Free Counters

HALA MADRID PARA SEMPRE

08.01.2008., utorak

Real Madrid-Zaragoza

Real je u 18. kolu Primere na svom terenu pobijedio solidnog protivnika Zaragozu sa 2-0Iako rezultatski izgleda kao lagana pobijeda Reala na terenu nije izgledalo tako jer je Zaragoza do Realova vodstva bila bolji protivnik,momčad koja je nadigrala Reala na svome terenu u tom segmentu igre.Najzaslužniji za to da Real nije primio pogodak je vratar Casillas koji je fenomenalno obavljao svoj posao.Napominjemo da Casillas nije u prvenstvu loptu iz mreže vadio četiri utakmice zaredom sto pokazuje napredak u igri Reala i njegove obrane.Real je poveo u 66.minuti kada je brazilac Robinho probio desni bok i loptu ubacio na pet metara gdje ju je van Nisterloy glavom pospremio u mrezu.Na povecanje vodstva čekalo se do 80.minute kada je Robhino pretrcao pola terena i dobrim udarcem matirao gostujućeg vratara i osigurao pobijedu Realu.Zaragoza je imala još nekoliko sansi za počasni gol ali Casillas nije dao.Real u sljedecem kolu gostuje kod posljednje momčadi lige koja je skupila samo 8 bodova,a to je Levante nadam se kao i svi navijači Reala da ce se to gostovanje pobijediti i da ce ostati 7 bodova prednosti nad
drugoplasiranom momčadi Barcelonom.HALA MADRID PARA SEMPRE!

- 13:53 - Komentari (27) - Isprintaj - #