je bila jedna izuzetno konstruktivna Skupština na kojoj su se u 4 sata riješili svi problemi koji su pritiskali zagorski kickboxing proteklih 4 godine. Vjerujemo da je ovim otvorena jedna nova svjetlija stranica u budućnosti zagorskog kickboxinga.



Eto, vjerujem i ja.



- 22:56 - Komentari (1) - Isprintaj - #

nedjelja, 16.05.2010.

Kickboksači u Sava centru

Eto, do maloprije nisam znao da i mi imamo Sava centar i to u Sesvetama. Sportski centar u čijem je sklopu i nogometno igralište NK"Radnik" iz Sesveta, pa je tu i Nogometna akademija i prekrasna sportska dvorana. Tu su se jučer, u subotu, 15. svibnja održala dva državna prvenstva Hrvatskog kickboxing saveza:
- Hrvatsko prvenstvo u full contactu za seniore i
- Hrvatsko prvenstvo u semi contactu za juniore


Nastupilo je ukupno 107 natjecatelja iz 31 kluba - člana Hrvatskog kickboxing saveza. Izvršni organizator natjecanja bio je Kickboxing klub "Škorpion" iz Zagreba kojeg vodi Zdravko Begović.

Evo pregleda ostvarenih rezultata

Hrvatsko prvenstvo u full contactu za seniore

Ukupno nastupilo: 73 natjecatelja iz 21 kluba - 50 seniora i 23 seniorke

Seniori:
- 54 kg
1. Dino Bilandžija
- KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Tomislav Balić - KBK "Pit Bull", Split
3. Vilson Demaj - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

- 57 kg
1. Ahmeti Mirsad
- KBK "Budokai", Rovinj
2. Antonio Horvatić - KBK "Mladost", Varaždin

- 60 kg
1. Eldin Demaj
- KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Tin Borojević - KBK "Pit Bull", Zagreb

- 63,5 kg
1. Boris Katalinić
- KBK "Pit Bull", Split
2. Jurica Škoranec - KBK "Sračinec", Sračinec

- 67 kg
1. Mario Katić
- KBK "MOKK", Kaštela
2. Stipe Kovačić - KBK "Pit Bull", Split
3. Finko Barišić - KBK "Pit Bull", Split
3. Milan Aničić - KBK "Pit Bull", Zagreb

- 71 kg
1. Sanjin Pol Vrgoč
- KBK "Mornar", Split
2. Tihomir Vranjić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Ivica Đebić - KBK "Pit Bull", Zagreb
3. Anon Kristaj - KBK "Mega Centar", Rijeka

- 75 kg
1. Ivan Stupalo
- KBK "Pit Bull", Split
2. Marin Radnić - KBK "Pit Bull", Split
3. Manuel Smoljan - KBK "Budokai", Rovinj
3. Ivan Bilić - KBK "Trojan Istra", Pula

- 81 kg
1. Mateo Krepčić
- KBK "Trojan Istra", Pula
2. Božo Perišić - KBK "Pit Bull", Split
3. Saša Bujas - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik
3. Mirzet Bajraktarević- KBK "King", Poreč

- 86 kg
1. Bojan Mišković
- KBK "Budokai", Rovinj
2. Edin Brkičević - KBK "Trojan Istra", Pula
3. Antonio Jadrić - KBK "Pit Bull", Split
3. Jure Grančić - KBK "Pit Bull", Split

- 91 kg
1. Agron Preteni
- KBK "Pit Bull", Split
2. Boris Mišković - KBK "Budokai", Rovinj
3. Marko Čalić - KBK "Budokai", Rovinj
3. Luka Jurić - KBK "Sveti Duh", Osijek

+ 91 kg
1. Marko Tomasović
- KBK "Pit Bull", Split
2. Damir Tovarović - KBK "Pit Bull", Zagreb
3. Slobodan Zrilić - KBK "King", Poreč
3. Ante Verunica - KBK "Sveti Krševan", Zadar

Seniorke:
- 48 kg
1. Vanja Radetić
- KBK "King", Poreč
2. Tonka Dervišić - KBK "Sveti Krševan", Zadar
3. Dora Smažil - KBK "HUS", Osijek

- 52 kg
1. Željana Piteša
- KBK "Pit Bull", Split
2. Valentina Balažinec - KBK "Škorpion", Zagreb
3. Ljiljana Zebolc - KBK "300", Čakovec

- 56 kg
1. Marija Bodač
- KBK "Pit Bull", Split
2. Patrizia Kalčićek - KBK "Pit Bull", Zagreb

- 60 kg
1. Marija Kosi
- KBK "Mladost", Varaždin
2. Marija Malenica - KBK "Pit Bull", Split
3. Jasenka Ribarić - KBK "Mega Centar", Rijeka

- 65 kg
1. Lana Ješić
- KBK "Mornar", Split
2. Nevena Juranović - KBK "Pit Bull", Zagreb

+ 70 kg
1. Nives Radić
- KBK "Pit Bull", Split
2. Ana Bajić - KBK "Mornar", Split
3. Jovana Vučić - KBK "Mladost", Varaždin

Proglašeni najboljima:
Najbolji senior: Marko Tomasović KBK "Pit Bull" - Split
Najbolja seniorka: Nives Radić KBK "Pit Bull" - Split
Najbolji klub: KBK "Pit Bull", Split - trener Marko Žaja


Hrvatsko prvenstvo u semi contactu za juniore

Ukupno nastupilo: 34 natjecatelja iz 13 klubova - 20 juniora i 14 juniorki

Juniori:
- 57 kg
1. Robert Basara
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula
3. Karlo Vojaković - KBK "BTI", Zabok
3. Marino Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin

- 63 kg
1. Adam Blauhorn
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Luka Mlinac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Danijel Dokmanić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Dominik Vrhovec - KBK "Jastreb", Jastrebarsko

- 69 kg
1. Marino Štefanac
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Matija Žužinjak - KBK "Tigar", Karlovac
3. Almir Hodža - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Leo Matko - KBK "Jastreb", Jastrebarsko

- 74 kg
1. Robert Višnjić
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Bruno Serdarević - KBK "Velebit", Benkovac
3. Ivan Radonić - KBK "Sušak", Rijeka
3. Krešimir Šmit - KBK "HUS", Osijek

- 79 kg
1. Antonio Hodak
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Nick Vrnoga - KBK "Tigar", Karlovac

- 89 kg
1. Marko Filipović
- KBK "Moslavac", Popovača
2. Nikola Tufeković - KBK "Tigar", Karlovac

Juniorke:
- 50 kg
1. Katarina Jelenčić
- KBK "BTI", ZABOK
2. Mateja Kunović - KBK "Tigar", Karlovac

- 55 kg
1. Tea Šumić
- KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac", Vodice
2. Astrid Pribernik - KBK "Sušak", Rijeka
3. Franceska Žic - KBK "Sušak", Rijeka
3. Danijela Vendlener - KBK "HUS", Osijek

- 60 kg
1. Ivona Jakša
- KBK "Zmaj", Bedekovčina
2. Silvija Mihalić - KBK "Jastreb", Jastrebarsko
3. Antonia Županović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Emily Vitasović - KBK "Lav", Medulin

- 65 kg
1. Kristina Mijat
- KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac", Vodice
2. Katarina Cukarić - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin

- 70 kg
1. Magdalena Grubić
- KBK "Tigar", Karlovac
2. Antonia Desulić - KBK "Tigar", Karlovac

Proglašeni najboljima:
Najbolji junior: Adam Blauhorn - KBK "Tigar", Karlovac
Najbolja juniorka: Tea Šumić - KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac", Vodice
Najbolji klub: KBK "Tigar", Karlovac - trener Zoran Cicvara.


Eto, lijepo.



- 20:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 15.05.2010.

Tomasović najbolji, njima unatoč

Priča s kickboksačima u boksačkom savezu nastavlja se. Na udaru su sadašnji kickboksač Marko Tomasović i bivši kickboksač Marijo Šivolija. Obojica hrvatski olimpijci.

Evo vijesti o tome događanju u boksačkom savezu:





Već sam to komentirao jednom rječju: žalosno.


Razgovor s trenerom splitskog Pit Bulla prof. Markom Žajom objavio je Index.hr - pogledajte


A evo, večeras doznajem da je upravo Marko Tomasović proglašen najboljim borcem na danas završenom Hrvatskom kickboxing prvenstvu u full contactu za seniore, održanom u Sesvetama. Sutra više o tom natjecanju.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 14.05.2010.

Izbacilo ih, nako


Jučer su svi web portali donijeli (za malobrojne) iznenađujuću vijest: Upravni odbor Hrvatskog boksačkog saveza iz članstva izbacio poznati splitski klub "Pit Bull"

I što tu reći?

Žalosno, da se tako razračunava s neistomišljenicima, žalosno da se tako zaprečava nastup vrhunskim sportašima, žalosno da se na taj način zakida hrvatski sport. Ma žalosno i tužno.

Ali, kako kaže uzrečica: Nijedna svijeća jutro dogorjela nije ...
pa neće ni ova.

Novi portal Sportplus.hr objavio je širu vijest. Pogledajte.

Žalosno.


- 01:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 13.05.2010.

Oldtimeri i kickboxing


























Prekrasni automobili. Zar ne? Vrijedni, sređeni, još uvijek u potpunoj funkciji, vozni. Grupa vlasnika ovih prekrasnih ljubimaca povremeno se ponad Deutchlandsberga, gradića na samom jugu Austrije, u pokrajini Stirya, nađe, razmijeni svoje priče i doživljaje, oslaste u restoranu i tako to.

Evo nekoliko pogleda na ovaj lijepi gradić kojemu je prekrasni dvorac, na brdu ponad udoline u kojoj se smjestio Deutchlandsberg, turistička atrakcija, ali i gastronomska meka.












I sad vi mene pitate kakve sve to veze ima s ovim blogom i kickboxingom općenito.




Pa, eto, ima. U Deutchlandsbergu se je početkom svibnja održalo nekoliko austrijskih državnih kickboxing prvenstava - za sve dobne skupine, i na njima su po posebnom pozivu sudjelovali i hrvatski kickboxing suci: Danijela Bukvić, Kristina Pilko, Luka Tuta, Antonio Skladany i Romeo Deša.







Baš lijepo.





Eto, baš lijepo.

- 01:17 - Komentari (1) - Isprintaj - #

srijeda, 12.05.2010.

Ma ne bojim se ja konkurencije, hajte molim Vas

Ha, dobar naslov. Možda.

Ali, evo o čemu se radi:

Startao je novi web portal www.sportplus.hr




Evo što nam poručuje glavni urednik i voditelj projekta g. Dražen Beraković

Poštovani sportski prijatelji!

Predstavljamo Vam novi sportski news portal SPORTPLUS.HR koji je netom krenuo s on-line radom i uvrstio se u još uvijek nedovoljno bogatu paletu sportskih medija. Upravo to je bila osnovna ideja portala - popuniti prazninu u medijskom internetskom prostoru kad je riječ o sportskim news portalima. U ovom trenutku na portalu je angažirano petnaestak novinara koji svojim iskustvom i kvalitetom jamče stabilnost ovoga projekta. Također, u tijeku je ekipiranje vanjskih suradnika koji će pokrivati sportska događanja iz ostalih hrvatskih gradova.

Portal je podijeljen u trinaest kategorija, koje se dalje dijele na više od 150 podkategorija, po pojedinim sportovima ili grupama sportova. Vjerujemo da će ova sveobuhvatnost portala privući široki krug prijatelja sporta. Želimo vratiti povjerenje u osnovne sportske vrijednosti, približiti sport kao neizostavni zabavni oblik društvenog života i napraviti otklon od negativnih trendova koji su preplavili ostale sportske medije. Uz informativni sadržaj - planiramo objavljivati već od starta između 50 i 100 vijesti svakoga dana, a u budućnosti i puno više - kroz različite dodatne sadržaje želimo našim čitateljima pružiti i dodatne oblike informacija i zabave naslonjene na sport, te očekujemo vrlo brzo pozicioniranje kao najčitaniji sportski portal u Hrvatskoj.


Iz tajništva Hrvatskog kickboxing saveza poručuju da će svakako iskoristiti ponuđenu priliku te sve svoje vijesti i informacije plasirati i preko ovog portala, a prvenstveno s ciljem što bolje i kvalitetnije informiranosti hrvatske javnosti o kickboxingu i uspjesima hrvatskih kickboksača.




Eto, pa pogledajte.


- 23:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 11.05.2010.

Ličani kickboksaju


Da kickboxing postaje sve popularniji i kod Ličana govori činjenica da je od nedavno Gospić bogatiji za još jedan klub borilačkih sportova.

Kickboxing klub "Gospić" osnovan je u studenom 2009. godine kada je brojao svega 10 članova, da bi sada nakon samo 6 meseci ta brojka dosegnula 30-tak članova. Svakodnevno pristižu novi članovi među kojima ima i veliki broj djevojaka.

Znajući da su Ličani poznati po izrazito velikoj snazi i borbenosti možemo očekivati da će ovaj klub dignuti mnogo kvalitetnih boraca što nam treneri i osnivači ovog kluba Marko Bubaš i Antonio Tomić sa sigurnošću potvrđuju. Dodaju da već sada, nakon samo pola godine treniranja, ima pojedinaca koji se izdvajaju kao potencijalni vrhunski borci.

Na upit kako se financijski pokrivaju i kakvi su im uvjeti za treniranje, treneri Bubaš i Tomić odgovaraju da su privremeno dobili prostoriju za trening koju im je omogućio Grad Gospić, a što se tiče financija za sad se pokrivaju članarinama i pokojim sponzorima koji su pomogli pri nabavci opreme za treniranje.

Treneri naglašavaju da je cilj ovoga kluba da privuče što veći broj mladih boraca koji bi svoje slobodno vrijeme iskoristili trenirajući bilo da je rekreativno ili natjecateljski, i dodaju da bi voljeli da se općenito više mladih ljudi u Gospiću posvete sportu, a da što manje vremena provode po kafićima i diskotekama.

Na pitanje kada ćemo ih moći vidjeti na natjecanjima trener Bubaš koji ima licencu za muay thai trenera, a ujedno se i natječe u tajlandskom boksu i u kickboxingu, te Tomić koji ima veliko iskustvo i znanje koje je stekao trenirajući dugi niz godina, objasnili su da je jako bitno da članovi prvo imaju sportski odgoj zatim slijedi kvalitetna bazična priprema na koju se nadovezuje tehnika i ostali čimbenici koji čine pravog borca. Tek kada članovi dosegnu jednu određenu razinu znanja i kondicije, biti će spremni za natjecanja. Na dobrom su putu i smatraju da će uskoro izaći na natjecanje i predstaviti sebe i svoj grad u najboljem svjetlu.


Što reći - bravo Ličani.


KBK "Gospić" iz Gospića - 30-tak članova sa svojim trenerima - Markom Bubašem i Antoniom Tomićem




- 22:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 09.05.2010.

Semi contact fešta u Slunju

U subotu, 8. svibnja 2010. u Slunju su održana natjecanja Hrvatskog kickboxing saveza u semi contactu, na kojima je ukupno nastupilo 243 natjecatelja iz 14 klubova.

Izvršni organizator natjecanja bio je KBK "Tigar" iz Karlovca s trenerom Zoranom Cicvarom na čelu, a pod pokroviteljstvom Grada Slunja i gradonačelnika g. Ivana Bogovića.

Posebno valja istaknuti odličnu organizaciju natjecanja, ali i odlično domaćinstvo karlovačkih Tigrova, koji su se svojom brojnošću pokazali kao pravi domaćini.

Evo kratkog pregleda postignutog na natjecanjima:


Hrvatski kup u semi contactu za seniore

Nastupilo je ukupno 35 natjecatelja - 21 senior i 14 seniorki iz 10 klubova - članova Hrvatskog kickboxing saveza.

Najboljima su proglašeni senior Miroslav Grgić i seniorka Matea Malec - oboje iz KBK "Moslavac" iz Popovače, a najbolji klub Hrvatskog seniorskog kupa bio je KBK "Tigar" iz Karlovca, kojeg vodi trener Zoran Cicvara.

Na Hrvatskom seniorskom kupu u semi contactu ostvareni su sljedeći rezultati:

Seniori:
- 57 kg
1. Robert Basara - KBK "Tigar", Karlovac

2. Tin Vučković - KBK "Tigar", Karlovac

- 63 kg
1. Luka Mlinac - KBK "Tigar", Karlovac

2. Davor Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Adam Blauhorn - KBK "Tigar", Karlovac

- 69 kg
1. Miroslav Grgić - KBK "Moslavac", Popovača

2. Marino Štefanac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Matija Žužinjak - KBK "Tigar", Karlovac

- 74 kg
1. Robert Višnjić - KBK "Tigar", Karlovac

2. Bruno Serdarević - KBK "Velebit", Benkovac
3. Goran Šlat - KBK "Tigar", Karlovac

- 79 kg
1. Nick Vrnoga - KBK "Tigar", Karlovac

2. Antonio Hodak - KBK "Tigar", Karlovac

- 84 kg
1. Josip Kranjčec - KBK "Malinska", Malinska

2. Matija Žužinjak - KBK "Tigar", Karlovac

- 89 kg
1. Zvonimir Gribl - KBK "Malinska", Malinska

2. Alen Muminčehaić - KBK "Lav", Pula

+ 94 kg
1. Alen Muminčehaić - KBK "Lav", Pula

2. Alen Cindrić - KBK "Kvarner", Rijeka

Seniorke:
- 50 kg
1. Katarina Jelenčić - KBK "BTI", Zabok

2. Lucija Cicvara - KBK "Tigar", Karlovac
3. Mateja Kunović - KBK "Tigar", Karlovac

- 55 kg
1. Karla Bartolin- KBK "Ninja", Ninja

2. Elizabeta Bosanac- KBK "Tigar", Karlovac
3. Antonia Županović- KBK "Tigar", Karlovac

- 60 kg
1. Matea Malec - KBK "Moslavac", Popovača

2. Vedrana Halinčić - KBK "Jastreb", Jastrebarsko
3. Emili Vitasović - KBK "Lav", Pula

- 65 kg
1. Višnja Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Kristina Tomljenović - KBK "Tigar", Karlovac

- 70 kg
1. Ana Znaor - KBK "Sušak", Rijeka

2. Katarina Cukarić - KBK "Budokai Labin", Labin

+ 70 kg
1. Aleksija Staničić - KBK "Lav", Pula

2. Aleksa Staničić - KBK "Lav", Pula


Otvoreni kup "Tigra" u semi contactu za djecu, mlađe i starije kadete

Nastupilo je ukupno 179 natjecatelja - 31 dječak i djevojčica, 76 mlađih kadeta i kadetkinja te 72 starija kadeta i kadetkinje iz 12 klubova - članova Hrvatskog kickboxing saveza.

Najboljima su proglašeni:

Najbolja djevojčica: Lucija Gojak - KBK “Bušido”, Sveti Križ Začretje
Najbolji dječak: Tin Petreković - KBK “Tigar” , Karlovac

Najbolja mlađa kadetkinja: Mihael Pavlaković - KBK “Tigar”, Karlovac
Najbolji mlađi kadet: Marija Magdalena Zrilić - KBK “Velebit” Benkovac

Najbolja starija kadetkinja: Petra Lončar - KBK “Tigar”, Karlovac
Najbolji stariji kadet: Denis Šiljac - KBK “Tigar”, Karlovac

Proglašen najboljim klubom natjecanja - KBK “Tigar” Karlovac - trener Zoran Cicvara

Na 3. Otvorenom kupu "Tigar" u semi contactu ostvareni su sljedeći rezultati:

Dječaci:
- 22 kg
1. Luka Pavičić - KBK "Velebit", Benkovac

2. Loren Domba - KBK "Lav", Pula
3. Denis Majdandžić - KBK "Tigar", Karlovac

- 25 kg
1. Martin Majsec - KBK "BTI", Zabok

2. Borna Horvatić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Matija Dežjot - KBK "Tigar", Karlovac

- 28 kg
1. Toni Kvaternik - KBK "Tigar", Karlovac

2. Toni Vuković - KBK "Tigar", Karlovac
3. Tin Hajduković - KBK "Tigar", Karlovac

- 32 kg
1. Domagoj Josip Kubaj - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Filip Grbić - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Fran Cindrić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Ivan Reškovac - KBK "Tigar", Karlovac

+ 32 kg
1. Tin Petreković - KBK "Bušido", Sveti Križ Začretje

2. Andro Moškun - KBK "Tigar", Karlovac
3. Ivan Reškovac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Lukas Jurašić - KBK "Tigar", Karlovac

Djevojčice:
- 22 kg
1. Martina Kaić - KBK "Lav", Pula

2. Sara Krleža - KBK "Lav", Pula

+ 32 kg
1. Lucija Gojak - KBK "Velebit", Benkovac

2. Lara Matejić - KBK "Lav", Pula

Mlađi kadeti:
- 28 kg
1. Damir Davidovski - KBK "Tigar", Karlovac

2. Adrijan Burek - KBK "Bušido", Sveti Križ Začretje
3. Borna Horvatić - KBK "Tigar", Karlovac

- 32 kg
1. Matija Dokmanić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

2. Patrik Čauš - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Mihael Javorović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Antonio Mlinac - KBK "Tigar", Karlovac

- 37 kg
1. Edis Sušić - KBK "Tigar", Karlovac

2. Antonio Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Nicolas Zahtila - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Ivan Bertić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

- 42 kg
1. Mateo Đudarić - KBK "Moslavac", Popovača

2. Mihovil Moškun - KBK "Tigar", Karlovac
3. Velimir Aščić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Antonio Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac

- 47 kg
1. Mihael Pavlaković - KBK "Tigar", Karlovac

2. Mateo Đudarić - KBK "Moslavac", Popovača
3. Karlo Kapusović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Karlo Valentić - KBK "Tigar", Karlovac

+ 47 kg
1. Mihael Pavlaković - KBK "Tigar", Karlovac

2. Karlo Valentić - KBK "Tigar", Karlovac
3. David Lukšić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Karlo Kapusović - KBK "Tigar", Karlovac

Mlađe kadetkinje:
- 28 kg
1. Marija Magdalena Zrilić - KBK "Velebit", Benkovac

2. Petra Dokmanić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

- 32 kg
1. Marija Magdalena Zrilić - KBK "Velebit", Benkovac

2. Laura Jug - KBK "Bušido", Sveti Križ Začretje

- 37 kg
1. Marijeta Kokić - KBK "Velebit", Benkovac

2. Sara Tepša - KBK "Velebit", Benkovac
3. Sara Protulipac - KBK "Tigar", Karlovac

- 42 kg
1. Ilarija Milevoj - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Renata Dražina - KBK "Velebit", Benkovac
3. Evita-Lara Brkić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Marta Matešić - KBK "Bušido", Sveti Križ Začretje

- 47 kg
1. Tena Kunović - KBK "Tigar", Karlovac

2. Evita-Lara Brkić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Lara Despot - KBK "Tigar", Karlovac

+ 47 kg
1. Tena Kunović - KBK "Tigar", Karlovac

2. Nicole Zahtila - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Ivona Štefanac - KBK "Tigar", Karlovac

Stariji kadeti:
- 42 kg
1. Denis Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac

2. Marino Faraguna - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Paulo Blažina - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Simjon Tomljenović - KBK "Tigar", Karlovac

- 47 kg
1. Denis Šiljac - KBK "Tigar", Karlovac

2. Hrvoje Stakor - KBK "Moslavac", Popovača
3. Karlo Kapusović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Mihael Pavlaković - KBK "Tigar", Karlovac

- 52 kg
1. Tin Vučković - KBK "Tigar", Karlovac

2. Mateo Hozjan - KBK "Moslavac", Popovača
3. Roko Šare - KBK "Velebit", Benkovac
3. Karlo Valentić - KBK "Tigar", Karlovac

- 57 kg
1. Robert Basara - KBK "Tigar", Karlovac

2. Tin Vučković - KBK "Tigar", Karlovac
3. Tin Turić - KBK "Moslavac", Popovača

- 63 kg
1. Adam Blauhorn - KBK "Tigar", Karlovac

2. Luka Mlinac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Mario Ramzi - KBK "Kvarner", Rijeka
3. Marko Milun - KBK "Knez", Sinj

- 69 kg
1. Alvin Ališić - KBK "Kvarner", Rijeka

2. Almir Hodža - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Zoran Komšo - KBK "Tigar", Karlovac
3. Nick Delić - KBK "Kvarner", Rijeka

+ 69 kg
1. Marino Štefanac - KBK "Tigar", Karlovac

2. Matko Živčić - KBK "Tigar", Karlovac
2. Sebastian Franković - KBK "Tigar", Karlovac
3. Josip Jareb Oštrina - KBK "Tigar", Karlovac

Starije kadetkinje:
- 42 kg
1. Petra Lončar - KBK "Tigar", Karlovac

2. Lucija Cicvara - KBK "Tigar", Karlovac
3. Kata Šare - KBK "Velebit", Benkovac
3. Ilarija Milevoj - KBK "Budokai Labin", Labin

- 46 kg
1. Petra Lončar - KBK "Tigar", Karlovac

2. Mateja Kunović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Petra Miskić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Lucija Cicvara - KBK "Tigar", Karlovac

- 50 kg
1. Mateja Kunović - KBK "Tigar", Karlovac

2. Petra Miskić - KBK "Tigar", Karlovac
3. Martina Genda - KBK "Velebit", Benkovac
3. Jelena Puškarić - KBK "Tigar", Karlovac

- 55 kg
1. Karla Bartolin - KBK "Ninja", Ninja

2. Elizabeta Bosanac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Marija Buljan - KBK "Knez", Sinj
3. Martina Milun - KBK "Knez", Sinj

- 60 kg
1. Emili Vitasović - KBK "Lav", Pula

2. Sara Vulje - KBK "Jastreb", Jastrebarsko
3. Antonia Desović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Elizabeta Bosanac - KBK "Tigar", Karlovac

- 65 kg
1. Katarina Cukarić - KBK "Budokai Labin", Labin

2. Kristina Tomljenović - KBK "Tigar", Karlovac
3. Sanja Stišćak - KBK "Tigar", Karlovac
3. Hana Muić - KBK "Tigar", Karlovac

+ 65 kg
1. Sanja Stišćak - KBK "Tigar", Karlovac

2. Semina Muhtari - KBK "Tigar", Karlovac


1. Hrvatski GRAND CHAMPION u semi contactu za juniore i seniore

Ove godine prvi puta je organizirano natjecanje "Grand Champion" - inače natjecanje vrlo učestalo na Svjetskim kupovima i velikim međunardonim turnirima.

Natjecanje se inače održava u jednoj natjecateljskoj skupini za muške i jednoj za ženske. Obzirom da je semi contact prvenstveno tehnička discipline kickboxinga, tada razlika u težini ne predstavlja neku značajniju ni prednost ni manu, pa natjecanja znaju biti vrlo zanimljiva pogotovo u susretima nešto lakših (u pravilu nižih) i onih težih (u pravilu viših i dužih) natjecatelja.

Organizator ovogodišnjeg 1. Hrvatskog Grand Champoina natjecanja organizirao je natjecanje za seniore i juniore, obzirom da za seniorke i juniorke nije bio dovoljan broj natjecateljica.

I ono što valja posebno izdvojiti - organizator Zoran Cicvara osigurao je za naše prilike bogati nagradni fornd za prvo, drugo i treće plasirane juniore i seniore na Grand Champion natjecanju. Za svaku pohvalu.

Evo, prvih osvajača pehara i novčanih nagrada 1. Hrvatskog Grand Champion natjecanja u semi contactu:

Juniori:
1. Antonio Hodak - KBK "Tigar", Karlovac

2. Luka Mlinac - KBK "Tigar", Karlovac
3. Matija Žužinjak - KBK "Tigar", Karlovac

Seniori:
1. Zvonimir Gribl - KBK "Malinska", Malinska

2. Miroslav Grgić - KBK "Moslavac", Popovača
3. Robert Višnjić - KBK "Tigar", Karlovac


A evo i slika i sličica, vizualnog dojma radi:


Mlađe kadetkinje, finalistice kategorije do 32 kg: Laura Jug (lijevo) - KBK "Bušido", Sveti Križ Začretje i Marija Magdalena Zrilić - KBK "Velebit", Benkovac


Najlakše mlađe kadetkinje (kategorija do 28 kg) - Petra Dokmanić - lijevo (KBK "Ivanić Grad") i Marija Magdalena Zrilić (KBK "Velebit")


Finalna borba Hrvatskog kupa u semi contactu za seniore, kategorija -84 kg: Josip Kranjčec (desno) - KBK "Malinska" i Matija Žužinjak - KBK "Tigar"


Finalna borba Hrvatskog kupa u semi contactu za seniorke, kategorija -70 kg: Ana Znaor (lijevo) - KBK "Sušak" iz Rijeke i Katarina Cukarić - KBK "Budolai Labin" iz Labina


Finalna borba 1. hrvatskog Grand Champion natjecanja - Miroslav Grgić (lijevo) - KBK "Moslavac" iz Popovače i Zvonimir Gribl - KBK "Malinska" iz Malinske


Izbornik Zoran Cicvara i najbolji kadeti otvorenog kupa "Tigar" - Mihael Pavlaković (KBK "Tigar"), Petra Lončar (KBK "Tigar"), Denis Šiljac (KBK "Tigar") i Marija Magdalena Zrilić (KBK "Velebit")


Pobjednici Hrvatskog kupa - Luka Mlinac (KBK "Tigar") u kategoriji do 69 kg i Zvonimir Gribl (KBK "Malinska") u kategoriji do 89 kg.


Najbolja natjecateljica Hrvatskog seniorskog kupa u semi contactu Matea Malec i najbolji natjecatelja Hrvatskog seniorskog kupa u semi contactu Miroslav Grgić (oboje iz KBK "Moslavac" iz Popovače) sa Zoranom Cicvarom trenerom najboljeg kluba na Hrvatskom kupu


Prva trojka prvog hrvatskog Grand Championa za seniore - Robert Višnjić - 3. mjesto (KBK "Tigar", organizator Zoran Cicvara, Zvonimir Gribl - 1. mjesto (KBK "Malinska") i Miroslav Grgić - 2. mjesto (KBK "Moslavac"). Pogledajte im koverte u rukama. ;-)))


Organizator natjecanja Zoran Cicvara, juniorski pobjednik Grand Championa Antonio Hodak (KBK "Tigar"), seniorski pobjednik Grand Championa Zvonimir Gribl (KBK "Malinska") i predsjednik kickboixng saveza Predrag Znaor


Mlade Tigrice: Petra Lončar, Mateja Kunović, Petra Miskić, Lucija Cicvara i trener Zoran Cicvara


Svjetske klase na 1. hrvatskom Grand Champion natjecanju u semu contactu: Josip Kranjčec (KBK "Malinska"), Ana Znaor (KBK "Sušak") i Zvonimir Gribl (KBK "Malinska")




Eto, baš lijepo.


- 18:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 07.05.2010.

Subota u Slunju za semi contact


Sutra, u subotu, 8. svibnja 2010. održati će se natjecanja Hrvatskog kickboxing saveza:
- Hrvatski kup u semi contactu za seniore
- Otvoreni kup Tigra u semi contactu za djecu, mlađe i starije kadete
- 1. Hrvatski Grand Champion u semi contacu za seniore, seniorke i juniore

Dakle, fešta od semi contacta.




Vidimo se, zar ne?

- 22:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 06.05.2010.

Predsjednik Josipović i kickboxing

Znamo da je protokol neka vrlo složena stvar. Da ne kažem neku težu riječ. E, kada taj protokol provjeri, ispita i na kraju odluči - ide predsjednik tu i tu, e onda to znači da su jako dobro provjerili, osigurali se s više strana da nije neka zajebancija i da se nikako ne smije dogoditi bilo kakvo kompromitiranje predsjednika.

Da, upravo tako je bilo i neki dan u Balama, kraj Rovinja, kada je u sklopu posjeta tom mjestu i najljepšoj dvorani na svijetu, predsjednika Republike Ivu Josipovića dočekao trener Kickboxing kluba "Budokai" Rovinj - Pero MIšković i predstavio mu svoje bisere - Borisa Miškovića (dvostrukog svjetskog prvaka), Bojana Miškovića (vice prvaka svijeta i europskog prvaka) i ostale članove kluba, među kojima i mladu nadu Marka Opšivača.

Sve u svemu - čestitam, nije mala stvar kada predsjednik države dođe nekom klubu u posjet. I kao što rekoh, protokol je sve dva puta provjerio - i nisu mogli bolje izabrati. Bravo.

Eto, a pogledajte kako je to bilo:


"Dobro došli predsjedniče", kaže Pero Mišković trener KBK "Budokai" iz Rovinja i ponosni otac braće Mišković


Pero Mišković - trener KBK "Budokai" iz Rovinja upoznaje predsjednika Ivu Josipovića s radom i ostvarenjima kluba, a naravno, s ponosom predstavlja i svoje sinove Bojana i Borisa.




Predsjednik Ivo Josipović pozdravlja Bojana Miškovića - europskog prvaka i viceprvaka svijeta


Predsjednik Ivo Josipović i mlada nada Budokai kluba - Marko Opšivač


Eto. Nek se zna.


- 23:59 - Komentari (1) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 03.05.2010.

Prvomajski kickboxing u Šibeniku


Kickboksači su šakama i nogama proslavljali praznik rada u Šibeniku.

Održana su dva službena natjecanja Hrvatskog kickboxing saveza
- Hrvatsko kickboxing prvenstvo u low kicku za seniore i
- Hrvatsko kickboxing prvenstvo u light contactu za juniore.

Na natjecanjima je sudjelovalo ukupno 189 natjecatelja iz 41 kluba - članova Hrvatskog kickboxing saveza. U low kicku je sudjelovao 103 natjecatelja (85 seniora i 18 seniorki iz 24 kluba), a u light contactu 88 natjecatelja (59 juniora i 29 juniorki iz 24 kluba).

Odlični organizator i domaćin ovih natjecanja bio je Kickboxing klub "Petar Krešimir IV." kojeg vodi trener Joško Sunara. Natjecanje je održano u gradskoj dvorani "Baldekin" pred oko 300 gledatelja.

Evo kraćeg izvještaja s natjecanja:

Hrvatsko prvenstvo u low kicku za seniore

Na natjecanju je sudjelovao 103 natjecatelja (85 seniora i 18 seniorki) iz 24 kluba.

Najboljima su proglašeni:
Najbolji senior: Goran Mimica - KBK "Pit Bull" - Split
Najbolja seniorka: Marija Malenica - KBK "Pit Bull" – Split
Najbolji klub: KBK "Pit Bull" Split - trener prof. Marko Žaja

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Seniori:
- 51 kg
1. Robert Čaušević - KBK "Pit Bull", Split

2. Matej Šamanić - KBK "Malinska", Malinska
3. Ante Kutleša - KBK "Imotski", Imotski

- 54 kg
1. Tomislav Balić - KBK "Pit Bull", Split

2. Hrvoje Vešligaj - KBK "LKB", Zagreb

- 57 kg
1. Antonio Horvatić - KBK "Mladost", Varaždin

2. Filip Šinko - KBK "Mladost", Varaždin

- 60 kg
1. Siniša Kovačić - KBK "Pit Bull", Split

2. Roko Peričić - KBK "Pit Bull", Split
3. Eldin Demaj - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Tin Borojević - KBK "Pit Bull", Zagreb

- 63,5 kg
1. Stipe Prtenjača - KBK "Pit Bull", Zagreb

2. Dean Vujanović - KBK "Croatia", Sisak
3. Fatmir Ademi - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik
3. Frano Kutleša - KBK "Imotski", Imotski

- 67 kg
1. Goran Mimica - KBK "Pit Bull", Split

2. Mario Katić - KBK "MOKK", Kaštela
3. Veton Ademi - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik
3. Stipe Kovačić - KBK "Pit Bull", Split

- 71 kg
1. Zlatko Bajić - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik

2. Luka Tomić - KBK "Pit Bull", Split
3. Duje Markov - KBK "Mornar",Split
3. Tihomir Vranjić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad

- 75 kg
1. Manuel Smoljan - KBK "Budokai", Rovinj

2. Antun Viličić - KBK "LKB", Zagreb
3. Mario Agatić - KBK "Pit Bull", Zagreb
3. Ivan Stupalo - KBK "Pit Bull", Split

- 81 kg
1. Luka Šimić - KBK "Sveti Duh", Osijek

2. Nikola Božić - KBK "Mega Centar", Rijeka
3. Nikola Fazlić - KBK "Sveti Duh", Osijek
3. Ante Lulić - KBK "Pit Bull", Split

- 86 kg
1. Marin Roso - KBK "Sveti Duh", Osijek

2. Dino Vidović - KBK "Pit Bull", Split
3. Davor Perković - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik.
3. Toni Čatipović - KBK "Pit Bull", Split

- 91 kg
1. Toni Milanović - KBK "Ameno", Split

2. Agron Preteni - KBK "Pit Bull", Split
3. Frane Vuković - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik
3. Stipe Stipetić - KBK "Terminator", Split

+ 91 kg
1. Ante Verunica - KBK "Sveti Krševan", Zadar

2. Igor Jurković - KBK "King", Poreč
3. Tomislav Torić - KBK "Pit Bull", Split
3. Tomica Paladin - KBK "King", Poreč

Seniorke:
- 56 kg
1. Marija Bodač - KBK "Pit Bull", Split

2. Antonela Begonja - KBK "Croatia", Zadar
3. Anamarija Maras - KBK "Imotski", Imotski
3. Anđela Skender - KBK "Imotski", Imotski

- 60 kg
1. Marija Malenica - KBK "Pit Bull", Split

2. Marija Kosi - KBK "Mladost", Varaždin
3. Dragana Resanović - KBK "Sveti Duh", Osijek
3. Jasenka Ribarić - KBK "Mega Centar", Rijeka

- 65 kg
1. Nevena Juranović - KBK "Pit Bull", Zagreb

2. Matea Tabak - KBK "Pit Bull", Split
3. Marija Tomaš - KBK "Dalmacija", Dugi Rat
3. Marija Petric - KBK "Mladost", Varaždin

+ 70 kg
1. Ana Bajić - KBK "Mornar",Split

2. Jovana Vučić - KBK "Mladost", Varaždin




Hrvatsko prvenstvo u light contactu za juniore

Na natjecanju je sudjelovalo 88 natjecatelja (59 juniora i 29 juniorki) iz 25 klubova.

Najboljima su proglašeni:
Najbolji junior: Tibor Ileš - KBK "KBK "Sušak", Rijeka" - Rijeka
Najbolja juniorka: Ivana Bilić - KBK "Trojan Istra" - Pula
Najbolji klub: KBK "KBK "Sušak", Rijeka - trener Branko Fibinger

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Juniori:
- 57 kg
1. Marko Stojanović - KBK "Sušak", Rijeka

2. Domagoj Kurteš Salkanović - KBK "Sušak", Rijeka
3. Tomy Jurčević - KBK "Dalmacija", Dugi Rat
3. Neven Gerenčir - KBK "Lav", Pula

- 63 kg
1. Tibor Ileš - KBK "Sušak", Rijeka

2. Matej Križanac - KBK "Dalmacija", Dugi Rat
3. Dino Tuđa - KBK "Hrvatski vuk", Veliko Trgovišće
3. Sven Gerenčir - KBK "Lav", Pula

- 69 kg
1. Luka Rakun - KBK "Sušak", Rijeka

2.. Alvin Ališić - KBK "Kvarner",Rijeka
3. Danijel Šulc - KBK "Trojan Istra",Pula
3. Mario Šanko - KBK "Sušak", Rijeka

- 74 kg
1. Andrej Gudac - KBK "Sušak", Rijeka

2. Saša Ljubojević - KBK "Planet Sport",Pula
3. Bruno Serdarević - KBK "Velebit",Benkovac
3. Ivan Radonić - KBK "Sušak", Rijeka

- 79 kg
1. Antonio Mijić - KBK "Pauci",Split

2. Ivan Buljan - KBK "Mornar", Split
3. Josip Nikolić - KBK "MOKK", Kaštela
3. Petar Gudelj - KBK "Sušak", Rijeka

- 84 kg
1. Jerko Tolić - KBK "Pauci", Split

2. Marinko Jozipović - KBK "Terminator", Split
3. Ivan Karajica - KBK "Hrvatski vuk", Veliko Trgovišće
3. Ivan Orešković - KBK "Sušak", Rijeka

- 89 kg
1. Marin Mindoljević - KBK "Pauci", Split

2. Ivan Tabak - KBK "Mornar", Split
3. Frane Goreta - KBK "Pauci", Split
3. Marko Filipović - KBK "Moslavac", Popovača

+ 89 kg
1. Zvonimr Čikotić - KBK "Mornar", Split

2. Davor Krstulović - KBK "Mornar", Split
3. Josip Radić - KBK "Terminator", Split

Juniorke:
- 50 kg
1. Katarina Jelenčić - KBK "BTI",Zabok

2. Rene Škulić - KBK "Sušak", Rijeka
3. Diana Tanushaj - KBK "Lav", Medulin


- 55 kg
1. Astrid Pibernik - KBK "Sušak", Rijeka

2. Karmen Bertić - KBK "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Franceska Žic - KBK "Sušak", Rijeka
3. Maja Gulin - KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac", Vodice

- 60 kg
1. Ivana Bilić - KBK "Trojan Istra", Pula

2. Ivona Jakša - KBK "Zmaj", Bedekovčina
3. Martina Đekić - KBK "King", Poreč
3. Darija Damjanović - KBK "Sušak", Rijeka

- 65 kg
1. Kristina Mijat - KBK "hrvatski branitelj dragovoljac", Vodice

2. Doris Vitasović - KBK "Lav", Medulin
3. Katarina Cukarić - - KBK "Budokai Labin", Labin
3. Eni Hamzagić - KBK "Croatia", Sisak

- 70 kg
1. Lana Ješić - KBK "Mornar", Split

2. Blanka Rakidžija - KBK "Pauci", Split
3. Stella Mudri - KBK "Mladost", Varaždin

+ 70 kg
1. Helena Jurišić - KBK "Mornar",Split

2. Ivana Tadić - KBK "MOKK", Kaštela
3. Ramon Tumbas - KBK "Lav", Pula
3. Marijana Rako - KBK "Imotski", Imotski



A evo i nekoliko slikopisa, dojma radi:


Goran Mimica - Pit Bull Split vs. Mario Katić - MOKK Kaštela




Goran Mimica pobjeđuje Marija Katića u kategoriji -67 kg


Luka Šimić - KBK "Sveti Duh" iz Osijeka pobjeđuje Nikolu Božića - KBK "Mega Centar iz Rijeke u kategoriji -81 kg


Manuel Smoljan - KBK "Budokai" iz Rovinja vs. Antun Viličić - KBK "LKB" iz Zagreba


Manuel Smoljan pobjeđuje Antuna Viličića u kategoriji do 75 kg


Marin Roso - KBK "Sveti Duh" iz Osijeka vs. Dino Vidović - KBK "Pit Bull" iz Splita


Marin Roso pobjeđuje Dina Vidovića u kategoriji -86 kg.


Matej Šamanić - KBK "Malinska", Malinska vs. Robert Čaušević - KBK "Pit Bull", Split


Robert Čaušević pobjeđuje Mateja Šamanića u kategoriji do 51 kg


Toni Milanović - KBK "Ameno", Split vs. Agron Preteni - KBK "Pit Bull", Split


Toni Milanović - KBK "Ameno", Split vs. Agron Preteni - KBK "Pit Bull", Split


Zlatko Bajić - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik, vs. Luka Tomić - KBK "Pit Bull", Split


Zlatko Bajić - KBK "Petar Krešimir IV.", Šibenik, vs. Luka Tomić - KBK "Pit Bull", Split


Eto, baš lijepo.


PS.
Svašta se događalo na ovom natjecanju u Šibeniku. Svašta se komentiralo i izjavljivalo. Ocjene su se kretale od katastrofe do vrhunca. Bilo je vrhunskih borbi, bilo je diskutabilnih odluka sudaca, bilo je tolikog razočaranja pojedinih trenera da su rekli da su suci potkupljeni, bilo je trenera koji su odlučno ocijeniki prvenstvo, bilo je incidenta, bilo je intervencije specijalne policije, ma bilo je svega, a kako ja nisam bio tamo, eto, ostavljam svim čitateljima koji nisu bili u Šibeniku na maštu, a onima koji su bili na podsjetnik.


Eto - ne znam je li lijepo ili je drugačije.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se