FC Rakovac

ponedjeljak, 22.11.2010.

13.Kolo Eugen K. - Rakovac 0 : 1 (kraj polusezone)

Rakovac je za kraj polusezone gostovao u Rakovici gdje je ostvario pobjedu..strijelac (Gudlek)zubo.u jalovoj igri sa obije strane bez puno prilike uspjeli smo ugurat loptu sretno i spretno u zadnjoj minuti utakmice..valjalo bi izdvojit dva neumorna trkača na utakmici, Tekkenna i Japansku Bubu,koji su neumorno lomili protivnike i izluđivali ih sa svojom trkom..Naše stručno oko,tj.naš Jocker za sve Điđi-Talibanac-Bombaš uspio je izračunat ko će ponjet epitet trkača momčadi i sa dubokom analizom uspio je doći do rezultata : 1.njami Tekkenn sa ukupno 37.3 metra sprint - 9.3 metra
hod - 28 metara
2. cryJapanska Buba sa ukupno 33.8metara sprint- 6.8metara
hod - ostatak sprinta
(kakvi kraljevi)

P.S.fond za lovu smo otvorili,prva lova je u njemu..sve znate po 50kn mjesečno do 5 mj..ukupno koliko se skupi ide se na zabavu..stoga javite se redovito da vas ne moram ja maltretirat i zvat stalno..nama je u interesu da skupimo što više..
Hvala svima na trudu u ovoj polusezoni,vidimo se na proljeće..

Vaš MCML

EUGEN KVATERNIK – RAKOVAC 0:1 (0:0)

Rakovica, Igralište NK Eugen Kvaternik
Sudac: Dalibor Pribanić (Ogulin)
Pomoćnici: Vladimir Paušić (Ogulin), Darko Jurčević (Cetingrad)
Delegat: Ljerko Družak (Karlovac)

STRIJELAC – 0:1 Gudlek (90)

EUGEN KVATERNIK: Šimić, Hazler, Božičević, Cindrić, Mario Sabljak 3579, Brajdić, Brozinčević, Palijan, Marić, Kurelac, D. Sabljak

RAKOVAC: Lončarić, Lugarić, Škrtić, Magdić, Lišnjić, Drašković, Štefanac, Belobaba (od 86. Medić), Vučemilović – Stipanović, Curman (od 46. Lang), Gudlek

10 – M. Matijašić (Frankopan)

9 – Mržljak (Dobra N), M. Kolić (Mladost ZO)

8 – Marjanović (Korana), D. Vučić (Mladost ZO), Škarjak (Dobra N), Kalčić (Frankopan)

7 – Klasan (Krnjak), Čulig – Hudec (Šišljavić)

6 – Prebežić (Mladost ZO)

5 – Pevac i I. Perak (Korana), Grčić (Dobra N), Gudlek (Rakovac), Brazdičić (Mrežnica)

4 – Žirovčić (Mrežnica), Štefanac (Rakovac), J. Šabić i Šimunlija (Petrova gora), Družak i R. Krmpotić (Korana)

3 – V. Polović (Mrežnica), Vranešić (Dobra N), Tomašković (Šišljavić), Gagula i Brkić (Krnjak), Drašković i Lugarić (Rakovac), Marić i Kurelac (Eugen Kvaternik), Ivanović (Josipdol), Knežević (Plaški)

2 – Matijević i Jurić (Krnjak), Milorad Malešević (Petrova gora), Lugar, Stilinović i Benić (Radnik), Vukas (Rakovac), Kereković i Novosel (Šišljavić), Belančić (Josipdol), Čolić (Plaški), Lokmer, D. Matijašić i Cekurić (Frankopan), Furač i D. Luke (Dobra N), Salopek i Hazler (Eugen Kvaternik), Paušić i Dujmić (Mladost ZO), Novković (Petrova gora), Benić (Mrežnica)

1 – Ljatifaj, Zulumović, Smolčić, Pavlinac, Turkalj i Latas (Radnik), Duduković, Tomašević, Mrkić i Lukač (Petrova gora), M. Stojković, Bilić, Matičić, Blašković, Luketić i Košturić (Mrežnica), Đoja, Ribić, Mrkić, Goršić i Turković (Korana), Gagula i Moćan (Frankopan), Borovac, Vuk, Pejić, Kolak, Majdak, Kezić i Džolić (Krnjak), Dobrinić, Rakocija i Peretić (Šišljavić), Brozinčević, Mario Sabljak (3579), Mario Sabljak (3632), Bićanić i Turkalj (Eugen Kvaternik), Vijačkić, Čorković, Jonjić, Šušnjar, Smiljčić i Anušić (Plaški), Rendulić, Keser, Jarnević, Luketić i Vukelić (Josipdol), K. Puškarić, Salopek i Cetinjanin (Mladost ZO), Lucijanić, Martišković i Ivančić (Dobra N), Curman (Rakovac)

ag – T. Luke (Dobra N), Kuljanac (Plaški), Turkalj (Eugen Kvaternik)

Sudac: Denis Krčevski (Karlovac)
Pomoćnici: Adrijano Delač (Karlovac), Neno Tonković (Priselci)
Delegat: Stojan Papec (Karlovac)

RAKOVAC: Lončarić, Škrtić, Sulejmanoski, Magdić, Valentić, Lišnjić (od 33. Štefanac), Lugarić, Drašković, Vukas (od 87. Curman), Gudlek, Vazgač

PETROVA GORA: Trbojević, Kukuljev, Macut, Korać, Mrkić, Ivošević, Lukač (od 77. Milan Malešević), Bijelić, Šimulija, J. Šabić, Noković

U 12.kolu Rakovac je ugostio Petrovu Goru..Osvrt na utakmicu,uz nešto veću inicjativu gostiju i par poluprilika ne bih izdvojio ništa više od njih..Dečki Rakovca su odigrali mušku utakmicu i nisu dali gostima da se razvijaju svoju igru (počeli smo tući)..obrana solidna riješavala sve probleme,veza je malo štekala,al vjerujem da će Grbarofl izvuć neki as iz rukava za nastavak sezone u proljeće i podignut već sada magičnu igru Rakovca na neku novu i višu razinu..iduće kolo čeka nas Rakovica i vjerojatno zabava za cijelu obitelj..hihihih..

P.S.interni dogovor je da se od ovog mjeseca skuplja po 50 kn..za kraj sezone u 6 mj.i zabavu malo jaču..uz gulaš janjca tekuće stvari itd..pa stoga molim vas da shvatite ovo krajnje ozbiljno i date novce redovito i zabava je zagrantirana.. thumbup

11.Kolo Frankopan - Rakovac 2 : 1

U 11.kolu Rakovac je gostovao u Brežanima kod ekipe Frankopana..U blagoj dominaciji domaćina Rakovac rano dolazi do vodstva(strijelac Karlo),domaćin se trudi i stišće da bi poravnao i ima dvije stative..Pred kraj prvog poluvremena domaćini dolaze do izjednjačenja..na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 1 : 1 ..u nastavku igra se razvodnila i bilo je po par prilika sa obije strane,da bi u samom smiraju utakmice tj.u 88min.nakon jednog prekida koji je trebao bit bezopasan primili gol tipičan za nas..mišljenja sam da je realan ishod trebao bit neriješeno..al eto to je nogomet i šteta za propuštenom prilikom bar za bod..u sljedećem kolu nam dolaze "frendići" iz Vojnića..ljudi to moramo dobit,MORAMO !!!!!

ČAROBNI PLESAČI....

Personalize funny videos and birthday eCards at JibJab!

03.11.2010. u 19:06 • 5 KomentaraPrint#

ponedjeljak, 01.11.2010.

Bravo dečki,nije me bilo pa ne znam sve detalje utakmice,spriječile su me obveze,znam da su strijelci bili Gudlek i Curman ..krasni dečki..kapa dolje od mene..neka neko o detaljima utakmice napiše u komentare..vidim raspisali ste se neka neka,a i glasujte i dalje jel bit će zabavno do kraja ..iznenađenja slijede..Drago mi je vidjeti nas na sredini tablice,nadam se da se još možemo popet gore..
Pošto dežurni novinar nije prisustvovao utakmici, kratki osvrt glavnog urednika.
Nakon debakla u prošlom kolu (što rezultatskog, što u broju igrača), Rakovac je u 10. kolu dočekao ekipu Dobre iz Novigrada. Obadvije ekipe kreću otvoreno od prve minute, redaju se šanse na obadvije strane, ali se na odmor odlazi miroljubivo bez golova 0-0. U istom tonu se nastavlja i drugo poluvrijeme, i kada ja sve mirisalo na podjelu bodova, Lončarić preuzima stvar u svoje ruke, i poklanja jednu loptu za 0-1. Rakovac se tada budi, preuzima inicijativu, i Gudlek zabija za 1-1. Grba tada kreće na sve ili ništa, ubacuje svoje jockere sa klupe, Štefa u prenapregnutim gaćicama, i Curmana, robusnog centarfora sidruna. Kockanje se isplatilo, jer nakon jedne kontre Rakovca, Curman manirom iskusnog rutinera zabija za 2-1, i još jednu pobjedu Rakovca. Susret je vrlo dobro vodila sudačka trojka Babić, Kukić, i Stoja, koga je zabavljalo veselo društvo uz ogradu, budno praćeno od strane opake redarske službe u sastavu Muc, Điđi, Krš i moja malenkost.

NK RAKOVAC & NK DOBRA /N/ ... 2 : 1 .. (0:0)