< srpanj, 2009 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Srpanj 2010 (1)
Svibanj 2010 (5)
Travanj 2010 (5)
Ožujak 2010 (13)
Veljača 2010 (14)
Siječanj 2010 (29)
Prosinac 2009 (8)
Studeni 2009 (6)
Listopad 2009 (11)
Rujan 2009 (17)
Kolovoz 2009 (8)
Srpanj 2009 (10)
Lipanj 2009 (54)
Svibanj 2009 (61)
Travanj 2009 (6)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic


COMING SOON ( new elites)





Image and video hosting by TinyPic



Real name:Ashley Michelle Tisdale Morris
Date of birth:02.07.1985.
Bussines: Singer and actresse


Ashley Tisdale is famous actress and singer.Her career
start with comersial.And when she came on audition
for Hotel Zac & Cody,she got the role,she was acting
Maddy Fitzpatrick.But real famous experienced in High
school musical with Sharpay Evans role.Sence than,
she started to play music.And with great voice she has.
She start to work on her first album-Headstrong.
The album was one of the best albums in 2007.
But her second album Guilty pleasure
is one of the best albums in 2009.
From that album she made 7 singls-
It`s alright it`s ok,I`m back,Masquerade,
What if,Overrated,Crank it up.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic






Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Hellcats



Image and video hosting by TinyPic
Sharpays Fabulous Adventures





















Linkovi

Dnevnik.hr
Video news portal Nove TV

Blog.hr
Blog servis

Forum.hr
Monitor.hr

subota, 18.07.2009.

New pictures from Aliens in the attic

Stigle su slike iz Ashleyinog najnovijeg filma Aliens in the attic....ev slikica....

Ovako izgleda naslovnica....
Image and video hosting by TinyPic

Scene iz filma....
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

ev nesto o filmu....

Rezija-John Schultz
Producent-Barry Josephson
Glavne uloge-Ashley Tisdale i Robert Hoffman
Sporedne uloge-Carter Jenkins,Austin Butler i Malese Jow
Glazba-John Debney
Distributed by-20th century fox

Kao sto vidite film se cini jako zanimljiv,a i u ostalom to je teen film...a naravno i Ash glumi....jos malo dolazi i do nas...zato trk u videoteku ili u kino i pogledajte Aliens i the attic!



| komentari (27) | print | # |

petak, 17.07.2009.

Ash talk about.....



| komentari (8) | print | # |

I like what you do with my hair....

To je stih iz Ashleyine pjesme.....e pa Ash je bila u jednom frizerskom salonu, koji se zove Byron & Tracey.....izgledala je pre sweet.....ev slika......

Image and video hosting by TinyPic
....balerinke su extra.....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Poslije tog dana.....Ash je posjetila jednog prijatelja......ev slika.....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (3) | print | # |

četvrtak, 16.07.2009.

Ash nam zahvaljuje....



| komentari (9) | print | # |

srijeda, 15.07.2009.

Ashley signs autographs for kids


Na ovom videu Ash daje autograme djeci.....obukla se extra cool!!....ona njena XXL torba....kombinacija je ubojita....pogledajte....


ev slika.....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (31) | print | # |

utorak, 14.07.2009.

Ashley gets a tattoo!!!

Ash je sa Scottom isla sebi napravit tetovazu!!Evo slika.....


Image and video hosting by TinyPic
Ash ceka na red...

Image and video hosting by TinyPic
Scott je vani ceka....

Image and video hosting by TinyPic
i jedan poljubac prije tetovaze....mWa....

Image and video hosting by TinyPic
napustaju tattoo room...

Image and video hosting by TinyPic
i na ovoj slici se vidi da je Ash napravila sebi jednu tetovazu na ledima!!!

Sute dan paparayyi su naravno hodali za Ash!!!I I uhvatili par slika gdje se vidi Ash;eyina tetovaza!!!Evo slika....preslatko se obukla....

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
na ovj slici mozete vidjeti tetovazu na kojoj pisanim slovima pise LOVE!!!

Image and video hosting by TinyPic
Evo je....slatko....

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (26) | print | # |

nedjelja, 12.07.2009.

Ash govori o Guilty pleasure-u



U ovom videu Ash govori gdje mozemo pronaci Guilty pleasure..pogledajte....

....evo slike....
Image and video hosting by TinyPic
...preslatka je....



| komentari (33) | print | # |

subota, 11.07.2009.

The queen of hearts

ljudi sryy sto dugo nisam bila..net mi nije radio...sryy jos jednom.....evo malo novosti o Ash.....

Image and video hosting by TinyPic
Ash je bas slatka.....ovu privatnu sliku je objavila na twiteru i napisala poruku....

like my new sunglasses lol....goofing off in my closet....



| komentari (41) | print | # |

srijeda, 01.07.2009.

Ash govori o Michaelu Jacksonu...



Ash govori u Michaelu Jacksonu.....televizija koja je prenosila taj interviju je bila MTV televizija...uzivajte....



| komentari (81) | print | # |

Ash ponovno plavusa!!??

Ma neee....Ash je stavila plavu periku za jedan photoshoot,za singl "Masquraded"....slikala se svojim mobachem...bas je slatka...evo fotke...

Image and video hosting by TinyPic



| komentari (10) | print | # |

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se