< kolovoz, 2009 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Srpanj 2010 (1)
Svibanj 2010 (5)
Travanj 2010 (5)
Ožujak 2010 (13)
Veljača 2010 (14)
Siječanj 2010 (29)
Prosinac 2009 (8)
Studeni 2009 (6)
Listopad 2009 (11)
Rujan 2009 (17)
Kolovoz 2009 (8)
Srpanj 2009 (10)
Lipanj 2009 (54)
Svibanj 2009 (61)
Travanj 2009 (6)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic


COMING SOON ( new elites)





Image and video hosting by TinyPic



Real name:Ashley Michelle Tisdale Morris
Date of birth:02.07.1985.
Bussines: Singer and actresse


Ashley Tisdale is famous actress and singer.Her career
start with comersial.And when she came on audition
for Hotel Zac & Cody,she got the role,she was acting
Maddy Fitzpatrick.But real famous experienced in High
school musical with Sharpay Evans role.Sence than,
she started to play music.And with great voice she has.
She start to work on her first album-Headstrong.
The album was one of the best albums in 2007.
But her second album Guilty pleasure
is one of the best albums in 2009.
From that album she made 7 singls-
It`s alright it`s ok,I`m back,Masquerade,
What if,Overrated,Crank it up.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic






Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Hellcats



Image and video hosting by TinyPic
Sharpays Fabulous Adventures





















Linkovi

Dnevnik.hr
Video news portal Nove TV

Blog.hr
Blog servis

Forum.hr
Monitor.hr

četvrtak, 06.08.2009.

The View

Evo slika s promocije Ashleyinog albuma u showu The View.Pre cool su fotke...pogledajte.....

Image and video hosting by TinyPic
...album....

Image and video hosting by TinyPic
...studio...

...Ash pics...

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

...live interwiever sa voditeljicom....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic





| komentari (86) | print | # |

srijeda, 05.08.2009.

Behind the scenes with Ashley`s musical director and guitar player

Evo videa gdje iza scena govori Ashleyin glazbeni direktor i gitarist....pogledajte video...



| komentari (8) | print | # |

utorak, 04.08.2009.

CBS`s show named The earky show

Ash je dala interviju poznatom kanalu u Americi CBS-u.Dala je interviju showu nazvanom The early show.Zove se tako zato sto se stvarno rano prikazuje.Evo pogledajte interviju.



| komentari (24) | print | # |

The cutest video ever `nd Rachell Bean 2009


Ash `nd Maui....soo sweet....

Evo i slika
Image and video hosting by TinyPic

2 dana prije Ash je bila na Rachell Bean photoshootu...pre sweet je izgledala...obozavam njen cool rock prsluk....evo slika....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic





| komentari (10) | print | # |

ponedjeljak, 03.08.2009.

Evo slika iz Soundtracka,iz CITAVE SEZONE!!!

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Ash i njen gitarist...

Image and video hosting by TinyPic
Ajme,tu mi je preslatka....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (11) | print | # |

nedjelja, 02.08.2009.

Scanovi iz USA Today

Evo scanova-Ash je preslatka!!!

Image and video hosting by TinyPic
awww.....swatkica...

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

i meni najsladi scan....
Image and video hosting by TinyPic



| komentari (3) | print | # |

USA Today

Image and video hosting by TinyPic
Ash je izasla u americkim novinama USA Today.Preslatka je na scanovima.Evo vam clanci i scanovi,pa pogledajte!

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (7) | print | # |

subota, 01.08.2009.

Ash,Maui,Ashleyina mama i sestra su napustale svoj hotel u NYC-u.Sestra je drzala prekrasnu,nacrtanu sliku by Nick San Pedro.
Uzivajte u slikama!

Image and video hosting by TinyPic
Ash `nd Maui

Image and video hosting by TinyPic
again

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (4) | print | # |

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se