Only blue

29.04.2006., subota

--------------------

Evo mene opet,ovih dana nisam ništ piso zato kaj je bilo fakat dosadno,svaki dan je bio jebeno isti ko i ostali! Evo sad se javljam nakon ovih 2:2 s rijekom.Treba nam još sam bod il 2,i prvenstvo ja naše,a i Anderson ja konačno pokazo da zna nekaj odigrat! Neznam više kaj da vam kažem,pozdrav do sljedećeg posta!

- 22:56 - Komentari (35) - Isprintaj - #

19.04.2006., srijeda

Dosada

Ej ljudi kaj ima,nadam se da vam je bolje neg meni! Ja sam si u nedjelju na tekmi sjebo preponu. Jucer sam bio u Draškovićevoj na ultrazvuku,i doktor mi je reko da moram strogo mirovat bar 10 dana!!! Jebeš doktora,ja već u subotu imam tekmu,al do tad ne smijem ni izać van iz stana!!!bangzaliven

- 19:35 - Komentari (34) - Isprintaj - #

15.04.2006., subota

Poraz

Jebi ga,izgubili smo!Svaki pas ima svoj dan! Ja nisam smio ić na tekmu,al mogu reć da su boysi bili jednako (možda i više) glasni ko torcida,svaka čast! Da Dudu nije fulo onu šansu na kraju poluvremena ko zna kak bi završilo! Al onom Andersonu bi odrezo obje noge! Kolko je Dinamo para dao za njega,i onda biser dobi crveni nakon 15 sekundi!!!! Da sam ja na Kužeovom mjestu nebi ga više uopće zvao ma utakmice!!burninmad

- 22:30 - Komentari (20) - Isprintaj - #

14.04.2006., petak

Nepravda!!!!!!!!

Treniram u Dragovoljcu,al trenutno sam na posudbi u NK Posavini,oni su u prvom djelu sezone bili zadnji sa 6 bodova! Ja sam ove sezone došo ko pojaćanje,i od zadnjih 5 utakmica smo 3 dobili i 2 izgubili. Danas smo igrali s Dinamom(oni su prvi,a mi među zadnjima),i počne utakmica oni nas stišću,mi se borimo,branimo i poluvrijeme završi s 0:0! U drugom poluvremenu već sudci počinju sudit neke sumnjive faulove,al dobro još se niko ne buni. Al onda 12 min. prije kraja naš igrać ima loptu u našem 16-ercu i neki lik iz Dinama doslovno skoči na njega i sruši ga,sudac nije sviro faul ,za koji mu je trebo dat bar žuti karton,i on ubaci neki njihov lik skoči i zabi gol,i utakmica završi s 1:0!!! Svi roditelji su popizdili i jebali sudcu mater,jer za Posavinu je 0:0 protiv Dinama ko da su osvojili ligu prvaka! Ćak su i pomoćni sudac,i trener iz Dinama priznali da je bio faul. I eto kaj da vam kažem,je da su bili puuuuuuno bolji od nas i pucali po mom golu bar 20 puta,al to nije razlog da se pokrade jedna slaba momćad koja se u toj utakmici borila za svaku loptu i nije se predala iako je znala da igra sa puno jaćim protivnikom! Nebi mi bilo žao da su nam pošteno zabili gol,al ovak....nopuknucu

- 21:06 - Komentari (10) - Isprintaj - #

07.04.2006., petak

Zabrana

Još od prošlog utorka (tad su bile informacije) nisam dobio ništ para,prošli tjedan sam živio sa samo 50 kn,a ovaj sam si jedva skrpo para za kavu svaki dan! Stari mi je zabranio izlaske,ćak ne smijem ić na tekmu Dinamo-Varteks,a to je najgora zabrana koju mi može dat! Bezveze sam si kupio godišnju kartu ak ne smijem ić na utakmice,bilo bi dobro da je to prva utakmica na koju ne smijem ić,al ak raćunam ovu sad to je već 5 utakmica na koje nisam smio ić!!!!! Svi koji redovito idu na tekme znaju kakav je to osjećaj kad ne smiješ il ne možeš ić na tekmu,dok oni koji ne idu na tekme ziher ne mogu svatit zakaj se ja tolko grizem zbog toga!!!

- 20:08 - Komentari (5) - Isprintaj - #