FC Rakovac

ponedjeljak, 01.11.2010.

Bravo dečki,nije me bilo pa ne znam sve detalje utakmice,spriječile su me obveze,znam da su strijelci bili Gudlek i Curman ..krasni dečki..kapa dolje od mene..neka neko o detaljima utakmice napiše u komentare..vidim raspisali ste se neka neka,a i glasujte i dalje jel bit će zabavno do kraja ..iznenađenja slijede..Drago mi je vidjeti nas na sredini tablice,nadam se da se još možemo popet gore..
Pošto dežurni novinar nije prisustvovao utakmici, kratki osvrt glavnog urednika.
Nakon debakla u prošlom kolu (što rezultatskog, što u broju igrača), Rakovac je u 10. kolu dočekao ekipu Dobre iz Novigrada. Obadvije ekipe kreću otvoreno od prve minute, redaju se šanse na obadvije strane, ali se na odmor odlazi miroljubivo bez golova 0-0. U istom tonu se nastavlja i drugo poluvrijeme, i kada ja sve mirisalo na podjelu bodova, Lončarić preuzima stvar u svoje ruke, i poklanja jednu loptu za 0-1. Rakovac se tada budi, preuzima inicijativu, i Gudlek zabija za 1-1. Grba tada kreće na sve ili ništa, ubacuje svoje jockere sa klupe, Štefa u prenapregnutim gaćicama, i Curmana, robusnog centarfora sidruna. Kockanje se isplatilo, jer nakon jedne kontre Rakovca, Curman manirom iskusnog rutinera zabija za 2-1, i još jednu pobjedu Rakovca. Susret je vrlo dobro vodila sudačka trojka Babić, Kukić, i Stoja, koga je zabavljalo veselo društvo uz ogradu, budno praćeno od strane opake redarske službe u sastavu Muc, Điđi, Krš i moja malenkost.

NK RAKOVAC & NK DOBRA /N/ ... 2 : 1 .. (0:0)