Customized Basketball Jersey - ImageChef.com

Customized Basketball Jersey - ImageChef.com

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

LeBron James - čovjek je zakon (200 dunkova)


Ovo vam je jedan događaj, ali dvije epizode (preporučam da pogledate obje!!!!!!!!!!!!!!!!!!)






evo jos nesto da se nasmijete roflsretan


Toni Cetinski feat Budjenje
Oprostija bi sve


U koju skrinju od zivota
da je smistim
po kojem Bogu da je krstim
da ne poludim i ne ostarim

Na koju stranu svijeta
da jedra podignes
za koji vjetar da se pomolis
ako pogrijesis da je ne izgubis

Ako odgovor znas
nemoj mi ga reci sad
jos cu malo sebi lagati
i da odgovor znam
ne bih ti ga rek'o sad
istina ce sama zaboliti
kad na vrata pokuca

Ref. 2x
Oprostija bi sve
kad bi stala prid mene
samo ric izustila
oprosti joj sve
samo nemoj nikad, ne
slomit' sebe radi nje

Ako vrime udari sakon o' stol
na koga onda da se oslonim
karte pomisa, a bas je zaboli

Na koju stranu svijeta
da jedra podignes
za koji vjetar da se pomolis
ako pogrijesis da je ne izgubis

Ako odgovor znas
nemoj mi ga reci sad
jos cu malo sebi lagati
i da odgovor znam
ne bih ti ga rek'o sad
istina ce sama zaboliti
kad na vrata pokuca

Ref. 2x



< rujan, 2008  
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Rujan 2008 (1)
Kolovoz 2008 (1)
Srpanj 2008 (1)
Lipanj 2008 (1)
Svibanj 2008 (2)
Ožujak 2008 (1)
Veljača 2008 (1)
Siječanj 2008 (2)
Prosinac 2007 (8)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


KoMeNtArI dA/nE

dizajn by...Dr. Kneža

Image and video hosting by TinyPic



Brojač posjeta wave
Oil Rig Accidents
Oil Rig Accidents Counter

Boris
Klara
Aniita i Tina
Musa
Iwech
Joza i Mišo

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more


Krivo je more
Divlje jagode

Ti, ti si ga upoznala
jedne ljetne veceri
on, on te poljubio
dok more se pjenilo
i ti si se zaljubila
mada nisi htjela to

Refren
Krivo je more
znaj, ljeto je varljivo
a srce ti zavodljivo

Kuci kad si dosla ti
znala si da si u zabludi
a to vece uz mora sum
od srece sva si blistala
krivo je more

Refren





Lonely day -

Linkovi

Dnevnik.hr
Video news portal Nove TV

Blog.hr
Blog servis

Forum.hr
Monitor.hr

nedjelja, 28.09.2008.

Počela škola.... i moj novi razred

Evo skupili smo 100 komentara pa je red da napišem post. Inače u srednjoj je sve super (zasadbelj) jer profesori još nisu počeli ispitivat cool
Valjda će tako i ostat.

Sada ću reći nešto o svojim novim frendovima sa kojima sam trenutno najbolji u gimnaziji. Moramo mi još puno toga proći zajedno kao sa ovima iz osnovne ali nadam se da će mi u srednjoj biti isto tako dobro kao u mom dobrom starom 8.c. Pozdravljam sve bivše pripadnike 8.c ovim putem wavewave.

Miška - kemičarka.... ne voli da je zovemo miška, ali je onda zovemo fotokopirni stroj, furalica itd. Voli me šutat, a ne znam zašto. Ima nekog svog dečka u 3. razredu... jel tak miška?

Tex - pleše break dance... Dobra cura koja je još uvijek jako mlada i neiskusna u životu ali je uvijek spremna pomoći kada ne znaš šta napravit sa mikroskopom. Ima i ona nekog svog u 3. rz sam neće da kaže kog.
Voli pričat strašne priče o automobilskim nesrećama

Ivana M. - Ova cura što ima snove..... Šteta što joj prvi jezik nije više engleski al et... skoro se prebacila u opću al ipak nije na kraju..... uspjeli smo je odgovorit. Isto je uvijek spremna pomoći, ali je uvijek spremna tražiti pomoć hehe ...

Zoka - to je zvijer od čovjeka.... Čovjek 1500 metara otrči sprintom. Nisam u životu tak neš vidio.. bang Teški antitalent za košarku al se bar trudi... Fizičar..... Kemija mu je najdraži predmet i on je naša veza za sendviče pod odmorom.

Kneža - prva riječ koja mi padne na pamet je zbunjen... zoološki vrt je životna zajednica ludnutheadbang Al inače je dobar, obožava njemački i najveći ispaljivač u našem razredu. Kneža, samo naprijed!!!!!!!!!!

Tuci - ima mozak ko lubenica. Koristi neke riječi za koje u životu nisam čuo, a kamoli razumio. Može se slobodno vratit u ona vremena di je latinski službeni jezik - mogo bi pričat bez problema. Usput, tuci... 27 nije 3 na četvrtulud

Dominik - nogometaš... Glavni predmet za gamaru, ali i on voli skočit, pogotovo na mene burninmad Dobar učenik bar mi se čini..... Obožava zemljopis i jedva čeka da ga se nešta pita

Zvone - o njemu sve znate... kemičar... Ali je nešta prilično samozatajan na satovima. Glavna zabava mu je penjanje po zidovima... Spiderman Zvone.

Francuz - došo iz francuske iz lillea u babinu gredu.. Priča francuski i njemački sretan. Dobar je u većini predmeta i ima neke logičke pitalice koje niko ne kuži. Čiča što leti kad je gamare... Često promaši gamare i sleti na pod... banglud

Eto to bi bilo to.... One koje nisam stigo dodat ću ih kasnije..... Al ću sad opisat još par osoba koje nisam opiso ni u jednom postu al bi mi bilo vrlo dosadno bez njih....

Anita - trenerova kći.... Mogla bi ponekad dogovorit lakši trening... Kopa zbog nje obožava matematiku... Osoba je koja je uvijek spremna pomoć i saslušat, al zna bit i živčana, a onda je bolje bježat....

Tina - eh o njoj se može svašta pričat.... Pjesnička duša, pogotovo kad se radi o oblacima.... Uvijek je spremna pomoći - pogotovo kad treba pisat pisma u Kinu i pitat jel jedu štakore..... Super osoba, al neće da piše pjesmu sa mnom na jednu temu (zna ona koju)

Ivana Iljić - sitna ali dinamitna.... Eh prijatelji smo još od vrtića... Ispaljuje da sam govorio kako bi htio biti matematičar.... Ja se baš toga ne sjećam al et.... Ima svog krešimira.... Super osoba i na meti je jednom od naših frendova (zna onaj kojem je ovo namijenjeno)

Et to bi bilo to... Ajd moram spavat sutra treba zaradit koju ocjenu valjda...
Pozdrav svima wavewavewave
by: Pulja



| KoMeNtArI. (64) | PrInT | # |

subota, 30.08.2008.

SVE ŠTO JE DOBRO KRATKO TRAJE...

Pa ev ljudi nakon dugog vremena pišem post...pisat ću mal o praznicima koji su tako brzo došli do samog kraja...nazalost ostao je jos sam jedan dan do povratka u školske klupe...
za tocno 1 dan krecemo u srednju skolu....
neznam zast al svi se boje SREDNJE...
to je valjda zbog prica kako se svaki dan mora uciti bar 4 sata (vecina nas u cijeloj godini nije tolko ucilo),pa do prica o "strasnim" nastavnicima koji svaki sat pitaju,starijih ucenika koji te ponizavaju..itd..al et morat cemo sve to izdrzat....valjda to nije istina....al ima i onih koji pricaju da je u srednjoj 100 puta bolje neg u osnovnoj...valjda zbog novog razreda,vise zabave,vise sprdanja,vise zezancije... uskoro cemo saznati sta je istina od tog...
al et osvrnut cu se mal na praznike...bilo je i vise nego dobro...ovim putem pozdravljam svoje "novo" drustvo s kojim sam provodio skoro svaki dan...(matea,tina,ena,miska,mussa,ivančica,ANITAcerek,brdo,moni,suljo,smujo,mišo,file,kopa,fran,boža...wave...
(javite ak sam kog zaboravio napisat))...svega je bilo od igranja pictionarya,pa do roštiljda,,onda rogoznica...ma sveg je bilo...
...sve u svemu vidim da ovaj post nea veze s vezom...
tak da zahvaljujem svima sto su mi uljepšali ljetne praznike...
...ZELIM VAM SVIMA DOBAR USPJEH U SREDNJOJ SKOLI...
...sljedeći post piše fran tak da mene ne gnjavite kad ce novi post....
...imate svi mahanje wavewavewave od GVOZDE...



| KoMeNtArI. (104) | PrInT | # |

četvrtak, 03.07.2008.

Novi post

Evo ja se javljam nakon dugo vremena. Sada smo završili Osnovnu školu. Ja sam upiso matematičku gimnaziju, a gvozdo opću i nećemo više ići u isti razred. U međuvremenu Španjolska je postala europski prvak, a Gvozdo, Fila, Kopa i ja smo išli u Vinkovce na Sportske igre mladih u Streetbasketu gdje smo osvojili 1. mjesto i plasirali se u poluzavršnicu. Inače, finale se igra u Splitu - 4 dana pa se nadamo da ćemo proći i u Split.

U čast toga što smo pobijedili moja mama je napisala pjesmu pa ću je ja staviti ovdje:

Za naše prvake
za naše junake
ovu pjesmu pišem
i stihove nižem.

Kopa, Pulja, Gvozdo, Fila
Naši dječaci, naši prvaci.
U gradu na Bosutu
po suncu na asfaltu.
Dresovi im mokri
osobito Kopi
razvališe "Bravare"
Pulji lakti krvare.
Gvozdo dobar bi
Otkako se zaljubi.
Fila koš pogodi
i starcima more odgodi.

Za dalje se izboriše, u Brod se plasiraše
vidimo se stoga tamo petnaestoga
navijamo za vas, vi ste naša dika
pamtimo vas dobro još iz Lipika.

Roditelji dragi,
pakujte se sada
da bodrite naše
to su naša nada.

Eto, to je mamina pjesma - valjda vam se sviđa.
File i ja idemo sad u Poreč u kamp (Gvozdo ne ide jer ima "svoje razloge" iako sam ga ja pokušavao nagovorit da ide - ali ipak svi znamo koji su ti razlozi cerek) pa se potrudite i komentirajte dok me nema. Valjda ću opet ja napisat novi post kad se vratim iz Poreča.
Pozdrav svima i samo komentirajte.
by: Pulja



| KoMeNtArI. (98) | PrInT | # |

utorak, 10.06.2008.

Dragi File......

Dragi Filipe
Znaš koliko te mrzimo, ali ipak i u nama ima samilosti prema takvim poput tebe. Znamo da si ljubitelj glazbe i da te ova pjesma dira u srce. Stoga nemoj svoju suzu skriti.......

A sad za ozbiljno.......
Kraj školske godine se bliži, a s njim se bliži i rastanak od najboljih prijatelja s kojima smo proveli osam najljepših godina života. Nije da kopiramo Anitin i Tinin post, ali to je istina........ O ovoj temi nemamo mnogo za pisati, Anita i Tina su sve rekle......

Krunina mama je u Lurdu na hoodočašću i on neumorno igra maple. Nadamo se da njegova mama ne poznaje internet thumbup
Poručujemo Filetu da opere zubemouthwash (ovaj smajlić nam se sviđa pa ga posvećujemo Filetu.)
Boža je dobio nogu od ženske koju ni ne pozna, a ni ona ne pozna njega.......
Gvozdo je danas briso stol od čoklina (jadan), ali je uspio to prebroditi.

Na dan škole će biti posebno zanimljivo. Gvozdo je sportaš godine thumbupnut a Pulja će biti upisan u Spomen knjigu škole (sve razrede s 5,0) ludthumbup
Lupila nas je inspiracija pa smo se raspisali.
Samo nastavite komentirati, a Borisu poručujemo da ne ostavlja 92392756524659426596442659659465 komentara - 6 je sasvim dovoljno.
Eto to je to za ovaj put, idemo nazad na zakucavanja (na koš)
by: Pulja i Gvozdo

[img]http://img5.pictiger.com/4a6/15590081_th.jpg[/img]



| KoMeNtArI. (114) | PrInT | # |

utorak, 27.05.2008.

beznaslovno.....

E, ovaj post pišem zbog gvozde posebno. GVOZDO NIŠTA OD TVOJIH 200 KOMENTARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Činim sve u svojoj moći da to spriječim......

U posljedna otprilike 2 tjedna nije se dogodilo ništa posebno...... Naredo sam keca i dvojku ali sam ih odmah ispravio..... Džej je naredo 3 dvojke (sigurno ga Maple nije opsjeo......) Ja mislim da će Džej morat više učit, ali on neumorno nabija levele haha.....

Boža neumorno nastavlja prigovarat na treninzima....... Gvozdo je pokušao instalirat MSN, bezuspješno nažalost, ali je bilo komično kolko sam mu objašnjavo a on ništa ne kuži........
e da.... Gvozdo doživljava uspone i padove u ljubavi........
Boža još uvijek nije upozno svoju trebu. File je imao prvi Fotosession u svlačionici prije tjelesnog.......... Naknada mu je okruglo 0 kuna ali je rekao da želi da Egzona dobije te slike pa ćemo mi iz razreda učiniti sve da mu ispunimo želju.......

Uskoro nam je krizma.... Znam da moramo biti pobožni i to sve, ali ipak ne mogu ne radovat se silnim poklonima........ Dobio sam od roditelja preuranjeni poklon, novi mobitel........ Još uvijek ga nisam ukrotio ali pokušavam.
Eto nemam više ideje šta da pišem dalje.... Pozdravljam sve koji komentiraju i baš kako gvozdo kaže samo nastavite nemamo ništa protiv.........
To je ot zasad... Idući post piše gvozdo tak da njega ispitujete kad će novi post a ne mene....
Pozdrav za sad.....
by: Pulja



| KoMeNtArI. (133) | PrInT | # |

srijeda, 07.05.2008.

neam ideju!!!!!!

Pa evo svi se zale kad ce post pa ga moram napisat!
E onak ispaljivat cu nest.
U skoli ovih dana pisemo one dosadne ispite za vanjsko vrednovanje.
Zrinka,Zeljana,Valentina i ostale cure
jos uvijek "obožavaju" nastavnicu Romić.waveyes
U razredu skoro svi idu u blogerske vode.thumbupNeka,neka tak i treba!!!

!!!zaljubio sam se!!!
moj drug boza ima neku svoju trebu(jest da je ni ne pozna...al ok....)
ovim putem pozdravljam sve one koji kometiraju na nasem blogu.
(...sam nastavite neamo nist protiv...)
Sad je nedavno bio i 1. maj
.Bilo je do jaja.Svega je bilo :partypijanih,sretantrijeznih(ja),nonotužnih,headbangljutih,sretansretnih...
Kad sve zbrojim bilo je neocekivano zabavno i dobro...
(mahpozdrav ekipi s polojamah...)
Željana i Zrinka se neumorno svađaju s Dajanom...blabla
Za frana se ženske lijepe ko lude.....
...eto ode spavat vec je kasno.........
.............nemojte zaboravit komentirat...........
...............nadam se da ste zadovoljni.........................................
................ ae sve vas volim...........................................
by:gvozdo:



| KoMeNtArI. (138) | PrInT | # |

srijeda, 19.03.2008.

Pad sa posljenje stepenice - najbolniji pad.........

Pad sa posljednje stepenice je uvjerljivo najteži i najbolniji pad. U to smo se uvjerili i mi i košarkašice..... Do našeg cilja, državnog prvenstva osnovnih škola ima 3 stepenice. Uspjeli smo i mi i one, stigli smo do te zadnje prepreke koja bi nas odvela na more, bez školskih briga, samo mi i košarka koju volimo..... Tih 3,4,5 dana - koliko god - sigurno bi bili najljepši dani u našim životima. Nekoliko dana zajedno sa prijateljima i omiljenim sportom...
Ali u ponedjeljak naši snovi su propali. Došli smo do finala, nadali se, ali kada smo počeli loše igrati i kada su Brođani nošeni ponekim sudačkim odlukama poveli nije više bilo povratka. Naše nade za tim danima su pale u vodu, rasplinule se kao mjehur od sapunice. Primili smo pehar za 2. mjesto i potišteno gledali Brođane kako slave plasman na državno prvenstvo, podižu pehar za pobjedničko 1. mjesto. Gledali smo ih i znali smo da smo to mogli biti mi, samo uz malo bolju igru. Isti scenarij se dogodio curama dan kasnije. Lagana šetnja do finala, a tamo hladan tuš. Gotovo identična utakmica kao naša, bilo je neriješeno u početku, njihove suparnice su se odljepile, one su stigle sa par uzastopnih koševa, ali vremena je bilo sve manje, njihove nade su također propadale sve dublje.... Nikada neću zaboraviti te scene: Fileta kako prima pehar za 2. mjesto sa razočaranim izrazom na licu,mrtvačku tišinu u našoj svlačionici nakon utakmice, pokisle face Kope i Gvozde koji su znali da smo mogli otići dalje, Marinelu i Martinu Brdarić zagrljene plaču zbog poraza, poraza koji ih je najviše povrijedio, u utakmici gdje su trebali samo još jednu pobjedu.......
Ipak, kako je Klara rekla u jednom svom postu: ŽIVJETI ZNAČI CRTATI BEZ GUMICE ZA BRISANJE. To treba imati na umu, nema više povratka.
Samo treba spomenuti da smo bili jedina škola koja je imala obe ekipe na košarkaškim regionalnim natjecanjima, obe ekipe su se bez problema tamo plasirale i lagano stigle do finala, ali tamo su pokleknule.
Ipak, moramo živjeti dalje, što prije ovo zaboraviti, jer bit će još 4 godine igranja košarke u srednjoj i tamo će se nada opet probuditi za tih 3 ili 4 ili 5 dana na moru, bez školskih briga.....
by: Pulja



| KoMeNtArI. (127) | PrInT | # |

četvrtak, 07.02.2008.

Općinsko školsko natjecanje

Evo ja se javljam nakon općinskog školskog natjecanja u košarci...
Mogu slobodno reći da se očekivalo da ćemo proći, jer naši protivnici nisu se bavili košarkom, već se većinom bili rukometaši, nogometaši itd. Prva utakmica sa Bošnjacima je završila 44-14 za nas wave, druga protiv Gradišta (koji će za godinu dvije biti pravi igrači - pogotovo dečki Mihaljević i Tomić jer se stvarno iskazuju) je završila 41-6 također za nas, a zadnja protiv Gunje je bila 37-2. U srijedu je županijsko natjecanje i

ZADATAK VAM JE DOĆI I NAVIJATI jer je stvarno lijepo kada te cijela dvorana bodri. Uvijek su mi bile gluposti kada profesionalni sportaši govore kako ih navijači nose i kako im to pomaže, ali sada zaista vidim da je to istina. Ispod imate tablicu poena tokom natjecanja. Gvozdo je bio najbolji strijelac (za 1 poen burninmadmadburninmadmad), ja i Kopa odmah iza njega, a Fila je također zabio dosta.
Prvi broj je broj poena protiv Bošnjaka, drugi protiv Gradišta, treći protit Gunje, četvrti je sveukupno poena, a peti je prosjek poena po utakmici...


4 Filip Oršolić.........8......8....... 4........20........6,666
5 Ivan Gvozdić.......8.......8.......7........23........7,666
6 Ivan Božić...........0.......0.......2.........2.........0,666
7 Domagoj Talan....0.......2.......2..........4........1,333
8 Ivan Arlović...........0........ /......2.........2.............1
9 Matej Kolar............2.......0...... / ........2..............1
10 Mario Miličević......2........6.....3........11........3,666
11 Fran Puljić...........10.......6......6........22........7,333
12 Filip Labrtić............1.........0......4........5.........1,666
13 Damir Kopić.........11.......6......5......22........7,333
14 Ivan Mesarić.........2.........0.....0........2..........0,666
15 Ivan Bernatović......0........3.....2.........5........1,666
16 Marko Gvozdić......./.........2......0.......2..........0,666

/ znači da nije igrao
Eto, to bi bilo to.....
Vidimo se mahcool
by: Pulja



| KoMeNtArI. (103) | PrInT | # |

subota, 19.01.2008.

koja svrha života ako.......

evo pisem ovaj post i razmišljam o životu i smrti!
zamislite da imate savršen život,znate ono dobre ocjene,sportski uspjesi,idealnu djevojku.....

dovoljan je jedan trenutak da izgubimo životcrybangeektuzan
.neka nesreća ili nešto slično.
poslije toga ne ostane ništa.sve padne u vodu!!!nono
nemaš više prilike da nesto popravis,za isprike;samo zbog jednog trenutka!!
eeknono:no
:ostane samo jedna velika praznina iza tebe!!
nitko od nas ne zna kakav je to osjećaj umrijeti!nonono
zato ljudi cijenite život, jer ako ga jednom izgubiš ,
više ga ne možeš VRATITI
život je dragulj kojeg je teško čuvati,ali ga je lako izgubiti!!!!!!!
by:gvozdo:



| KoMeNtArI. (135) | PrInT | # |

srijeda, 02.01.2008.

Evo dokaza.....

ako niste vjerovali da se ja i gvozdo poznamo od rođenja evo vam dokaza sretan
(Ako želite pogledati slike morate kliknuti na link jer ne znam zašto se neće odmah otvoriti headbangcry)

[img]http://img3.pictiger.com/3ae/13616846_th.jpg[/img]

[img]http://img3.pictiger.com/a95/13616851_th.jpg[/img]

Molimo vas da se ne smijete jer ste i vi sigurno nekoć bili ovakvi rolleyesnut
Evo, to je bilo malo da i ja napišemo nešto.
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA!!!!!!!!!!!!! (sa malim zakašnjenjem)

by:Pulja




| KoMeNtArI. (92) | PrInT | # |

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se