14.01.2008., ponedjeljak

Levante-Real Madrid

U posljednjoj utakmici prvog dijela španjolske nogometne lige Real je na
gostovanju kod posljednjoplasirane momčadi Primere slavio s 2-0.
Utakmica je bila tvrda bez puno pravih prilika.Igrači Levantea bolje su otvorili utakmicu i imali nekoliko solidnih šansi,ali nisu iskoristilI neorganiziranost Realove obrane u kojoj je nedostajao Sergio Ramos.Real je loše stajao naterenu nije imao izglednih prilika osim stative Robhina i nekoliko udaraca iz daljine koje je domaći vratar lako ukrotio.Madriđani su poveli u 77.minuti preko Ruda van Nisterloya koji je nakon ruke domaćeg braniča Serrana zatresao mrežu s bijele točke.Penal je izborio Higuain.Na povećanje vodstva čekalo se do 90+3 minute kada je Nizozemac van Nisterloy nakon dodavanja Gutija lako pogodio mrežu i povisio na 2-0 u korist Reala.Klub izMadrida pokazao je da je iskusna momčad pobjeđuje iako ne oduševljava igrom.Naglašavamo da Real nije primio gol u prvenstvu zadnjih pet utakmica što je dokaz dobre obrane na čelu s Casillasom.Ostvarena je važna gostujuća pobijeda koja ostavlja sedam bodova prednosti nad drugoplasiranom Barcelonom.Real u sljedećem kolu igra gradski derbi na Calderonu protiv Atletico.M. gdje se nadamo pozitivnom rezultatu,a možda i pobijedi.HALA MADRID PARA SEMPRE!

- 19:40 - Komentari (13) - Isprintaj - #