Badminton klub Sušak

subota, 17.05.2008.

BADMINTON U RIJECI


POZIV NA 17. MEĐUNARODNI
PARSKI TURNIR GRADA RIJEKE
povodom dana Sv. Vida

NAZIV NATJECANJA : 17. međunarodni parski turnir grada Rijeke

ORGANIZATOR : B.K. “ Sušak “ - Rijeka

VRIJEME : Subota , 14.06.2008. godine. u 9,00 sati

MJESTO : Športska dvorana “ Dvorana Mladosti “ na Trsatu

DISCIPLINE : Mješoviti , muški i ženski parovi

PRAVO NASTUPA: Svi natjecatelji “od 7 do 77” godina

SUSTAV NATJECANJA : Ovisi o broju prijava

LOPTICE : Viktor , Yonex - pernate loptice

PRIJAVE : Na dan natjecanja od 8,30 do 8,45 za zapisničkim stolom
Prijavnina 80,00 kuna po paru.
Pretprijave i informacije na telefone :
Željko Badjuk +385 51/ 674-217
Damir Ilić +385 51/ 299-277 ( fax. )


VODITELJ NATJECANJA : Željko Badjuk

SMJEŠTAJ: Hotel Lucija, Žurkovo - tel.: ++385 51 289 004
Hotel Palace, Opatija - tel.: ++385 51 271 811

LIJEČNIK : Naknadno će se odrediti.

NAGRADE : Pokali za prva mjesta, te vrijedne nagrade za druga i treća mjesta po kategorijama.


PO ZAVRŠETKU TURNIRA SVI NATJECATELJI POZVANI SU NA PRIMORSKI RUČAK I DRUŽENJE U RESTORANU “ TRSATIKA “ NA TRSATU.
DOBRODOŠLI!

B.K. “ Sušak “

- 23:07 - Komentari (28) - Isprintaj - #

PRVENSTVO ŠŠK OSNOVNIH ŠKOLA


SAVEZ ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH KLUBOVA
GRADA RIJEKE
VERDIJEVA 11
51000 RIJEKA

GRAD RIJEKA
ŠKOLSKA GODINA 2007/2008

DJEVOJČICE
DJEČACI


BILTEN 01/2007
I. krug



POVJERENIK NATJECANJA :
DAMIR ILIĆ
Tel:051 / 299 - 280



PRVENSTVO ŠŠK OSNOVNIH ŠKOLA
ZA ŠKOLSKU GODINU 2007./08.


Ukupno nastupilo 155 učenika iz 10 škola grada Rijeke (O.Š. Brajda, O.Š. N.Tesla, O.Š. V. Gortana, O.Š. Turnić, O.Š. Kantrida,O.Š. Podmurvice, O.Š. Kozala, O.Š. Belveder, O.Š. I. Zajc i O.Š. Pećine).


SADRŽAJ :


1. PRIJAVE NATJECATELJA

2. REZULTATI NATJECANJA



Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
1 - 4 RAZRED (DJEVOJČICE)


Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Grabovac Dolores Turnić
2 Cindrić Lora Pećine
3 Hlača Manuela Turnić
4 Skender Monika Turnić
5 Bakić Sara Turnić
6 Škoda Lea Turnić





Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
1 - 4 RAZRED (DJEČACI)



Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Maloku Trojan N. Tesla
2 Dragičević Leonard Pećine
3 Janković Mateo Turnić
4 Vidović Anton Turnić
5 Abramov Igor Turnić





Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
5 i 6 RAZRED (DJEČACI)

Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Aleksić Petar Brajda
2 Perić Elvio Brajda
3 Jurić Damir Brajda
4 Mihalj Kristian Brajda
5 Ilić Ivor Podmurvice
6 Zadković Drago Podmurvice
7 Hašimi Ibrahim N. Tesla
8 Maloku Elvir N. Tesla
9 Budimir Mateo Brajda
10 Devčić Diego Brajda
11 Uroda Daniel Brajda
12 Raffaelli Ivan Brajda
13 Petrov Kristian Brajda
14 Vujnić Erik Brajda
15 Boros Željko N. Tesla
16 Vergić Lučano Brajda
17 Delač David Brajda
18 Magdić Ivan Turnić
19 Horvat Dino N. Tesla
20 Puvača Tin Turnić
21 Trkulja Filip Turnić
22 Davidović Marko Turnić
23 Miškulin Luka I. Zajca
24 Mežnarić Silvester I. Zajca
25 Barbić Antonio I. Zajca
26 Tanćica Sven Brajda
27 Arnautović Robert Brajda
28 Kapović Karlo Turnić
29 Tešić Anthony Turnić
30 Mičetić Erich Kozala
31 Matanović Hrvoje Kozala
32 Mehanović Esmer Turnić
33 Gašpar Augustin Brajda
34 Ileš Dominik N. Tesla
35 Forempoher Karlo N. Tesla
36 Mandič Sebastijan Kantrida
37 Grbavić Stefan Brajda

Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
5 i 6 RAZRED (DJEVOJČICE)

Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Srdoč Celina Brajda
2 Mlinarić Matea Brajda
3 Majnarić Daniela Brajda
4 Skorić Ivona Brajda
5 Brušnjak Eni Brajda
6 Dokmanović Tamara Brajda
7 Fatić Melisa Brajda
8 Blečić Ornela Brajda
9 Jerković Iva Turnić
10 Hasija Ines Turnić
11 Grgić Rea Turnić
12 Naranđa Martina Turnić
13 Jurman Rafaela Turnić
14 Hamidović Eni Turnić
15 Pezerović Gorana Turnić
16 Popović Anamarija Turnić
17 Bijelić Tea Turnić
18 Grbavac Maria Turnić
19 Benić Iva Kozala
20 Jardas Marina Kantrida
21 Barbarić Lea Belveder
22 Stjepanović Anastazija Kozala
23 Badjuk Ema N. Tesla
24 Nešković Una Brajda
25 Duvnjak Marina Kozala
26 Jurlina Katarina Brajda
27 Boukhatem Zohra Turnić
28 Smoljan Gloria Turnić
29 Ivanac Marija Brajda
30 Marin Dolores Brajda
31 Kovačić Katarina Kantrida
32 Škunca Ana Kantrida
33 Blečić Maša Kantrida
34 Rajaković Mirna Kantrida
35 Brkljačić Ivana Kantrida



Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
7 i 8 RAZRED (DJEČACI)

Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Car Domagoj Kozala
2 Franković Mateo Kozala
3 Drviši Leo Turnić
4 Zgrablić Sandro Turnić
5 Jovanović Gordan Turnić
6 Božić Nikola Turnić
7 Jardas Dasen Kantrida
8 Haller Antonio Kozala
9 Tršić Sandro Kozala
10 Mahmut Ivan Turnić
11 Bilić Matija N. Tesla
12 Bračković Arlen Podmurvice
13 Begić Almir Kozala
14 Rožajac Ado Podmurvice
15 Krizmanić Dominik Podmurvice
16 Gačanin Andrej Podmurvice
17 Josipović Dario Podmurvice
18 Benić Davor Kantrida
19 Pejnović Armando Brajda
20 Jurjević Ante Kozala
21 Debelić Andro V. Gortan
22 Cindrić Andrej I. Zajc
23 Ramić Haris I. Zajc
24 Kazazi Ivan V. Gortan
25 Wruss Teo Brajda
26 Koludrović Dominik Podmurvice
27 Mudražija Nino Brajda
28 Brašnić Antonio I. Zajc
29 Jelenić Dino Turnić
30 Mustač Robert Brajda
31 Majić Domagoj Brajda
32 Žmak Mateo I. Zajc
33 Golubić Tin Turnić
34 Pejnović Romano Brajda
35 Đikić Amar N. Tesla
36 Potočnjak Neven Brajda


Prijava natjecatelja

Školska badmintonska liga 2007./08. - 1. turnir
Rijeka, 16. travnja 2008., Organizator: ŠŠK Brajda
7 i 8 RAZRED (DJEVOJČICE)

Rang Prezime, Ime (udruga) Osnovna Škola
1 Umiljenović Sandra Turnić
2 Kraguljac Zorana Turnić
3 Rožić Mirjana N. Tesla
4 Zednik Andrea N. Tesla
5 Vivoda Ani N. Tesla
6 Andllar Stella N. Tesla
7 Majerhold Ana Kozala
8 Žuljević Paola Kozala
9 Maričić Petra Kozala
10 Ilić Mirta Podmurvice
11 Lanza Loredana Kozala
12 Adžajlić Emira Kozala
13 Nišić Nikoli Kozala
14 Protić Lea Kozala
15 Lovrić Tera Kozala
16 Raguzin Ana Kozala
17 Šamanić Verena Kozala
18 Petković Ema Brajda
19 Kamber Dora Brajda
20 Rudelić Anthea Kozala
21 Tolić Katarina Kozala
22 Marchini Matea Kozala
23 Matanović Jelena Kozala
24 Rudić Martina Brajda
25 Jakovac Patricia Kozala
26 Guluhajić Sabina I. Zajc
27 Čalković Ema Turnić
28 Benić Sanja I. Zajc
29 Makovec Eda Brajda
30 Ferrara Petra I. Zajc
31 Vosmik Tea Brajda
32 Baretić Anđela I. Zajc
33 Petrov Valentina Brajda
34 Barić Jasmina Brajda
35 Fece Luna Maria Brajda
36 Livaić Ivona Brajda




ŠSK BRAJDA
prof. Ljiljana Bujanović
Damir Ilić

DANA 16. TRAVNJA 2008. GODINE
ODRŽANO JE NATJECANJE U BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠKOLE GRADA RIJEKE U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI ZA UČENIKE.
MJESTO ODRŽAVANJA - IVANA RENDIĆA bb , DVORANA OŠ BRAJDA

EKIPE, UČESNICE - DJEČACI (1 - 4 razred)
1 . OŠ “TURNIĆ - RIJEKA - 3 učenika
2. OŠ “PODMURVICE”- RIJEKA- 1 učenik
3. OŠ “PEĆINE”- RIJEKA" - 1 učenik

- DJEVOJČICE (1 - 4 razred)

1 . OŠ “TURNIĆ”- RIJEKA - 5 učenica
2 . OŠ “PEĆINE”- RIJEKA - 1 učenica


POJEDINAČNI POREDAK NA NATJECANJU :

1 - 4 razred (dječaci)

1 Maloku Trojan N. Tesla
2 Dragičević Leonard Pećine
3 Janković Mateo Turnić
4 Vidović Anton Turnić
5 Abramov Igor Turnić

1 - 4 razred (djevojčice)

1Grabovac Dolores Turnić
2 Cindrić Lora Pećine
3 Hlača Manuela Turnić
4 Skender Monika Turnić
5 Bakić Sara Turnić
6 Škoda Lea Turnić


Povjerenik lige :

/ Damir Ilić /


ŠSK BRAJDA
prof. Ljiljana Bujanović
Damir Ilić

DANA 16. TRAVNJA 2008. GODINE
ODRŽANO JE NATJECANJE U BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠKOLE GRADA RIJEKE U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI ZA UČENIKE.
MJESTO ODRŽAVANJA - IVANA RENDIĆA bb , DVORANA OŠ BRAJDA

- DJEČACI (5 i 6 razred)
1 . OŠ “BRAJDA”- RIJEKA - 16 učenika
2 . OŠ “N.TESLA”- RIJEKA - 6 učenika
3 . OŠ “PODMURVICE”- RIJEKA - 2 učenika
4 . OŠ “I. ZAJC” - RIJEKA - 3 učenika
5 . OŠ “KOZALA"- RIJEKA - 2 učenika
6 . OŠ “TURNIĆ”- RIJEKA - 7 učenika
7 . OŠ “KANTRIDA”- RIJEKA - 1 učenik


POJEDINAČNI POREDAK NA NATJECANJU :
5 i 6 razred DJEČACI

1 Arnautović Robert Brajda 2 Ilić Ivor Podmurvice
3-4 Maloku Elvir N. Tesla
Jurić Damir Brajda
5-8 Barbić Antonio I. Zajca
Zadković Drago Podmurvice
Puvača Tin Turnić
Mihalj Kristian Brajda
9-16 Delač David Brajda
Mežnarić Silvester I. Zajca
Raffaelli Ivan Brajda
Aleksić Petar Brajda
Vujnić Erik Brajda
Davidović Marko Turnić
Devčić Diego Brajda
Boros Željko N. Tesla
17-32 Perić Elvio Brajda
Hašimi Ibrahim N. Tesla
Budimir Mateo Brajda
Uroda Daniel Brajda
Petrov Kristian Brajda
Vergić Lučano Brajda
Magdić Ivan Turnić
Horvat Dino N. Tesla
Trkulja Filip Turnić
Miškulin Luka I. Zajca
Tanćica Sven Brajda
Kapović Karlo Turnić
Tešić Anthony Turnić
Mičetić Erich Kozala
Matanović Hrvoje Kozala
Mehanović Esmer Turnić
33-37 Gašpar Augustin Brajda
Ileš Dominik N. Tesla
Forempoher Karlo N. Tesla
Mandič Sebastijan Kantrida
Grbavić Stefan Brajda



Povjerenik lige :

/ Damir Ilić /




ŠSK BRAJDA
prof. Ljiljana Bujanović
Damir Ilić

DANA 16. TRAVNJA 2008. GODINE
ODRŽANO JE NATJECANJE U BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠKOLE GRADA RIJEKE U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI ZA UČENIKE.
MJESTO ODRŽAVANJA - IVANA RENDIĆA bb , DVORANA OŠ BRAJDA

- DJEVOJČICE (5 i 6 razred)
1 . OŠ “BRAJDA”- RIJEKA - 11 učenika
2 . OŠ “N.TESLA”- RIJEKA - 1 učenik
3 . OŠ “BELVEDER”- RIJEKA - 1 učenik
4 . OŠ “KOZALA”- RIJEKA - 3 učenika
5 . OŠ “TURNIĆ”- RIJEKA - 13 učenika
6 . OŠ “KANTRIDA”- RIJEKA - 6 učenika


POJEDINAČNI POREDAK NA NATJECANJU :
5 i 6 razred DJEVOJČICE

1 Barbarić Lea Belveder
2 Badjuk Ema N. Tesla
3-4 Brkljačić Ivana Kantrida
Jardas Marina Kantrida
5-8 Benić Iva Kozala
Duvnjak Marina Kozala
Skorić Ivona Brajda
Brušnjak Eni Brajda
9-16 Ivanac Marija Brajda
Jerković Iva Turnić
Majnarić Daniela Brajda
Naranđa Martina Turnić
Jurlina Katarina Brajda
Stjepanović Anastazija Kozala
Rajaković Mirna Kantrida
Boukhatem Zohra Turnić
17-32 Srdoč Celina Brajda
Mlinarić Matea Brajda
Dokmanović Tamara Brajda
Fatić Melisa Brajda
Blečić Ornela Brajda
Hasija Ines Turnić
Grgić Rea Turnić
Jurman Rafaela Turnić
Hamidović Eni Turnić
Pezerović Gorana Turnić
Popović Anamarija Turnić
Bijelić Tea Turnić
Grbavac Maria Turnić
Nešković Una Brajda
Smoljan Gloria Turnić
Marin Dolores Brajda
33-35 Kovačić Katarina Kantrida
Škunca Ana Kantrida
Blečić Maša Kantrida




Povjerenik lige :

/ Damir Ilić /




ŠSK BRAJDA
prof. Ljiljana Bujanović
Damir Ilić

DANA 16. TRAVNJA 2008. GODINE
ODRŽANO JE NATJECANJE U BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠKOLE GRADA RIJEKE U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI ZA UČENIKE.
MJESTO ODRŽAVANJA - IVANA RENDIĆA bb , DVORANA OŠ BRAJDA

EKIPE, UČESNICE - DJEČACI (7 i 8 razred)
1 . OŠ “BRAJDA”- RIJEKA - 7 učenika
2. OŠ “N.TESLA”- RIJEKA - 2 učenika
3. OŠ “KOZALA”- RIJEKA - 6 učenika
4. OŠ “TURNIĆ”- RIJEKA - 7 učenika
5. OŠ “I. ZAJC” - RIJEKA - 4 učenika
6. OŠ “PODMURVICE”- RIJEKA - 6 učenika
7. OŠ “KANTRIDA”- RIJEKA - 2 učenika
8. OŠ “V. GORTAN”- RIJEKA - 2 učenika


POJEDINAČNI POREDAK NA NATJECANJU :

7 i 8 razred Dječaci

1 Jardas Dasen Kantrida
2 Jovanović Gorda Turnić
3-4 Đikić Amar N. Tesla
Koludrović Dominik Podmurvice
5-8 Ramić Haris I. Zajc
Pejnović Armando Brajda
Cindrić Andrej I. Zajc
Debelić Andro V. Gortan
9-16 Bračković Arlen Podmurvice
Drviši Leo Turnić
Josipović Dario Podmurvice
Gačanin Andrej Podmurvice
Mahmut Ivan Turnić
Potočnjak Neven Brajda
Kazazi Ivan V. Gortan
Bilić Matija N. Tesla
17-32 Car Domagoj Kozala
Franković Mateo Kozala
Zgrablić Sandro Turnić
Božić Nikola Turnić
Haller Antonio Kozala
Tršić Sandro Kozala
Begić Almir Kozala
Rožajac Ado Podmurvice
Krizmanić Dominik Podmurvice
Beni Davor Kantrida
Jurjević Ante Kozala
Wruss Teo Brajda
Mudražija Nino Brajda
Brašnić Antonio I. Zajc
Jelenić Dino Turnić
Mustač Robert Brajda
33-36 Majić Domagoj Brajda
Žmak Mateo I. Zajc
Golubić Tin Turnić
Pejnović Romano Brajda



Povjerenik lige :

/ Damir Ilić /




ŠSK BRAJDA
prof. Ljiljana Bujanović
Damir Ilić

DANA 16. TRAVNJA 2008. GODINE
ODRŽANO JE NATJECANJE U BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠKOLE GRADA RIJEKE U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI ZA UČENIKE.
MJESTO ODRŽAVANJA - IVANA RENDIĆA bb , DVORANA OŠ BRAJDA

EKIPE, UČESNICE - DJEVOJČICE (7 i 8 razred)
1 . OŠ “BRAJDA”- RIJEKA - 9 učenika
2. OŠ “N.TESLA”- RIJEKA - 4 učenika
3. OŠ “KOZALA”- RIJEKA - 15 učenika
4. OŠ “TURNIĆ”- RIJEKA - 3 učenika
5. OŠ “I. ZAJC” - RIJEKA - 4 učenika
6. OŠ “PODMURVICE”- RIJEKA - 1 učenika


POJEDINAČNI POREDAK NA NATJECANJU :

7 i 8 razred Djevojčice

1 Lanza Loredana Kozala
2 Maričić Petra Kozala
3-4 Ilić Mirta Podmurvice
Petković Ema Brajda
5-8 Matanović Jelena Kozala
Vosmik Tea Brajda
Andllar Stella N. Tesla
Ferrara Petra I. Zajc
9-16 Protić Lea Kozala
Rožić Mirjana N. Tesla
Majerhold Ana Kozala
Kamber Dora Brajda
Šamanić Verena Kozala
Livaić Ivona Brajda
Marchini Matea Kozala
Nišić Nikoli Kozala
17-32 Umiljenović Sandra Turnić
Kraguljac Zorana Turnić
Zednik Andrea N. Tesla
Vivoda Ani N. Tesla
Žuljević Paola Kozala
Adžajlić Emira Kozala
Lovrić Tera Kozala
Raguzin Ana Kozala
Rudelić Anthea Kozala
Tolić Katarina Kozala
Rudić Martina Brajda
Jakovac Patricia Kozala
Guluhajić Sabina I. Zajc
Čalković Ema Turnić
Benić Sanja I. Zajc
Makovec Eda Brajda
33-36 Baretić Anđela I. Zajc
Petrov Valentina Brajda
Barić Jasmina Brajda
Fece Luna Maria Brajda




Povjerenik lige :
/ Damir Ilić /

- 23:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se