Free Counters

HALA MADRID PARA SEMPRE

11.01.2008., petak

Mallorca-Real Madrid

U osmini finala Španjolskog kupa Real je sa 2-1 poražen u gostima kod Mallorce.Kroz cijelu utakmicu Mallorca je bila bolji protivnik,zasluženo su slavili.Mallorca je povela u 22 minuti preko Treja.Nekoliko minuta poslije Real je uspio izjednačiti u 24 minuti kada je Higuain iz voleja zatresao mrežu domaćeg vratara Moye.Na početku drugog poluvremena Mallorca ponovo dolazi do vodstva,u 49 minuti Arango je iz daljine svladao solidnog Dudeka.Real je poražen u prvoj utakmici kod Mallorce 2-1 i ima velike izglede da se plasira dalje jer igra na Santiago Bernabeou gdje u ovoj sezoni nijedna momcad nije slavila,a kamoli uzela bod.Na ovome teškom
gostovanju Real je nastupio bez nekoliko važnih igrača(Casillasa,Cannavara,van Nisterloya,Marcela...).Nadamo se da ce se Real plasirati u sljedeći krug.HALA MADRID PARA SEMPRE!

- 13:09 - Komentari (18) - Isprintaj - #