travanj, 2009 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Srpanj 2010 (1)
Svibanj 2010 (5)
Travanj 2010 (5)
Ožujak 2010 (13)
Veljača 2010 (14)
Siječanj 2010 (29)
Prosinac 2009 (8)
Studeni 2009 (6)
Listopad 2009 (11)
Rujan 2009 (17)
Kolovoz 2009 (8)
Srpanj 2009 (10)
Lipanj 2009 (54)
Svibanj 2009 (61)
Travanj 2009 (6)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic


COMING SOON ( new elites)





Image and video hosting by TinyPic



Real name:Ashley Michelle Tisdale Morris
Date of birth:02.07.1985.
Bussines: Singer and actresse


Ashley Tisdale is famous actress and singer.Her career
start with comersial.And when she came on audition
for Hotel Zac & Cody,she got the role,she was acting
Maddy Fitzpatrick.But real famous experienced in High
school musical with Sharpay Evans role.Sence than,
she started to play music.And with great voice she has.
She start to work on her first album-Headstrong.
The album was one of the best albums in 2007.
But her second album Guilty pleasure
is one of the best albums in 2009.
From that album she made 7 singls-
It`s alright it`s ok,I`m back,Masquerade,
What if,Overrated,Crank it up.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic






Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Hellcats



Image and video hosting by TinyPic
Sharpays Fabulous Adventures





















Linkovi

Dnevnik.hr
Video news portal Nove TV

Blog.hr
Blog servis

Forum.hr
Monitor.hr

četvrtak, 23.04.2009.

...Ash...

jos malo toga..heeh



| komentari (6) | print | # |

$$Ashley$$

ovo je Ashley!!!



| komentari (0) | print | # |

ponedjeljak, 20.04.2009.

Blondie

Dok je Ashley imala interviju za youtube slikala se sa svojom pudlicom. Blondie=Plavusa Ashley joj je dala bas slatko ime...zar ne?!Zato komajte....



| komentari (4) | print | # |

nedjelja, 19.04.2009.

malo o modi...

thumbupAshley na crvenom tepihu nosi slatku purple haljinicu i jos sa svojim smjeskom super frizurom i sminkom....superrr!!!



| komentari (1) | print | # |

...Ashley...

Ovo je Ashley na premjeri HSM3!!!Zar nije slatka??Zato komajte....



| komentari (0) | print | # |

ASHLEY TISDALE

INFO:
Puno ime:Ashley Michelle Tisdale
Datum i mjesto rodenja:02.07.1985. New Jersey
Nadimak:Ash
Boja kose:BRINETA
Boja ociju:smeda
Najbolja prijateljica:Vanessa Hudgens
Najbolji prijatelj:Zac Efron
Decko:Jared Murillo
Najbolji film:Kako se rijesiti frajera u 10 dana
Modna poruka:nikad ne pretjeruj!!!
Moto:tko riskira taj dobija!



| komentari (0) | print | # |

Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se