Petar Čotić

JADRAN - LP

29.05.2010., subota

Najava: JADRAN LP-DINARA

Pred nama je posljednja utakmica sezone u kojoj Jadran traži pobjedu kako bi uspješno zaključio sezonu na 4. mjestu. Također, Frani Jerkoviću nedostaju 4 pogotka da postane najbolji topnik Dalmacije, što izgleda jako teško ostvarivo, no ne i nemoguće. U prvom dijelu sezone ova dva kluba odigrali su zanimljivu utakmicu sa dosta golova. Iako je Jadran vodio, slavila je Dinara uz vidljivu pomoć sudaca(penal,gol iz zaleđa...). Zato ovu utakmicu Jadran ulazi s velikim motivom i željom da im se osveti, te pred svojim navijačima ostvari pobjedu u zadnjoj utakmici sezone. Prije početka utakmice na teren će izići rukometašice Dalmatinke kojima ovim putem čestitamo na ulasku u 1.ligu. Pozivamo sve navijače da dođu u što većem broju podržati igrače i dati im polet za kraj. Utakmica počinje u 17 h.

- 12:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

JADRAN KS-JADRAN LP 3-2

Pogotke za Jadran postigli su Parmać i Dulaj.

- 12:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.05.2010., nedjelja

JADRAN LP-NERETVANAC 4-1

Pločani su još jednom pokazali da su najbolji županijski trećeligaš i potpuno nadigrali goste iz Opuzena, pogotovo u drugom poluvremenu kad su igrali niz vjetar. Inače, Neretvanac je poveo u 31. minuti, što je izazvalo pozitivni šok kod Jadranovih igrača, te su već u 40. minuti izjednačili golom Frane Jerkovića, te se s rezultatom 1-1 odlazi na odmor. U nastavku utakmice u igru ulazi Majić umjesto Čotića, a preokret se događa u 52. minuti kada Dominković odlično pogađa malu mrežu za vodstvo Jadrana. Nastavlja se jaki pritisak na obranu Neretvanca što rezultira i trećim pogotkom domaćina, a ujedno i drugim na utakmici Frane Jerkovića. Rezultat je 3-1. U 75.minuti iz igre izlazi Petrit Dulaj, a ulazi Aljoša Krstičević na mjesto stopera, te Goran Barbir seli u vezni red. U razdoblju od 75. do 85. minute Jadran je imao još 4 stopostotne prilike za potpuno poniženje Neretvanca. Ipak, potvrda pobjede dolazi u 90. minuti pogotkom Gorana Barbira. Treba spomenuti da su gosti zadnjih 25 minuta igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona. Jadran je s ovom pobjedom opet zauzeo 4. mjesto jer su Biograđani izgubili kod Uskoka rezultatom 3-1.

- 17:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.05.2010., srijeda

JADRAN LP-NERETVANAC

U subotu, 15.5. s početkom u 17 h odigrat će se susjedski derbi doline Neretve, između Jadrana i Neretvanca. Ovo je prilika Jadranu da se, ukoliko pobjedi, ponovno odlijepi od biogradskog Primorca, pošto Primorac gostuje na vrućem terenu u Klisu, kod Uskoka. Jadran je na svom travnjaku u ovoj sezoni ostvario 10 pobjeda, uz 2 remija i samo 1 poraz, što dovoljno govori o kakvom se domaćinu radi. S druge strane, opuzenski Neretvanac može se pohvaliti da je uvijek dobrodošao gost, jer su poslije Omiša i dubrovačkog Goška najlošija gostujuća ekipa. U 14 gostujućih utakmica ove sezone ostvarili su omjer 2-1-11. Svi ovi podaci ne znače ništa ukoliko se u utakmicu ne uđe čvrsto i od prve minute krene agresivno i po gol. Trener Siniša Spremo na raspolaganju ima sve igrače, te se s toga očekuje pobjeda Jadrana čime bi i ove godine dokazali tko je gazda Dubrovačko-neretvanske županije. Inače, Jadran je posljednjih nekoliko sezona uvjerljivo najbolja ekipa u svojoj županiji, ispred Neretvanca, Neretve, Konavljanina i Goška, što je navijačima Jadrana posebno drago.
Pozivamo sve navijače da dođu u što većem broju kako bi igračima pomogli ostvariti još jednu vrlo vrijednu pobjedu.

DUGOPOLJE-JADRAN LP 1-0

Pločani su dugo odolijevali upornim napadima domaćina kojima su bila potrebna 3 boda kako bi se vratili na 1. mjesto. Gol odluke pao je tek u 85. minuti i time uništio nade Jadrana za bodom. Ovim porazom Jadran LP se bodovno izjednačio sa Primorcem iz Biograda, ali Biograđani imaju nešto bolju gol razliku, te su oni na 4. mjestu, a Jadran na petom.

JADRAN LP-GOŠK DU 3-0

Jadran je sve golove postigao u drugom poluvremenu u rasponu od 78. do 87. minute.Strijelci za Jadran bili su Jerković,Dominiković i Nikolac.

- 11:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #