HMS - Hrvatski mazoret savez

Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje
su način života


Ponosni smo član
Image and video hosting by TinyPic
EMA
European majorettes' association


Timovi HMS-a:
Belišćanske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Belocrkvanjske mažoretkinje*
Image and video hosting by TinyPic

Biogradske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Madness UMF, Cluj Napoce, Rumunjska*
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Impress, Daruvar
Image and video hosting by TinyPic

Đakovačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje "Glinske banice"
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Gradac

Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
Image and video hosting by TinyPic

Svetojanske mažoretkinje, Jastrebarsko
Image and video hosting by TinyPic

Karlovačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Klinčaselske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Koprivnički Bregi

Mažoretkinje Kotoriba
Image and video hosting by TinyPic

Labinske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Lekeničke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Loborske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Marinske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Široki Brijeg, BiH*
Image and video hosting by TinyPic

Ninske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Oroslavske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Gačanke Otočac
Image and video hosting by TinyPic

Pakoške mažoretkinje, Pakostane
Image and video hosting by TinyPic

Klab mazoretkinja Sesvećanke, Sesvete
Image and video hosting by TinyPic

Slunjske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Stupničke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje otoka Ugljana, Kali
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje grada Vinkovaca
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica
Image and video hosting by TinyPic

Zadarske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Zagrebačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Gradske mažoretkinje Županja
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretke Župe Dubrovacke
Image and video hosting by TinyPic

*počasni članovi:



Predsjednik:
Alen Šćuric (Zagreb)

Dopredsjednica:
Mateja Baltorinić (Jastrebarsko)

Glavna tajnica:
Štefica Jukić Lorković (Karlovac)

Članovi Upravnog odbora:
Ana Koncul (Vinkovci)
Adrijana Župljanin (Grubišno Polje)
Suzana Proroković (Nin)
Marija Sremić (Glina)

Nadzorno-stegovni odbor:
Silva Bakija (Pakoštane)
Gabrijela Čop (Slunj)
Irena Fešiš (Belišće)

Likvidator HMS-a:
Tonka Matić (Dugo Selo)

Suci HMS-a:

suprim suci (V):
Alen Šćuric IDCV

superior suci (U):
Silva Bakija DCU

senior suci (S):
Ivana Borgudan IDCS

viši suci (N):
Gordana Šćuric IDCN
Maja Žigman IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN
Kristina Krajna ICN
Ivana Čorić CN

nacionalni suci (L):
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL
Matea Baltorinić CL
Marija Zajec CL

delegati (D):
Alen Šćuric IDCV
Silva Bakija DCU
Ivana Borgudan IDCS
Gordana Šćuric IDCN
Maja Žigman IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN

internacionalni suci EMA-e (I):
Alen Šćuric IDCV
Ivana Borgudan IDCS
Gordana Šćuric IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Maja Žigman IDCN
Kristina Krajna ICN
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL

sudački pripravnici (A):
Petra Lukša CA


broj posjetitelja od 28.04.2008:
Hit Counter
Hit Counter

< ožujak, 2015 >
P U S Č P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Svibanj 2017 (4)
Travanj 2017 (1)
Ožujak 2017 (3)
Veljača 2017 (1)
Siječanj 2017 (2)
Prosinac 2016 (3)
Studeni 2016 (1)
Listopad 2016 (2)
Rujan 2016 (1)
Kolovoz 2016 (1)
Srpanj 2016 (1)
Lipanj 2016 (2)
Svibanj 2016 (4)
Travanj 2016 (3)
Ožujak 2016 (4)
Veljača 2016 (6)
Siječanj 2016 (2)
Prosinac 2015 (2)
Studeni 2015 (1)
Listopad 2015 (1)
Rujan 2015 (4)
Kolovoz 2015 (2)
Srpanj 2015 (2)
Lipanj 2015 (1)
Svibanj 2015 (7)
Travanj 2015 (3)
Ožujak 2015 (3)
Veljača 2015 (4)
Siječanj 2015 (3)
Prosinac 2014 (2)
Listopad 2014 (1)
Rujan 2014 (1)
Kolovoz 2014 (1)
Srpanj 2014 (1)
Svibanj 2014 (3)
Travanj 2014 (8)
Ožujak 2014 (4)
Veljača 2014 (2)
Siječanj 2014 (4)
Prosinac 2013 (4)
Studeni 2013 (2)
Listopad 2013 (1)
Rujan 2013 (2)
Kolovoz 2013 (1)
Srpanj 2013 (1)
Lipanj 2013 (1)
Svibanj 2013 (4)
Travanj 2013 (3)

24.03.2015., utorak

REZULTATI 13. REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE HRVATSKE


REZULTATI 13. REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE HRVATSKE

Seniorke formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor
4. Klinčaselske mažoretkinje
5. Udruga mažoretkinja Nedelišča
6. KM Sesvećanke
7. Krašićke mažoretkinje

Juniorke formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor
4. KM Sesvećanke
5. Pisarovinske mažoretkinje - diskvalifikacija

Kadetkinje formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Klinčaselske mažoretkinje
4. Udruga mažoretkinja Nedelišča
5. Unity S Samobor
6. KM Sesvećanke
7. Krašićke mažoretkinje

Senirke solo
1. Klinčaselske mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor
4. Udruga mažoretkinja Nedelišče

Juniorke par
1. Svetojanske mažoretkinje
2. Unity S Samobor
3. Pisarovinske mažoretkinje - diskvalifikacija


REZULTATI 13. ZAGREBAČKOG ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA

Seniorke formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor
4. Klinčaselske mažoretkinje
5. KM Sesvećanke
6. Krašićke mažoretkinje

Juniorke formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor
4. KM Sesvećanke
5. Pisarovinske mažoretkinje - diskvalifikacija

Kadetkinje formacija
1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Klinčaselske mažoretkinje
4. Unity S Samobor
5. KM Sesvećanke
6. Krašićke mažoretkinje

Senirke solo
1. Klinčaselske mažoretkinje
2. Svetojanske mažoretkinje Jastrebarsko
3. Unity S Samobor

Juniorke par
1. Svetojanske mažoretkinje
2. Unity S Samobor
3. Pisarovinske mažoretkinje - diskvalifikacija

- 09:11 - Komentari (9) - Isprintaj - #

12.03.2015., četvrtak

KLASIFIKACIJSKE LISTE ZA REGIONALNA I ŽUPANIJSKA PRVENSTVA


Prima: svi članovi HMS-a sa područja regija Središnje Hrvatske, t.j. županija:
• Grad Zagreb
• Koprivničko-Križevačka
• Krapinsko-zagorska
• Međimurska
• Varaždinska
• Zagrebačka

Zagreb, 11. ožujka 2015.

Datum i mjesto:
nedjelja, 22.03.2015., Sportska dvorana srednje škole Jastrebarsko, Većeslava Holjevca 11, Jastrebarsko

Dolazak:
najkasnije do 11.00 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)

Akreditiranje:
akreditiranje i uplata startnina od 10.30 do 11.00 sati

Službeni treninzi:
od 10.00 do 12.00 (defile i koreografije) i od 14.00 do 16.00 sati (koreografije)

Pravo sudjelovanja:
sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Središnje Hrvatske za regionalno prvenstvo, Grada Zagreba i Zagrebačke županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo) i Krapinsko-zagorske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)

Delegirani suci:
Alen Šćuric IDCV – glavni sudac, Ivana Borgudan ICS, Marija Sremić C, Gordana Šćuric IDCN - delegat

Startnina:
regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn

Satnica:
10.00 službeni treninzi
12.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.00 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
19.00 proglašenje pobjednika

KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) 13. REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE HRVATSKE

formacije kadetkinja
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS – Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS – Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. NED – Nedelišće, Udruga mažoretkinja Nedelišće
5. SAM – Samobor, Unity S Samobor
6. SES - Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
7. ZAG - Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije juniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. PIS - Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Unity S Samobor
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije seniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS –Klinča Sela, Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS - Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. NED – Nedelišće, Udruga mažoretkinja Nedelišće
5. SAM – Samobor, Unity S Samobor
6. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
7. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

Smotra
JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, dječiji sastav
JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, kadetski 2.
JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, kadetski 1B
JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, juniorski 1B
KCS - Klinca Sela, Klinčaselske mažoretkinje, limačice
KCS - Klinca Sela, Klinčaselske mažoretkinje, mlađi kadeti
KRS - Krašić, Krašićke mažoretkinje, dječiji sastav
ORO – Oroslavje, Oroslavske mažoretkinje, seniorke
PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje, kadetkinje

solo juniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. SAM – Samobor, Unity S Samobor
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS – Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
3. NED – Nedelišće, Udruga mažoretkinje Nedelišće
4. SAM – Samobor, Unity S Samobor

par juniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Unity S Samobor

par seniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) 13. ZAGREBAČKOG ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA

formacije kadetkinja
1. JAS - Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS –Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS – Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Unity S Samobor
5. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
6. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije juniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Unity S Samobor
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije seniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS – Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS – Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Unity S Samobor
5. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
6. ZGB – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

solo juniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. SAM – Samobor, Unity S Samobor
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS – Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Unity S Samobor

par juniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Unity S Samobor

par seniorke
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA KRAPINSKO ZAGORSKE ŽUPANIJE 2015.

Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u kategorijama formacija kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!

Administracija HMS-a



Prima: svi članovi HMS-a sa područja Istočne regije, t.j. županija:
• Bjelovarsko-bilogorska
• Brodsko-posavska
• Osiječko-baranjska
• Požeško-slavonska
• Virovitičko-podravska
• Vukovarsko-srijemska

Zagreb, 11. ožujka 2015.

Datum i mjesto:
subota, 28.03.2015. – Sportska dvorana osnovne škole A. G. Matoša, Ohridska 21, Vinkovci

Dolazak:
najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)

Akreditiranje:
akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati

Službeni treninzi:
od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)

Pravo sudjelovanja:
sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Istočne Hrvatske za regionalno prvenstvo, Vukovarsko-srijemske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo), Osiječko-baranjske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)

Delegirani suci:
Alen Šćuric IDCV - glavni sudac i delegat, Ivana Ćorić CN, Ivana Mujkić CL

Startnina:
regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn

Satnica:
11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) REGIONALNOG PRVENSTVA ISTOČNE HRVATSKE 2015.

formacije kadetkinja
1. GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
2. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
3. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
4. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
5. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara

formacije juniorki
1. GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
2. VTC – Virovitica, Mažoretkinje gradske glazbe Virovitice
3. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara

formacije seniorki
1. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
2. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
3. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
4. VTC – Virovitica, Mažorekinje gradske glazbe Virovitica
5. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara

solo juniorke
1. GBP – Grubišno polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
2. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
3. VTC – Virovitica, Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica

par juniorke
1.GBP – Grubišno polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par seniorke
1. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
2. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
3. VTC – Virovitica, Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica

smotra
NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar, dječiji sastav
VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje, dječji sastav


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA VUKOVARSKO - SRIJEMSKE ŽUPANIJE 2015.

formacije kadetkinja
1. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
2. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
3. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
4. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara

formacije juniorki
1. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

formacije seniorki
1. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
2. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
3. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
4. VUK – Vukovar, Mažoretkinje grada Vukovara

solo seniorke
1. NUS – Nuštar, Udruga mažoretkinja općine Nuštar
2. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par seniorke
1.ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
2. VIN – Vinkovci, Vinkovačke mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA OSIJEČKO- BARANJSKE ŽUPANIJE 2015.
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u kategorijama formacija kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!

Administracija HMS-a



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije Južne Hrvatske, t.j. županija:
• Dubrovačko-neretvanska
• Ličko-senjska
• Splitsko-dalmatinska
• Šibensko-kninska
• Zadarska

Zagreb, 11. ožujka 2015.

Datum i mjesto:
subota, 11.04.2015., Sportska dvorana Gospić, Miroslava Kraljevića 15a, Gospić

Dolazak:
najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)

Akreditiranje:
akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati

Službeni treninzi:
od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)

Pravo sudjelovanja:
sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Južne Hrvatske za regionalno prvenstvo i Zadarske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)

Delegirani suci:
Elizabeta Mikelj IDCU – glavni sudac i delegat, Jelena Raguž CN, Ivana Kišan CL.

Startnina:
regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn

Satnica:
11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) REGIONALNOG PRVENSTVA JUŽNE HRVATSKE 2015.

formacije kadetkinja
1. GSP – Gospić, Mažoretkinje grada Gospića
2. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
3. PAK – Pakoštane, Pakoške mažoretkinje
4. ZAD – Zadar, Zadarske mažoretkinje

formacije juniorki
1. BNM – Biograd na moru, Biogradske mažoretkinje
2. OTO – Otočac, Gačanke Otočac
3. NIN – Nin, Udruga Ninske mažoretkinje

formacije seniorki
1. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. GSP – Gospić, Mažoretkinje grada Gospića
3. PAK – Pakoštane, Pakoške mažoretkinje

smotra
OTO – Otočac, Gačanke Otočac, kadetkinje
GSP – Gospić, Mažoretkinje grada Gospića, kadetkinje pripremna grupa

solo seniorke
1. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
2. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
3. PAK – Pakoštane, Pakoške mažoretkinje

par seniorke
1.GSP – Gospić, Mažoretkinje grada Gospića
2. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA ZADARSKE ŽUPANIJE 2015.

formacije kadetkinja
1. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. PAK – Pakoštane, Pakoške mažoretkinje
3. ZAD – Zadar, Zadarske mažoretkinje

formacije juniorki
1. BNM – Biograd na moru, Biogradske mažoretkinje
2. NIN – Nin, Ninske mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

formacije seniorki
1. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. PAK – Pakoštane, KUD Pakoštane, Pakoške mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1. KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. PAK – Pakoštane, KUD Pakoštane, Pakoške mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par seniorke
1.KAL – Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

Administracija HMS-a



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije Zapadne Hrvatske, t.j. županija:
• Sisačko-moslavačka
• Karlovačka
• Istarska
• Primorsko-goranska

Zagreb, 11. ožujka 2015.

Datum i mjesto:
nedjelja, 12.04.2015., dvorana Ekonomsko – turističke škole Karlovac, Kurelčeva 2 (parking osiguran kod Hrvatskog doma, Kurelčeva 4)

Dolazak:
najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)

Akreditiranje:
akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati

Službeni treninzi:
od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)

Pravo sudjelovanja:
sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Zapadne Hrvatske za regionalno prvenstvo te Istarske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)

Delegirani suci:
Ivana Vrviščar DCN – glavni sudac i delegat, Marija Topić Ramljak ICL, Valentina Kontek CL

Startnina:
regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn

Satnica (obzirom na prijavljen broj timova satnica se izmijenila):
11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.30 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.30 stanka
19.30 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) REGIONALNOG PRVENSTVA ZAPADNE HRVATSKE 2015.

formacije kadetkinja
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
3. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje „Društvo naša djeca”
4. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje

formacije juniorki
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. LEK – Lekenik, Udruga mažoretkinja „Lekeničke mažoretkinje“
3. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje „Društvo naša djeca”
4. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje
5. RIJ – Rijeka, Prve riječke mažoretkinje
6. ROV – Rovinj, Udruga Rovinjske mažoretkinje

formacije seniorki
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
3. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje
5. VSK – Viškovo, Halubajke Viškovo

smotra
OGL - Ogulin, Ogulinske mažoretkinje “Društvo naša djeca”, kadeti b sastav
LEK – Lekenik, Udruga mažoretkinja „Lekeničke mažoretkinje”, kadetski sastav
VSK – Viškovo, Udruga „Halubajke” Viškovo, seniorski sastav

solo juniorke
1. LEK – Lekenik, Udruga mažoretkinja „Lekeničke mažoretkinje“
2. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje “Društvo naša djeca”
3. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka, Prve Riječke mažoretkinje
5. ROV – Rovinj, Udruga Rovinjske mažoretkinje

solo seniorke
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. VSK – Viškovo, Halubajke Viškovo
3. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje

par juniorke
1. LEK – Lekenik, Udruga mažoretkinja „Lekeničke mažorekinje“
2. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje “Društvo naša djeca”
3. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka , Prve Riječke mažoretkinje
5. ROV – Rovinj, Rovinjske mažoretkinje

par seniorke
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. VSK – Viškovo, Halubajke Viškovo
3. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA ISTARSKE ŽUPANIJE 2015.

Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u kategorijama formacija kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!

Administracija HMS-a


Hms zadržava pravo promjene satnice

- 10:35 - Komentari (16) - Isprintaj - #

02.03.2015., ponedjeljak

DVIJE HRVATSKE SUTKINJE POSTALE INTERNACIONALKE


Na sudačkim ispitima za internacionalne suce dvije hrvatske sutkinje Valentina Kontek ICL i Marija Sremić ICL položile su internacionalni ispit i postale internacionalne sutkinje. Valentina Kontek ICL ispit je položila sa 79%, a Marija Sremić ICL sa čak 90%. Ispit je položila i francuskinja Severine Desmacon koja je nakon usmenog ispita dobila obvezu stažiranja na dva prvenstva prije nego joj se odobri internacionalna licenca.



Zagreb, 1. ožujka 2015.

Temeljem članka 12. stavak 2. točka 3. Statuta HMS-a pozivam Upravni odbor na


ODLUKA 150301
O SUDJELOVANJU PRIDRUŽENOG ČLANA HMS-A NA REGIONALNOM PRVENSTVU ZAPADNE HRVATSKE i XIX DRŽAVNOM PRVENSTVU



Sa 6 glasova „za“ i jednim suzdržanim glasom (Željka Pasariček nije glasovala do propisanog roka) HMS je odlučio da ROV-Udruga Rovinjske mažoretkinje može sudjelovati na regionalnom i državnom prvenstvu u 2015. godini.


Obrazloženje
HMS je 24. veljače zaprimio molbu ROV-Udruge Rovinjskih mažoretkinja u kojoj konstatiraju da im se status promijenio iz punopravnog u pridruženog člana temeljem odluke Skupštine HMS-a od 1. veljače 2015, a zbog neplaćene članarine. Istim Udruga molim da im Upravni odbor omogući sudjelovanje na regionalnom i državnom prvenstvu 2015. godine obzirom da imaju želju vratiti se na natjecanja nakon nekoliko godina izbivanja. Udruga napominje i da planiraju povratiti status punopravnog člana, ali isto nije moguće prije iduće Skupštine u veljači 2016.

Stoga je predsjednica HMS-a pozvala članove Upravnog odbora da se pismeno izjasne argumentima do 27. veljače, na što se nitko nije odazvao, te da donesu odluku do 1. ožujka u pismenoj formi glasanja, na što se odazvalo 6 od 7 članova Upravnog odbora HMS-a kako je navedeno u dispozitivu.


Elizabeta Mikelj IDCU
predsjednica HMS-a


- 11:04 - Komentari (10) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se