Gattuso igrao nakon pet mjeseci pauze

srijeda , 13.05.2009.

Gennaro Gattuso, talijanski reprezentativac i nogometaš Milana, odigrao je prve minute nakon pet mjeseci pauze zbog operacije ligamenata desnog koljena.

Milan je nastavio tradiciju odigravanja prijateljskih utakmica, a u utorak su boravili u Tirani, gdje su odigrali prijateljsku utakmicu protiv albanske reprezentacije.

Gattuso je odigrao svih 90 minuta, a izvjestitelji govore da nije izgubio niti djelić od svoje naširoko poznate borbenosti. Utakmica je završila bez pobjednika (3-3), a na jedanaesterce je bolji bio Milan 8-7.

Pogotke su za Milan postigli Ronaldinho, Ševčenko i Inzaghi, koji je Milanu donio izjednačenje u pretposljednjoj minuti ogleda na Qemal Stafa stadionu.