idiots not allowed

04.05.2005., srijeda

Nogomet - Liga prvaka

Liverpool - Chelsea

U utakmici Liverpool je Chelsea pobijedio 1 : 0 i to golom koji je u 4. minuti zabio igrač Redsa Luis Garcia stvarno je uzbudio navijače! Izgleda da se Redsi ne daju i da pod svaku cijenu žele osvojiti ovogodišnje prvenstvo u nogometu. Prvo su dobili Juventus 2 : 0,a sada i Plavce! Pa to je nevjerojatno! Izgleda kao da su Redsi u sebi probudili uspavanu zvijer i ne daju se! Vratar Liverpool-a,Dudek fantastično je branio,a najbolje je obranio kada su Plavci izvodili slobodan udarac! Fantastično je to obranio! Redsi su imali savršene prilike za lijepe golove,no nekako su im te prilike izmakle,a Plavci su u napadu posebno opasni,no srećom tu je Dudek i igrači FC Liverpool-a koji su se posebno istaknuli,a to su: garcia na prvom mjestu,naš vrlo dobar igrač,Igor Bišćan,Riise i Cisse koji je ušao u 60-oj minuti.
Idući igraju PSV protiv Milana i zato dragi moji posjtitelji boss_millenium-a gledajte tu
utakmicu!

PSV Eindhoven - Milan

U ovoj su utakmici oštru borbu započeli Nizozemci i to već u 9. minuti tako što je J.S. Park zabio gol i to lijevom nogom. Vratar Milana Dido pošteno se večeras namučio,ali unatoč primljenim golovima - 3 : 1 - Milan je ušao u finale jer je trebao zabiti samo jedan gol,koji je u zadnjoj 90-toj minuti zabio Ambrosini. U Istanbulu ćemo gledati finale
Milan - Liverpool. Ovo je inače lijepa pobjeda PSV-a,ali nažalost,trebalo im je barem tri razlike da bi ušli u finale i to im je upropastio Ambrosini. Tokom utakmice ozlijeđen je kapetan Milana Maldini snažnim udarcem u potiljak,ali čini se da mu je dobro.
Ljudi,finale moramo gledati i nikako ga ne smijemo propustiti!