FC Rakovac

ponedjeljak, 16.11.2009.

12. kolo FC Rakovac - Nk Krnjak 0 - 2

U predzadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva FC Rakovac je ugostio NK Krnjak i kao dobar domaćin poklonio gostima 3 boda. Konačno se skupila više-manje cijela ekipa Rakovca, i od prve minute počela plesti mrežu oko gola mladića iz Krnjaka. Ali kao i puno puta do sada nije bilo raspoloženog igrača da zabije gol. Krnjak tada preuzima inicijativu, ima par opasnih šansi iz blizine , ali Lončarić brani kao hobotnica. U jednoj bezazlenoj situaciji Mrva ruši svog igrača u šesnaestercu (nije se mogao zaustaviti-povuci ručnu), i igrač Krnjaka sa brojem 8 (junačina ko od brda odvaljen), zabija za 1-0. U drugom poluvremenu Rakovac kreće u totalnu ofanzivu na protivnički gol, ali šutevi Ćube, Hrvoja, Zizija, Magde lete svuda samo ne u gol. U 89. minuti gosti iz kontre zabijaju za 2-0 i privode utakmicu kraju. U Rakovcu je ponovo briljirao Điđi, požrtvovan u obrani, i Zizi koji je unosio nered u protivničku obranu, i vodio veliku bitku sa već spomenutom gromadom sa brojem 8,(dečko je inače prvak Krnjaka i okolice u obaranju telića). Tragičar susreta je seljačina Mrva, koji pored toga što je skrivio penal, je zaradio i žuti karton skinuvši dres prilikom zamjene. Poslije utakmice nije bio raspoložen za izjavu, ali njegovo lice govori dovoljno.

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

U slijedećem kolu FC Rakovac gostuje u Vojniću kod tradicionalno neugodne Petrove Gore. Bio bi red da zatvorimo polusezonu sa pobjedom.