PRIPREMEEE
Kaj da se kaže, prošlo je i vrijeme priprema, vježbi, treninga, znoja, muka, bolova, zadnjih minuta do odlaska u Francusku. U subotu, u večernjim satima krećemo sa busom i ostalim ekipama u dobrom i veselom raspoloženju na dug put za Mulhouse, gdje se održava vatrogasna olimpijada na kojoj predstavljamo Hrvatsku kao najbolji od najboljih u Hrvatskoj. Isto tako moram napomenuti da je najbrojni plasman ekipa iz Zagrebačke županije, koja je najinterventnija i najbrojnija županija sa aktivnim vatrogascima, te dobrovoljnim društvima.Sretno našim ekipama i nadamo se dobrim mjestima naših sudionika i predstavnika u svim kategorijama.
PRVO, ŽUPANIJSKO, PRVE
ZATIM, DRŽAVNO, PRVE
PA, IZLUČNO, PRVE
ZASLUŽEN ODLAZAK NA OLIMPIJADU.
Još da malo kažemo o proteklih par natjecanja.. Drže nas prva mjesta, tako možemo nabrojiti, 1.mj. u Oštariju, Petrovini, Sv. Nedelji, kup HVZ-a u Varaždinu, Bobovec, Otok Samoborski, 2.mj. kup Hvz-a u Ivanić Gradu, Paukovec...
i tako, nadamo se velikoj i brojnoj podršci naših navijača
vidimo se za 10 dana, velik pozzz ekipicaaaaaa
FRANCUSKA DOLAZIMO!!!!!!!!!!!!!!
< | srpanj, 2013 | |||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
oh Zaprešiću, divni kraju moj!
SADAŠNJA EKIPA:
zapovjednik: Jelena Jelačić / Tihana Dačnik
strojar: Ivana Čuk
teklić: Martina Kaluđerović / Sara Nevenka MIlić
navalni 1: Maja Posilović
navalni 2: Andrea Andrić
vodni 1: Martina Peharec
vodni 2: Matea Pupavac
cijevni 1: Antonija Kovačić
cijevni 2: Rebeka Šinko
i daaa..nesme se zaboravit na trenera
Tomislav Cerinski
HVZ
VATROGASNI PORTAL
DVD TURNAŠICA "BISERI"
DVD OŠTARIJE
DVD PAUKOVEC
VZG IVANIĆ GRAD
DVD BREGANA
DVD BREGANA - BLOG
DVD BUŠEVEC
DVD DESNO TREBARJEVO
DVD DEANOVEC
DVD MLADOST
DVD OTOK
DVD STARO ČIČE
CERINSKI
ISKRENI
DVD MOLVICE
DVD DONJA GRAČENICA
DVD BIJELA GORICA
DVD JOHOVEC
DVD HRŽENICA
DVD BOBOVEC
DVD ODRANSKI OBREŽ
DVD ČAZMA
DVD NAŠICE
PGD KEBELJ
PGD HAJDINA
FF EICHEN
DVD BIJELA GORICA
što reći o nama??
ma znate kaj, ak vas kaj zanima..sam pitajte!!hiihihihi
OŠTARIJE 1.mj.
VRANJIC (1.kup HVZ-a) 4.mj.
DEANOVEC 1.mj.
HRUŠEVEC KUPLJENSKI 1.mj.
TURNAŠICA 1.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 4.mj.
OBEDIŠĆE 1.mj.
BOBOVEC 2.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 2.mj.
DONJA GRAČENICA 2.mj.
SV. NEDELJA 2.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
BREGANA 2.mj.
STARO ČIĆE 3.mj.
BOBOVICA 1.mj.
JOHOVEC 6.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
HAGANJ 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 1.mj.
NOVI VINODOLSKI 1.mj.
MAJŠPERK (SLO) 4.mj.
PROSINEC 1.mj.
DESNO TREBARJEVO (4.kup HVZ-a) 2.mj.
DUBRAVICA 1.mj.
NAŠICE 5.mj.
ĐAKOVO (5.kup HVZ-a) 3.mj.
u ukupnom poretku kupova HVZ-a 2.mj.
NATJECANJA 2012. god.
KRIŽ (usis) 1.mj.
PITOMAČA (usis) 1.mj.
ZELINA (usis) 1.mj.
OŠTARIJE 1.mj.
DUGI RAT (1.kup HVZ-a) 3.mj.
DEANOVEC 1.mj
IVANEC (gradsko) 1.mj.
TURNAŠICA 2.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 1.mj.
BOBOVEC (2. ekipa) 3.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 1.mj.
SV.NEDELJA 1.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
JASTREBARSKO (županijsko natjecanje) 1.mj.
BREGANA 1.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 2.mj.